haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar şimdi beni kimse bilmiyor dogal olarak yanımda sadece eşim olacak yeter dimi ..ve o dinlenme sırasında ne desekte çıkmasak diye düşünmeye başladık.. bu arada vurulan iğneler günde kaçtane hani benimki büyük bir ihtimalle ramazana gelecek ya orucumu tutabilecekmiyim sizce...
veee bir soru daha bana doktor uzun kısa bişe demedi.. sadce bundan yaklaşık bir ay önce adet ol gel demişti. buay ki adetimde okulun en yogun zamanına denk geliyor die gitmedik.temmuzda gidecez.. peki önceden tekrar gitmem gerekmi.. mesela adetimin 21 günü falan:) ( şu 21 . güne takılmış durumdayım sürekli o sayıyı duyuyorum) yada arasammı telden.. YADA YAPMAM GEREKEN HERHANGİ BİŞEY.. BUARADA BEN GEÇEN AY GİTTİGİMDE TÜP BEBEGE KARAR VERİLİNCE HER İLAÇ LA FOLİC ASİTİDE BIRAKMIŞTIM İÇMEYİ SİZCE TEKRAR BAŞLIYAYIM.. BİLİYORUM ÇOK SORU SORDUM AMA SİZDEN BAŞKA KİMSEM YOKK Kİ SORABİLECEGİM.. ZAVALLI EŞİLE KONUŞUNCA BAKIO SURATIMA.. VE VERDİĞİ TEK CVP SEN SENİN KIZLARA SOR :) DİO SİZLERİ SÖYLÜYOR.

cnm çok şükür ikizlerin gelişiyor

Dua et bana da haftaya kese görme daha sonra kalp atışları için çağırıyorlar ya korkumdan ölcem. Ilk test yaptırdığım gün gibi oluyor.hiç bitmiyor bu işlerin herhalde ilk başta tedavi ıyi gidecekmi kaç yumurta gelişecek, sonra kaç döllendi, sonra kalitelimi, sonra tuttumu, katlandimi, kese varmı, kalp atisi duyulurmu, sağlıklı mi Allahhhh

sakin cnm inş o minişlerin iyiler ve mükemmel gelişecekler ve kucagını dolduracaklar inş..

Canım bazı yerleri anlamadim ama eşin yeter bence yanında. Adetin 2. Günü yine muayne eder doktor kist falan varmı diye. belki o gün veya 3. Gün başlar inşallah. Oruc biraz zor gibi çünkü sık sık kadın doğum muaynesi olacaksın oda oruca engel ve kan vereceksin gerçi o orucu bozmuyor ama tansiyonunu düşürebilir. Ilac saatleri sana göre ayarlanıyor bildiğim ama geç saatlere verirlermi bilmem. Folik asiti bana da çok söylediler ama pek dinlemedim ama hamile kalmadan en az 3 ay once başlamak çok yararliymiş.cocuktaki bir çok şeyi önlüyormuş. Adet olup gideceksende kısa sanırım.uzun baya sürüyor tedavi aşaması 1 ay gibi bişey. Bildiğim kadarıyla yanıtladım inşallah yardımı olur

Canim ne yapiyosun sen ya bence bosuna uzuluyosun daha ne oldugu belli degilki ben daha oncede yazmistim kan sonucum 8. Gun 32 cikti hemen idrar testi yaptim cikmadi bence kendine zulmetme
cnm maşallah ogluşun çok tatlı..verene kurban olsunlar..inş buna benzeyen güzeller güzeli birde kızın olsun tatlım
Amin insaallah Allah razı olsun Rabbim sanada hayirli evlatlar nasip etsin

Kizlar sabah opum var yumiler toplanacak...Cok heyacanliyim icim kipir kipir.Insa Allah hersey yolunda gider ...Dua edin olurmu....

aşırı derecede adet belirtilerim başladı,sinirlerim bozuldu iyice.bu gün 8.gün..ben dayanamıyorum..şu aptal iğneyi bi kere daha yaptırmadan sanırım test yaptırcam..

canlar günaydinnnn...........dünn ilk kontrolime gittimm...adetin 5.günüü 8 tane yumurtam varmişşş 4 sag 4 soll..boyutlarii 11,12,13,14 imişş..doktor gayett iyii didi....yarin 2.kontrol var 7.günümm oluyoo...doktor büyük bi ihtimall cumartrsii yadaa pazartrsii opu olurr dedii heycann doruktaa..............

