HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Valla cesaretim gidiyor benimde. Çatlama iğnesini hesaba katamadim.. 12 haziranda 2 tane çatlatma ignesi olmustummm

kızlar selam , bende dün tüp bebek tedavisine başladım , iğnelerim 4.günlük cumartesi kontrola gideceğim , duruma göre kalan iğnelerin dozlarına karar verecekler , ilk deneyimim , çikolata kisti hikayem var , 1 kere gebelik oldu kistten önce kalp atışlarını duyamadığımız için kürtaj oldum . 2. 5 sene oldu ameliyat olalı kapalı olacaktık , açık ameliyat olmak durumunda kalmışım , normal yolla zor demişlerdi zaten , ilk deneyim ilk heyecan rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun , yüzümüz gülsün inşallah bu ay o ay olsun ne olur allahım mübarek günler de

1.2 canım valla sana söylüyorum bence iyi düşün başka yerde yaptır bence şimdi kime söylesem niye orda yaptırdın diye kızıyorlar bana bence bu işin en iyisi istanbul sende benim gibi pişman oma bence
Ayy ne bileyim iyice kafam karisti off bilmiyorum memnun kalanlarda var of of

Allah yar ve yardimcin olsun canim.. güzel sonuclari paylasmak nasip olur insallah..

Yapma ya of hic aklima gelmediki yaptirmak simdi bunu kafama takacam

Kuzum ailede var mi kan pihtilasmasi olan, bildigin?kafana takma.. cünkü zaten önlem amacli sana ya coraspirin yada clexane ignesi verilcek yada ikisi.. belki bu aradada kanntesti yapma imkaninnolur gebeligi ögrenince.. yada simdiden yaptir sonucu bekle. gunes0101

Son düzenleme:
Bende yarın kan vermeyi düşünüyorum kızlar .... yarın 6. Günüm. Cesareti mi toplarSam sağlık ocağına uğraması düşünüyorum. .. ama eşimin bundan haberi yok
Bizim sağlık ocağı ertesi gün veriyor tahlil sonuçları tatlım sizde de aynıysa yarın cuma sonuç Bayram sonrasına kalır :)

Yok kuzum ailede oyle bisey yok sen yaptirdinmi ben ne yapim hic bilmiyorum
Ku

Evet veriliyor onu biliyorum ama 3 ay kullaniyorsun hadi diyelim kan pihtilasmasi var o zaman doguma kadar kullaniyorsun canim onun icin merak ettim

Canim evet 3 ay kullaniorsun.. o arada diyorum ya yaptir testi o zamana kadar cikar olup olmadigi doguma kadar devam edersin eger varsa pihtilasma.. üzme kendini bosa..
Bence baslamadan tedaviye yaptir .. o zamana kadar cikar sonuc.. icin rahat etmesi icin diyorum.

Kızlar cleksan kullananlar acaba gobeklerde morarma oldu mu once ki tedavimde olmamisti diye hatirliyorum göbekcigim mosmor hep

Kızlar cleksan kullananlar acaba gobeklerde morarma oldu mu once ki tedavimde olmamisti diye hatirliyorum göbekcigim mosmor hep

Benim
Canim benim.. esim
Dio bu ne böyle... vururken zaten aciyo.. cok aciyinca biliyorum tamam yarin mosmor olucak.. zaten beyaz tenliyim.. dünya haritasina döndü göbek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…