haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Günaydın. Transferimin 9.günü dayanamayıp idrar testi yaptım. ikinci çizgi silik bir pembe çıktı. SEvineyim mi korkayım mı şaşırdım. Çok heyecanlandım.

aaaaaaaaaa bi hamile daha........hayırlı olsun canım ya seninle aynı gündük di mi..sevincimiz de aynı oldu bak..

ya sabredip yarın yaptırayım diyorum. en azından 10.gün iki transfer edildiydi idrarda diyorum çıkması acaba ikiz mi oldu diye düşünmeye başladım. Acaba dedim ikinciyi yoruyorum muyum dedim işe yanımda getridim arkadaşıma gösterdim o da evet var dedi. Çünkü görünce gözlerim karardı bir anda başım döndü :KK17:

nası sabrediyosun yaaa hadi kan kan:))

esraberat nasılsın şekerimm? ayağını sürttün galiba maaşallah herkes hamilee:KK9::KK9::KK16::KK16:

iyiyim canım ya nasıl oluyum bütün gece uyuyamadım döndüm durdum..eşimle pozitif görsek naparız aklımızı kaçırırız falan hep hayaller kuruyoduk o fosur fosur uyudu..çok yoruldu kurban falan kesti artık Allahım kabul ederse..ben baykuş gibiydim..Rabbim herkese yaşatsın inşallah..şimdi yarınki teste odaklandım korkuyorum biraz..hayırlısı olur inşallah..Ayağını ilk kim sürüdüyse çok uğurlu geldi vala..sanırım aykız dı:)

inş canım keşke öyle olsa ama bilmiyorum tek belirtim göğüslerim çok hassaslaşmıştı ama bugün yumuşamışlar bilmiyorum hiç böyle olmazdı

canım kan testi yaptırsana? adetinden kaç gün geçti??
hayırlı sabahlar kızlar günlerdir pc nin karşısındayım ama sayfanızı yeni gördüm benimde transferimin 8. günü canlarım ama pek umudum yok sanki sürekli devam eden adet sancılarım özellik le de sabahları uyandığımda acı acı hissetiriyor kendini sanki umutlarım tükeniyor yarın kan vereceğim a bu arada göğüşler inanılmaz şiş ve acıyo daha çok yanlardan acıyo ve yanlardan bayağı bir genişledi yani südyenler artık olmuyo gibi bir şey bunları yaşayıp da hamile olduğunu öğrenenler ????

benim ilk hamileliğimde senin gibi olmuştum.. kısmetse yarın filan sende bize hayırlı haberle geleceksin insallah canım benim :KK16:
Günaydın. Transferimin 9.günü dayanamayıp idrar testi yaptım. ikinci çizgi silik bir pembe çıktı. SEvineyim mi korkayım mı şaşırdım. Çok heyecanlandım.
oyyyyy çokk güzeeelll bi haberr buu....:KK52::KK76::KK76::KK76::KK16: hayırlı olsun , Allah tamamına erdirsin canım :KK49::nazar:

merhabalar, Dün opu oldu. 5 yumurtadan 4 tanesi döllenmiş. yarın transfer günü belli olacak.
43 yaşındayım . En fazla kaç emriyo transfer oluyor 2 diye okudum amA...
yasal hak 35ten yukarılar için 2 koyuyorlar.. yada 4.-5 denemede olmayanlarada 2 yada 3 koyuyorlar ..merkeze göre değişiyor tabi..

kıssss senin yerinde olsam uçaa uçaa gitmiştimm kan vermeyeee :KK52::KK52: idararda çıkmış zaten :KK49::KK49::nazar:kuzum neyine bekliyorsun..
:KK16:

2 tane mi koymuşlardı?
:emir_bebek::emir_bebek:

evet iki tane de dedim ya çok umutlanıp da üzülmek de istemiyorum ya erken diye çıkmazsa ya da hiç yoksa falan filan işte. sabah işe gelirken vericem kan sabır sabır diyorum :))

canim benim ne kadar sevindigimi bilemezsin. dün cok yogundum tekrar bakamadi ancak bu sabah gördüm. hayirli ve ugurlu olsun bebisler. nihayet getirttin bebisleri göbise. Yüce Rabbim kem gözerden melanetten korusun gözetsin insallah tüm hamisleri.

sözüm söz sana özel. nolur kizlar sizlere de oynatmistim ama kizmayin bana cünkü destinama özel. ona uzun süre önce söz vermistim. :KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 738814 Eki Görüntüle 738813 Eki Görüntüle 738812 Eki Görüntüle 738815

ooooo yandan yandan calsin sazlar oynasin kizlarrrrrrrrrrrrrrrr :)

canım hopecum yaşadığım onca sıkıntıdan stresten sonra şu günüde gördümya çok şükür :26::26::26::26:

şimdiiiii hadi bakalım yandan hobaaaa coş kudur

Merhaba kızlar.Benimde transferimin 2. günü.2 tane dondurulmuş blast transferi yapıldı.Zaman nasıl geçecek bilmiyorum.Çok korkuyorum.Olumsuz olursa diye.Şimdiden kendimi bir sonraki tedaviye hazırlıyorum.Negatif olursa hemen temmuzda yeni tedaviye başlayacağım.Çalışınca tatili değerlendirmek istiyorum.KK dan okuduklarımı uygulamaya çalışıyorum.Hergün 2 dilim ananas, 1 avuç kabak çekirdeği, kabız olmamak için posalı yiyecekler, mevve tüketip bolca su içiyorum.

evet iki tane de dedim ya çok umutlanıp da üzülmek de istemiyorum ya erken diye çıkmazsa ya da hiç yoksa falan filan işte. sabah işe gelirken vericem kan sabır sabır diyorum :))

bugün kaçıncı günüydü peki? sanırım şuan iştesin... ozaman yarınaa büyükkk güünnnn... :KK52::KK52::KK52::KK76:

idrar çıkmış yanılma olmaz sonuçta.. birde üstüne ikiz masallah.. ikiside tutunmustur annesine insallah :KK49::KK49::nazar::nazar:

Kizlaaaaarrrr benim ağrım var ya adet olacak gibi şiddetli oluyor. Aşağı doğru kramp gibi oluyor bazen. Hamileler sizde var mi böyle şeyler korktum ben doktor korkma dedi telefondan önemli bisey olacağını düşünmüyorum dedii :KK43:(

Kizlaaaaarrrr benim ağrım var ya adet olacak gibi şiddetli oluyor. Aşağı doğru kramp gibi oluyor bazen. Hamileler sizde var mi böyle şeyler korktum ben doktor korkma dedi telefondan önemli bisey olacağını düşünmüyorum dedii :KK43:(

canım bendede var aynısı adet sancısı gibi belim ağrıyo sıcak basıyom hamileliğin ilk aylarında normalmiş takma kafana (sağlam kaynaklardan öğrendim ):KK34::KK34::KK34:

X