HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bozma moralini canım yaaa güzel düşün

Canım benim yaptığım o hassas testlerde kesin idrarda kalan hcg yi yansıtıyordu, iğneden sonra
canım gözün aydın bence aile hekimini hiç kafaya takma önemli olan merkezin ne dediği hayırlısıyla artacak inşallah sağlıkla kucağına da alırsın inşallah

gününe göre değerin cok iyi aile hekimine bakma sen bilmez onlar test günü 20 üstü her degere pozitif deniyor senin 2 gün sonra 106 civari olacak gayet guze tebrik ederim :) sakin ama sakin boş yere moralini bozma

3. Gün embriyosu be 10. Gün için gayet güzel bir değer canım hiç moralini bozma hamilesin işte bunun keyfini çıkar, deliriyorum böyle patavatsız doktorlara, çok iyi bilseydi kadın doğumcu olurdu pratisyen değil

freyja1979 ha bu arada sağlık ocağında yapılan testlerde güvenilirlik ve hassasiyet daha düşük çok kafana takarsan yarın bi özel laboratuvarda tekrarla

Canim nicin moralini bozuyorsun ki? 5 den sonrasi hamile sayiliyor.. aile hekimi ne anlar tüp bebekten.. ayrica degerin masaAllah 10. gün icin güzel önemli olan artis... 2 gün sonra bence özel hastanede ver sen kan.. saglik ocagini salla... gözün aydin hamissss

Gozunaydin canim hic moralini bozma allahin izniyle yukselir 20 nin ustunu baz aliyorlar obemli olan degerlerinin guzelce artmasi hadi bakalim darisi hepimize insallah

Bence moral bozacak bir şey yok ben bu forumda neler okuyorum 10. günde 25 çıkanları biliyorum ve inşaallah seninki de yükselecek. Bak benim doktorum bugün yapma testi moralini bozma dedi bugün benim 8. günüm, demek ki 10. günde ancak seninki kadar bir sonuç bekliyor.

Canimmm.. az kaldi bizimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…