HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

B Bluemoon78 sanada ciko borcum var kizzzzz nerdesinnnn yaptin mi idrar testi
Ay sorma göğüslerimin acısından bütün gece uyuyamadım sadece sırt üstü yatınca rahattım o zamanda sırtım tutulup uyandım sürekli öyle olunca bütün gün uyudum, yapmam mı hiç tabiki yaptım telin flaşını arkadan tutunca görünen bir çizgi var ama bakalım doğru çizgimi yapmaya devam

Sizin memitolar nasıl kızlar bana ciddi rahatsızlık veriyor artık dr yurtdışında burda olsa arayıp soracaktım

Evet ya o nasil biseydi oyle allahim kabusum oldu yatamiyodum uzanamiyodum oturamiyodum aglamak icon kendimi zor tuttum her gun kimse igneden bahsetmemis merak ettim benim canimi cok yakti:)
Canim igneden sonra masaj yapmak gerekiyor ben artik bisih hissetmiyorm alistim. Zaten su cleksan kan sulandiri ilac.progestandan da beter cayir cayir yakio

Oldum olasi adet oncesi gogus agrisi cekerim cnm. Yine cok agriyorlar doktorum ilaclarin etkisinden oluyor diyor ama bilemiom
İlk tedavimde de ağrım oldu ama dün gece bir başkaydı ben de ilaçlara bağlıyorum acaba ilaçlar dan biri fazla geldi de yan etki mi yaptı diye düşündüm, bugün iyiyim şükür

Cani
Canim igneden sonra masaj yapmak gerekiyor ben artik bisih hissetmiyorm alistim. Zaten su cleksan kan sulandiri ilac.progestandan da beter cayir cayir yakio
Canim birak masaji dokunamiyordum mosmor oldu kalcalarim vurulan ilaclarlar obek obek oylece kaldi sisti allah yardimciniz olsun canim demek kan sulandirici daha beter bebis icin katlaniliyor iste

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.

Kizzzzz gizligizli test yapionda niye fotosunu atmiyon buraya askkk olsunnn
Hele atta foto az bide sevinek.

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.
Yapilmadi cnm. Ilerleyen zamanlarda yapiliyor

Benim baktilAr canim...her doktorun her merkezin uslübü farkli.. tabi her hastada farkli sonucta ..kiyaslanilmio maalesef... tedavin hayirli olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…