HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım benim yaptığım o hassas testlerde kesin idrarda kalan hcg yi yansıtıyordu, iğneden sonra 9-10. günlerde yapmıştım hatırlarsan ve ben 3 tane çatlatma iğnesi yaptığım için etkisi uzun sürdü demek. Dün gece hiç çıkmadı idrarda ve bugünde doktorum kanda bile çıkmayacağını 10.günü beklememi söyledi.

Bacim sende benim gibi carsambayi bekliceksin.. en temiz sonuc o canim... ne kaldi sunun surasinda carsambaya..

Benimde dualarim sizlerle canim benim burda herkes hamile kalacak inşallah:anneadayı::dua:
Delidir... ne yapsa yeridirrrrrr..
hadi bakalim.. kapican burdan hamis dualarini insallah dimiiii.. seni uyanik seni :-)
Az kalmis ya... 15 gün ne kiiii.. bi kan testi verme gibi müddet :-)
Bugün biraz sancilandim adet agrisi gibi..
iyimi kötümü bilmem gayri :KK75:
Delidir... ne yapsa yeridirrrrrr..
hadi bakalim.. kapican burdan hamis dualarini insallah dimiiii.. seni uyanik seni :-)
Az kalmis ya... 15 gün ne kiiii.. bi kan testi verme gibi müddet :-)
Bugün biraz sancilandim adet agrisi gibi..
iyimi kötümü bilmem gayri :KK75:

Kızlar. .. transfer olan arkadaslar. . . Kendinizde hissettiğiniz degisiklik var mı. 3. Günüm transfer olalı. Bole suratım yorgun. Uykusuzluk. Ani ayağa kalkinca göz kararmasi. ???

Kızlar. .. transfer olan arkadaslar. . . Kendinizde hissettiğiniz degisiklik var mı. 3. Günüm transfer olalı. Bole suratım yorgun. Uykusuzluk. Ani ayağa kalkinca göz kararmasi. ???
canim progesteron iceren ilaclar aliyoruz ya onlar da yapiyor ama insallah test günü yaklastikca bu belirtiler bebisten olacak :KK66:

İlaçlardan ve strestendir bence bu kadar erken belirti olmaz :110: ben hiç atamadığım için birşey hissetmiyorum bi sol kasığımda sızlamanın dışında

bende de kabızlık hat safada:KK43: bütün gün kayisi, salatalik, erik vs yiyorum zerre faydasi yok anca dublahec surupla azcik rahatliyorum.

Kizlar embriyolarin rahme tutunma süreci yum toplmadan sonra 5.-8. günler arasi

yani 5. gün embriyos transferi olan birinin embriyosu 3 gün icinde, 3.gün embriyosu 5 gün icinde rahme tutunuyor (gömülüyor, yapışıyor)... o yüzden o tarihlerden sonra beta hcg cikmaya baslar ve belirtiler olsa bile o günlerden sonra başlar

Bisey diyecem 15 gunluk hamile olman gerekmiyormu nasil 4 haftalik oluyor bende ne cahilim yahuuu:KK43:

Ay bosver sen bu testimi canikom..
hcg ignesi oldugum icin yaniltici olabilir..
bu yüzden kan testini beklicem oda carsamba nasipse..
bide burda ben maalesef öyle istedigim zaman kan veremiyorum .. türkiyedeki sistem gibi degil burasi.. merkezin verdigi günü bekleyip merkezde kan vermeliyim..

Cnm sonucunu aldin mi ?

Canım sonucu aldın mı ne yaptın ?

Merhaba canlar acil de gebelik testi yapmıyorlarmış muhtemelen başlarından savdılar eşim başhekime şikâyet edecek onları sağlık ocağına gittim o da sonucu öğleden sonra 4 te verecek beklemedeyim yani canlar isyerinde oldugumdan ancak yazabildim
PembeHelvam PembeHelvam inşallah sonucun ilaçtan dolayı değildir canım.inşallah gebesindir sende hadi bakalım çoğalsın pozitifler

Ay bosver sen bu testimi canikom..
hcg ignesi oldugum icin yaniltici olabilir..
bu yüzden kan testini beklicem oda carsamba nasipse..
bide burda ben maalesef öyle istedigim zaman kan veremiyorum .. türkiyedeki sistem gibi degil burasi.. merkezin verdigi günü bekleyip merkezde kan vermeliyim..
Allahin izniyle sen hamilesin canikom ne demistin test gunune kadar hamileyiz.baska bi yerde kan veremiyormusun hic bisekilde nec sacma

Merhaba canlar acil de gebelik testi yapmıyorlarmış muhtemelen başlarından savdılar eşim başhekime şikâyet edecek onları sağlık ocağına gittim o da sonucu öğleden sonra 4 te verecek beklemedeyim yani canlar isyerinde oldugumdan ancak yazabildim
PembeHelvam PembeHelvam inşallah sonucun ilaçtan dolayı değildir canım.inşallah gebesindir sende hadi bakalım çoğalsın pozitifler

Aaaaa ne sacma.. bal gibide yapiyolar.. ne giciklar ya parasinla degil mi sonucta ... uyuzlar ..
Hadi bakalim merakla beklicez sonucunu..
insaAllah canim hakkimizda hayirlisi olsun.. carsambayi beklicem simdi..

X