HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar size bişey sorcam ben bugün test yaptım negatif çıktı hiçbir şey yoktu hıh dedim hcg iğnesinin etkisi geçmiş bundan sonra hergün yapar bakarım dedim.aradan 1 saat falan geçti bidaha bakayım dedim ne göreyim orda açık renkte 2. Çizgi şimdi bu ne demek oluyo benim kafam çok karıştı. Bu arada 6. Günüm

çok hoşbuldum, sanırım 2 yıllık evliliğimde hayalini kurduğum tek şey çift çizgi :) çerçeveletip asabilirim o derece :) normalde bugün toplama günü konuşucaktık ama bizim yumurtalar gol attı 2 gün daha iğne olucam. cumartesi belli olur kısmetse.

Arkadaşlar doktor kan tahlili yapmadan adetin 2. Günü tedaviye başlarız diyor. Sizce gerekli değil mi? Size yapmadılar mı?

Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok
Hey masallah ben bi idrar testi yaptim herkes pesime takildi costu ohh ohhhh sefam.olsunn insallah hayirli haberi senden de aliriz cnm

Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok

Hadi hayırlısı canımm sana hcg iğnesi vermemişler nasıl olsa sabahtan gir ver kanını öğleden sonra öğrenirsin sonucu.. ayy meraklandım valla şimdiden

kızlar bende kan vermiştim 10. günüm ama malesef negatif test tarihim cumartesi 2 gün erken yaptım ama olsa zeten çıkardı

Kizlar aklimda deli sorular var simdi ben butun tahlillerimi yaptirdim ama nedense ne doktorum soyledi nede benim aklima geldi ben hic kan pihtilasma testi yaptirmadim sizler yaptirdinizmi?ve bunu hangi doktor yapiyor yine kadin dogummu

Kizlar aklimda deli sorular var simdi ben butun tahlillerimi yaptirdim ama nedense ne doktorum soyledi nede benim aklima geldi ben hic kan pihtilasma testi yaptirmadim sizler yaptirdinizmi?ve bunu hangi doktor yapiyor yine kadin dogummu
Hematolog yapio cnm ben yaptirmistim. 1 bucuk ayda cikio

Üniversite hastaneleri 2 düşügüm var dersen ücretsiz yapiyor. Sonuc 1 aya çıkıyor. özel hastanelerde yapiyor , fiyatlar farkli. 20 güne çıkıyor

Hadi bakalim canim insallah kocaman bi pozitif görürsünde
Cervelettirirsin canim...

Aldatılıyormuymuşuz

Evet evet Minesuu bizi begenmiyo galiba...

Evet ama burdayim da ihmal etmem kimseyi

Hele bi et ihmal...

Ben her yerdeyim orda burda surda

Evet evet fark ettim

kızlar bende kan vermiştim 10. günüm ama malesef negatif test tarihim cumartesi 2 gün erken yaptım ama olsa zeten çıkardı

Hakkinda hayirlisi olsun canim...
Üzüldüm adina ...

ben ilk denemede kimyasal gebelik olduktan sonra baktirdim cnm universite hastanesi genetik bölümüne gidip ucretsiz yaptirdim 2 haftada çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…