HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben 5. Gundeyim cnm dun yaptim silik bugunde silik demekki senin ki gibi 6. Gun iyice belli edeck kendine. Masallah seninki baya koyulasmis :))

kesinlikle bi kac iyi doktorla daha görüş cnm tek doktorla sınırlı kalma

Hangi doktora gittin??

Benim yaşım 35 doktor erken menopoz diyince dünya başıma yıkıldı sonra daha farklı düşünmeye başladım pozitif düşününce hep olumlu şeyler olduğunu gördüm oyüzden canım doktorunu ve ekibini iyi araştır ve asla olumsuz düşünme

Hcg ile çatlatma iğnesi aynı canım evet aynı gün kan verdim zaten önce kana geçiyor ama benimki ilaçtan kaynaklı olduğu için kan temizlenmiş ama idrarsa kalmış ertesi gün gene idrar testi yaptım çıkmamıştı bu sefer

Çok merak ettim bukadar olumsuz konuşan dr ve hastane neresi?

Canım san bişey sorucam benim de transferin 7. Günü 15 inde 18 inde birde 21 inde ovitrellenin 3/1 ini vurunucam ve benim tes günüm 22si ozaman benimde testim şüpheli olmuyomu kafamda deli sorular

Evet simdi doktor bilgisi veriyorum size ShinSeGi

- hcg ignesi kanda hic etki göstermiyor.. ama idrarda 5-10 gün arasi kisiden kisiye degisebiliyor..
bu yüzden doktorum idrara bakma...
kan en temiz sonuc dedi..
evet kizlar biz kan sonucuna bakicaz.. idrar yaniltici olabilir... hic idrar testi yapmayin..

cnm hangi şehirde yaşıyorsun eğer İstanbulda yaşıyorsan şişli memoriali tavsiye ederım birçok amh düşük arkadaşlar hamile kaldı, hatta istanbul dışındaysan şartları zorla en azından bir semra kahramana muane ol geçmiş olsun

Canım benim yaptığım o hassas testlerde kesin idrarda kalan hcg yi yansıtıyordu, iğneden sonra 9-10. günlerde yapmıştım hatırlarsan ve ben 3 tane çatlatma iğnesi yaptığım için etkisi uzun sürdü demek. Dün gece hiç çıkmadı idrarda ve bugünde doktorum kanda bile çıkmayacağını 10.günü beklememi söyledi.

neyse geç olsun güç olmasin zaten cok erken yapilan testlere karisyim ben insanin moralini bozuyor bu süreçte en önemli sey moral

Çookkk sağol arkadaşım

Valla
Bilemiyorum canım ama inşallah bir an evvel iyi olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…