HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Oo maşallah:)Bu kadar erken 4.günde idrarda çıkıyor mu ya?Senin ikiz bence !!!
Canm bende en erken 6. Günde çıkıyor diye okumuştum ama dayanamayıp 4. Gün başladım ama o çizgiyi benden başka gören olmadı Bide bana tek embriyo transfer edildi yani ikiz deil

Canm bende en erken 6. Günde çıkıyor diye okumuştum ama dayanamayıp 4. Gün başladım ama o çizgiyi benden başka gören olmadı Bide bana tek embriyo transfer edildi yani ikiz deil
Tek embriyo transfer edilse de o embriyonun bölünerek ikiz olma ihtimali varmış biliyo musun?Tek yumurta ikizi oluyo böylece:):KK49:

Günaydın arkadaşlar benimde doktor görüşmem vardı
size bi kaç sorum olacak
amh degerim 0,14
maç 90 dakika olarak düşün senin bu değer ile 85 inci dakıkadasın ya da 89 uncu dakıkadasın dedı
çok az zamanın kaldı dedi
yaşım 32

temmuz ayında tup bebek tedavısıne başlayacagız
ancak amh degerim çok dusuk oldugu ıcın sağlıklı embrıyolar gelmez bu saatten sonra dedı ve embrıyolara pgt yöntemi uygulanacağını, pgt ıle saglıklı bulunan embrıyo olursa onu transfer edeceklerını soylediler
400 usd embrıyo pgt analazı her embrıyo 400 dolar

ben sunu öğrenmek istiyorum
pgt yontemı faydalı mı

Canım 1 ve 2 deki çizgileri benden başka gören olmadı hatta bende bi görüp bi kaybettim ama 3. Yü dün sizde görmüştünüz 4. Bu sabah yaptığım onda artık baya net. Buarada 1. Testim transferin 4. Gününe denk geliyor. Cnm sen kaçıncı günlerde yaptın testi
Canım senin kaçıncı gün embriyosuydu

size bi kaç sorum olacak
amh degerim 0,14
maç 90 dakika olarak düşün senin bu değer ile 85 inci dakıkadasın ya da 89 uncu dakıkadasın dedı
yaşım 32

ancak amh degerim çok dusuk oldugu ıcın sağlıklı embrıyolar gelmez bu saatten sonra dedı ve embrıyolara pgt yöntemi uygulanacağını, pgt ıle saglıklı bulunan embrıyo olursa onu transfer edeceklerını soylediler

pgt yontemı faydalı mı
Neden bu bukadar olumsuz konuşmuşki doktorun benim amh 0,18 fsh 15,76 çıktı üstelik eşimin spermide %90 cansız %10 yerinde hareketli olmasına rağmen doktorum bukadar olumsuz konuşmadı vitamin ve ilaçlarla kaliteli yumurta toplayabiliyolar transferimin 7. Günü 2 yumurta toplandı sadece çok şükürde ikiside döllendi biri 8 hücreli biri 4 hücreli 3. Gün embriyolarım konuldu.. karsmsar olma lütfen iyi düşün iyi olsun . Yeterki rabbim ol desin

canim benim de ilk tedavide uzun zaman ağrıdi ikinci tedavide nerdeyse hic agrimadi simdikininde yine agri var. sanirim degisken bi durum bi de toplanan yumurya sayisi da etkiliyor olabilir belki

olabilir canım, dediğin doğru.. ağrı transferden sonra olsa gebelik belirtisi diye düşünürdüm ama bebişler daha laboratuvarda :-)

size bi kaç sorum olacak
amh degerim 0,14
yaşım 32

pgt yontemı faydalı mı
Canım doktorlar hep en kötüsünü söyler zaten takma sen ama böyle bi durumun varsa şansını iyi değerlendir ve iyi bir merkezde yap boşuna Maddi manevi zararın olmasın iyi araştır bence

canim benim de ilk tedavide uzun zaman ağrıdi ikinci tedavide nerdeyse hic agrimadi simdikininde yine agri var. sanirim degisken bi durum bi de toplanan yumurya sayisi da etkiliyor olabilir belki
Canım benimde toplama işleminden sonra hiç ağrım geçmedi hatta biraz çişim gelse kramplar giriyordu ve transfer sonrasındada adet olacakmışım gibi ağrı yaşadım

Neden bu bukadar olumsuz konuşmuşki doktorun benim amh 0,18 fsh 15,76 çıktı üstelik eşimin spermide %90 cansız %10 yerinde hareketli olmasına rağmen doktorum bukadar olumsuz konuşmadı vitamin ve ilaçlarla kaliteli yumurta toplayabiliyolar transferimin 7. Günü 2 yumurta toplandı sadece çok şükürde ikiside döllendi biri 8 hücreli biri 4 hücreli 3. Gün embriyolarım konuldu.. karsmsar olma lütfen iyi düşün iyi olsun . Yeterki rabbim ol desin

canım çok teşekkür ederim
inanın bende anlamıyorum
her gittiğim doktor olaya bu sekılde yaklasıyor kıme ınancagımı sasırdım
fsh benim 8
insallah transferinde guzel haberler ver bize canım
meleklerini kucagına alırsın darısı benım gıbı tedavıde olanların basına insallah

hatta benim bi tüpümde sıvı bırıkmesi varmıs
eger pgt den saglıklı embrıyo gelebılırse ve o sıvı sorun teskıl edecek bı boyuta gelırse o tupumu alacak daha sonra ıyılesınce dondurulmusları koyacakmıs

Dün gece kalan son erken gebelik testinide yaptım ve tam tek çizgi çıktı bu sefer hayalet çizgi bile çıkmadı :110:. sabahta idrarımı yaparken çok yanma oldu ve sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum. Doktorumu aradım monural ve aksef al dedi ama aksefi henüz kullanmadım, gece monurali alıp yatacağım. Sonra doktora sordum testi bugün yapsam mı diye, bence erken yapıp moralini bozma çünkü çıkmaz dedi. 10. günü bekle dedi bende o yüzden çarşamba sabahını bekleyeceğim.:KK17:

X