HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.
Daha önceden yapılmış tahlillerim vardı 3-4 ay öncesinden onlara baktı Yen'i tahlil istemedi benim doktor

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.
Benimkide bakti bence onemli birsey diyelim ki prolaktinin yuksek test yapmadan vajinal muayene ile bunu goremez. Bana sacma geliyor onemli bir tedaviye baslanigor sonucta. E2 fsh bunlar cok onemli tedaviye nasil yanit verdigini degerlerdeki degisimle anliyorlar sonucta.gerci artik tum merkezler ise sadece ticari boyutla bakiyor. Hayirli olsun tedaviniz

Sağolun arkadaşlar. Doktor yasmin vermişti. Bitikten 2 gün sonra adet gelir, ikinci gün de başlarız dedi. Adet daha yok. Daha önce çok kullanmıştım ama ilaç kullanım sırasında ara kanamam oldu ilk kez. Tuhaf bi durum içindeyim. Başlaması ayrı dert, bitirmesi ayrı :KK43:

Bende de daha önceki tahlillere baktı tanışmaya gittiğimizde bu arada. Ben pcosum. Güya kontrollü başlayalım ve pozitif ihtimali artırıyor diye yasmin kullandım. Çok kontrollü geliyor hakikaten adetim. İlaç biteli 3 gün oldu :KK43:

Ayy hakikaten geçmiyor günler kızlar... idrar testi yaptım erkenden pişmanım o_O
Kafamda deli sorular...testi erken yapmak kaygılarla erkenden boğuşmak demekmiş...
Erken test pişmanlıktır ya net bu ama ah bu merak :cry:Yarın değerim artmış olsa bile test gününe kadar kaç kere daha kan vermemiz değerin katlandığını görmemiz gerek?Kese bhcg 1000 li olunca mı görülüyordu?

Ayy hakikaten geçmiyor günler kızlar... idrar testi yaptım erkenden pişmanım o_O
Kafamda deli sorular...testi erken yapmak kaygılarla erkenden boğuşmak demekmiş...
Erken test pişmanlıktır ya net bu ama ah bu merak :cry:Yarın değerim artmış olsa bile test gününe kadar kaç kere daha kan vermemiz değerin katlandığını görmemiz gerek?Kese bhcg 1000 li olunca mı görülüyordu?
Ben işte bu yüzden korkuyorum erken testten...

KIZLAR BIDE SIZE BISEY SÖYLICEM ..

Aslinda biraz emin degildim.. neden derseniz..

Benim ilk tüp tedavim türkiyede istanbulda oldu.. orda hersey cok farkliydi.. daha düzenli daha konforluydu.. opu olsun.. transfer olsun.. kendimi cok ama cok güvende hissediyodum.. helekk transfer günü dokotrumun yaptigi dua beni cok etkilemis ve cokca pozitif düsünmeye yeltenlendirmisti.. ardindan sedeyeye yatirip 30 dakika hic kalkmadan dinlendim...

Simdi gelelim bu 2. tedavime..

En cok tedirgin eden konu.. (size hic yazmadim)
Transfer oldum.. sIkisiklik istenilmedi o günü.. sasirdim.. muayene masasina yatirildim.. ne ultrason tutuldu ne bisey.. enjekte ettiler hadi kalk dediler hemen :KK57: sok oldum .. kalk kalk dediler.. hemen kalktim.. ay bi üzüldüm...
ilkinden cok farkliydi.. dedim ya bisey olursa insan bi 5 dakika yatirir bari ... ama yok...

Ve inanin hic öyle pimpiriklenmedim.. evimde isimi yaptim size yazdim.. 11 kilo agirliginda kizimi indiirip kaldiiriyorum evde parka götürüyorum.. tabiki kollanabilcek yerde kolladim
Kendimi ama cokta takmadim acikcasi.. hep Allaha sigindim..
RABBIM HAYIRLISIYLA DEVAMINI GETIRIR VE SAGLIKLICA KUCAGIMA ALIRIM... hepimiz icin insaAllah.. ayni duayi yapiyorum..

Ve bugün birkez daha anladim ki...

ALLAH OL DERSE OLUR...

Sen o transferden hemen sonra kalksanda
Yürüsende
Is yapsanda
Yemek pisirsende
Kossanda
Ziplasanda
Hoplasanda
Oynasanda
Öksürsende
Hapsursanda
Ikinsanda
Gülsende
Kahkaha atsanda
Aglasanda
Üzülsende
Kriz gecirsende
Yikilsanda
Moralin bozulsada

ALLAH OL DERSE OLUR ...! Nokta...!
Tebrik ederim canm benim

Benim dr um eşimede banada tahlil listesi vermişti onları yaptırıp adetin 2. Günü o sonuçlarla gitmiştik

Ayni verdigim saatte gidicem cnm 12.30 da. Ya tedirginim valla katlamick diye cok korkuyorm. Zaten agrilarimda artti :bicak:
Sakin ol tatlım benim de ağrılarım arttı bazen rahatsız edici düzeye ulaşıyor ama normalmiş yarın da güzel haberler paylaşacağız tabiki de PembeHelvam PembeHelvam da öyle:) ve test yapacak diğer arkadaşlar da tabi ki

jeliboni jeliboni .... ya da ... sabır sabır yaaaa sabır
Ya da uzun ince bir yoldayimmmm ... gidiyorum gündüz geceeee ... bilmiyoruuuummm ne haldeyim. Gidiyorum gündüz gece gündüz gece gündüz gece...
Ya da yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoppp test gunummm....
Ya da ..... aklıma gelmedi başkaaa. ....

:KK70: :KK70: daha ne olsun canım döktürmüşsün valla

Bi an önce geçsin günler gelsin bebişler :KK36:

yok cnm yapmadi ama yakin zamanda yapilmis tahlillerim vardi onlari inceledi. tedaviye başladıktan 5 gün sonra hormon yani e2 takibine başlanıyor

Bizim doktor hem esimden hem benden bi ton tahlil istemisti hepsinide yaptirdik biz

X