kızlarrr mrbbb.... dün transferim yapıldı, 3. gün embriyosu 8 hücreli bir tane bebişim dün aldım geldim, RABBİM inşallah bedenimde can verir yavrum inşallahh annesine tutunur, 3 tane de 7 hücreli embriyomu dondurduk, inşallah gerek kalmaz da bu sefer mutlu sona ulaşırım. şimdi stresli bekleme süresi başladı günleri nasıl geçiricem vakit gerçekten geçmek bilmioo, RABBİM hakkımızda hayırlısını versin, tedavi sonucunu bekleyen herkese ALLAH kolaylık versin.....

aşırı derecede adet belirtilerim başladı,sinirlerim bozuldu iyice.bu gün 8.gün..ben dayanamıyorum..şu aptal iğneyi bi kere daha yaptırmadan sanırım test yaptırcam..

canım işine yararmı bilmiyorum, 1. tüp denemem olumsuz sonuçlanmıştı, 11.günümde adetim başlamıştı ve 4-5 gün öncesinden aşırı adet sancıları çekmiştim, ama normalde adet sancına benzer durumlar gebelik belirtisi oluyor, kişiden kişiye değişiyor, şimdiden umutsuzluğa kapılma bence RABBİM ne nasip ettiyse hakkımızda hayırlısı o olur....

canım kusura bakmayın merakımın siz hamile kalabiliyosunuz anladığım kadarıyla neden donasyon düşünüyosunuz??

nedeni aslinda cok basit. artik kendi yumurtalarim ile denemekten yoruldum. önemli olan hamile kalmak degil. önemli olan sonuna kadar götürebilmek. son denememde 1 adet blast (5 günlük), 1 adet morula (20 hücreli) ve 1 adet 16 hücreli embriyo transfer ettiler. ama gene mutlu sona ulasamadik. sanirim benim yumiler de benim gibi yorgun artik. AMH degerim 0.2 ve FSH 5.36 yani menapoza daha baya var ama rezerv düsük. bu yüzden de vücut idareli yumi üretiyor. son denemem icin ara biriktirme bile yapmistik. 3 deneme ama 4 kez narkoz. bence artik kendi yumurtalarimdan vazgecme zamani geli diye düsünüyoruz esimle. yas 40 daha ne bekleyecegiz ki. gerci donasonda cilginca bir fikirle karma yapacagiz. yani hem benim yumurtalarimdan hem de dönor yumurtalarindan kullanacagiz. bebisin ise hangi yumurtadan oldugunu hicbir zaman bilemeyecegiz. gerci bilsek de farketmez ki sonucta benim göbisimde büyüyen benim bebisim olacak. sanirim biraz uzun oldu affola

cnm çok teşekkür edrim inş dedigin gibi olur kısa olur ve bişe çıkmadan bebişimi alırım ve bedenimde can bulur inş..

Kizlar sabah opum var yumiler toplanacak...Cok heyacanliyim icim kipir kipir.Insa Allah hersey yolunda gider ...Dua edin olurmu....

hadi hayırlısı tatlım dualrımız seninle..

cnm hayırlı olsun mevlam bebişine canında can versin kucagınada almayı nasip etsin inş tatlım..darısı da bizlere olsun inş

Allah tamamına erdirsin canım,

hayırlısı ile güzel sonuçlar duyurursun burada sonrasında da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yüce rabbim :))

lenfosit aşısı diye bişey duydunuz mu??bi araştırın isterseniz sanırımı ben bi deniycem..

eşimi bekliyorum test yaptırcam birazdan ama umudum da yok zaten böyle bi hamilelik belirtisi olmaz bildiğin adet belirtisi bu..sabahtan beri ağlıyorum artık olumsuz da olsa hazırım..

Bence senin kısa protokol olacak.Çünkü adet ol gel demiş.İstersen merkezi ara.Bence folic asite de başla.Transfer sonrası dinlenme için belimi incittim 1 hafta yatmam gerekiyor vs. diyebilirsin.Seni anlıyorum.İnsan bu konuyu herkes ile konuşmak istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…