HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Evet bana da transfer den sonra hemşire yanıma gelip Akdeniz usulü Beslen. Avakado. Ananas. Kuru kayısı. Havuç. Ve bol su onerdi

Biliyorsunuz ohss olduğum için hastanede yatıyorum.sabah e2 ve tsh hormonuna bakılmış.şimdi hemşire geldi endokronokojiye muayne olmaya gideceğiz dedi.tsh ım 4 çıkmış.daha önce hiç yükselmedi tiroid hastası değilim 20 gün önce 1.5 miş.endokronolji doktoru sizi heveslendirmeyeyim ama bu gebelik belirtisi olabilir hem de ikiz dedi.normalde tiroid hastası değilsiniz ve 20 günde bu kadar yükselme ancak gebelikte olur dedi.yarın ilaca başlıyorum.ama tabiki sevinemedim.anca bhcg pozitif çıkarsa öyle inanacağım

Canım evet gebelikte tsh ani yükseliş gösterir.. tiroid hormonu artık sadece anneye değil bebeğe de yetemediği için leviatron ya da eutrox tarzı ilaçlar başlarlar.. umarım hamilesindir bu önemli bir belirti

Allah yüzünü guldurur inşallah canım. . . Sen de iyi olursun ve bebeğinde gelir sana umarım bu vesile ile...

Canım evet gebelikte tsh ani yükseliş gösterir.. tiroid hormonu artık sadece anneye değil bebeğe de yetemediği için leviatron ya da eutrox tarzı ilaçlar başlarlar.. umarım hamilesindir bu önemli bir belirti
Canİm nasılsın bugün. Bi haber var mı hastaneden. Neler yapıyorsun

Evet canın 50 lik eutrox başlıyacağım.umarım gebeliktendir.hepimizin yüzünü güldürsün allah

Evet canın 50 lik eutrox başlıyacağım.umarım gebeliktendir.hepimizin yüzünü güldürsün allah
Bende opudan beri o ilacı kullanıyorum, tiroidimde sorun olmadığı halde doktor vermişti, halen kullanıyorum. İnşallah seninde pozitiftir bu kadar sıkıntının sonunda yüzün güler.

Canİm nasılsın bugün. Bi haber var mı hastaneden. Neler yapıyorsun

hastaneden haber yok canım arayıp sormadım ben de onlar da aramadı.. yarını bekliyorum heyecanla.. iştahım çok açıldı bu ara, akşama ne yemek yapsam diye bir sürü tarif inceliyorum.. daha transfer bile olmadan tatlı aşeriyorum ahahaha sen neler yapıyorsun nasıl hissediyorsun kendini?

amin canım inşallah.. sen de sağlığına kavuş bebişini kucağına al sağ salim inşallah

insallah hamilesindir de cektigin tüm bu sıkıntılara değer ve pozitifi görünce herseyi unutursun insallah

Evdeyim canım. Eşim bugün rapor için uğradı hastaneye. Bayram sonu ise dönüyorum. Evdeyim tv bakıyorum. Arada koridorlarında dolaniyorum. Yiyorum içiyorum. Arada bir sizi oluyo. Ama bunu ilaçlara bağlıyorm artık. İlk iki gun çok pimpirikti m . Bugün daha sakinim. Geceleri sırt üstü yatacam diye ve wc den uyuyamiyorum tam olarak . İyiyim genel olarak. Doktorum aradı bugün . Nasılsın . Aksi durum var mı diye . Yok dedim.

en güzelini yapıyorsun canım bol bol dinlen yorma kendini, sızıları da hayra yoralım ki öyle olsun :) düşünceli doktorumuz arayıp sorar öyle iyi misin diye.. benim öncekinde test yaptırmama daha 2 gün varken sabah 8de aradı, hadi git kan ver şimdi dedi.. heyecandan öldüm bittim hocam daha iki gün var dedim, olsun git ver kanını eğer tuttuysa çıkar bi değer onu değerlendiririz demişti.. hakikaten test günüme daha 2 gün varken beta hcg 255 çıkmıştı

Evet yaaa bizim doktor başka doktor ehehehhee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…