HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Allahin izniyle sen hamilesin canikom ne demistin test gunune kadar hamileyiz.baska bi yerde kan veremiyormusun hic bisekilde nec sacma

Insallah canim insallah.. hakkimizda hayirlisi olsun.. kanamam ver diyip gidersem verebilirim ama kanamama bakarlar ve yalanciligim cikar ortaya :KK70: ben o yüzden en sagliklica carsambayi bekliyim hayirlisiyla..

Ben kendimi çok kötü hissetmiyorum.transfer sonrası beş kilo almışım.50 kiloyla transfere girmiştim.şuan 55 kiloyum.bel çevrem hergün artıyor.ama kan değerlerim normalmiş.şimdilik yatıyorum hastanede daha
Kan degerlerinin normal
Olmasina sevindim canim... insallah daha fazla artmaz.. suanda su toplamissindir muhtemelen.. insallah oda gecer canim..

Valla

Bilemiyorum canım ama inşallah bir an evvel iyi olursun
inşallah canım sağol.. transferi bekliyorum dört gözle..
bende de kabızlık hat safada:KK43: bütün gün kayisi, salatalik, erik vs yiyorum zerre faydasi yok anca dublahec surupla azcik rahatliyorum.
kabak çekirdeği de tüket canım,, benim de öyle sıkıntım vardı akşam yarım kase kabak çekirdeği yedim sabah lavaboya çıkabildim..

Merhaba canlar acil de gebelik testi yapmıyorlarmış muhtemelen başlarından savdılar eşim başhekime şikâyet edecek onları sağlık ocağına gittim o da sonucu öğleden sonra 4 te verecek beklemedeyim yani canlar isyerinde oldugumdan ancak yazabildim
PembeHelvam PembeHelvam inşallah sonucun ilaçtan dolayı değildir canım.inşallah gebesindir sende hadi bakalım çoğalsın pozitifler
Cnm acilde yapmiyorlar evet kanama v.s onemli bisiy.olursa komtrol amacli yapiliyor. Neyse olsun saat 4 e ne kaldi surda:spor:

inşallah canım sağol.. transferi bekliyorum dört gözle..

kabak çekirdeği de tüket canım,, benim de öyle sıkıntım vardı akşam yarım kase kabak çekirdeği yedim sabah lavaboya çıkabildim..
eşime soyledim gelirken alicak onu da yapayim bakalim... kabiz olmamaya dikkat edin diyorlar ya ne zarari var acaba

eşime soyledim gelirken alicak onu da yapayim bakalim... kabiz olmamaya dikkat edin diyorlar ya ne zarari var acaba
evet benim merkezde de kabız olmayın diye özellikle söylediler.. transferden sonra ıkınma vs olmasını istemiyorlar muhtemelen.. her gün ananas ve kabak çekirdeği yersen düzenli olarak lavaboya çıkarsın canım bir de bol su tabiki..

Ben kendimi çok kötü hissetmiyorum.transfer sonrası beş kilo almışım.50 kiloyla transfere girmiştim.şuan 55 kiloyum.bel çevrem hergün artıyor.ama kan değerlerim normalmiş.şimdilik yatıyorum hastanede daha
Cnm bozma moralini su topladi vucudun o su gidecek eski kilona ineceksin korkma :KK66:

Ananas yeme cnm ananasi dogumu yaklasana yediriyirlar rahim kaslarini gucsuzlestiriyormua odem attiriyormus. Baya arastirma yaptim da.
canım benim tüp bebek yaptırdğım başkent hastanesnde doktor özellikle ananas yememi söyledi her gün bir dilim.. transferden sonra bebeğin rahme tutunmasını kolaylaştırıyormuş.. ben de ilk tüp bebeğimde deneyip faydasını görmüştüm..

X