haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım kusura bakmayın merakımın siz hamile kalabiliyosunuz anladığım kadarıyla neden donasyon düşünüyosunuz??

destina sen crinone jeli günde kaç kez kullanıyosun.reçetede ve kutunun üstünde 2 dio ama bana hemşire sabahları günde 1 kez dedi

canım bana transferden sonra kullanmak için progestan iğnede verdi turgut bey ...iğne bitene kadar günde bir bittikten sonra günde iki defa dediler

Ankara tıp ta yaptırdım canım murat sönmezer..

esracım murat bey nasıl bı doktor memnun kaldınmı? bıde toplam ne kadara geldı tup bebek cunku murat bey ozel olarak ılgılendınden para alıyo yoksa hastanede bakmıyo dıye bılıyorum bana oyle demıslerdı..muayene ucretı 300 ama tam olarak ne verdın..benım bıde bı hakkım daha var raporla alıcam ılaclarıma bende buay baslıycamda

ben çok memnunum cansu hanım.kendisi ameliyatımı yaptı, 2 tüp denedik onunla eski hastasıyım yani. özel olarak gittiğimizde daha çok ilgilendi tabiki ama devlet yardımıyla yaptırdığımızda da en ufak sinirini görmedim.hep çok sakin,kararlı,güven veren bi insan..Soru sorabiliyosunuz cevap alabiliyosunuz.Bi de face den bile yazsanız sms de yazsanız cevap veriyo..teknolojik doktor diyorum ben ona:) biz uzun süreli hastası olduğumuz için bizden 3500 aldı ama normalde daha fazla. En az 4000vardır. rapor çıkarınca ilaçlara az ödersiniz size daha aza maal olur.En iyisi siz telefon açın sorun ben ücret hakkında yanıltmayım şimdi. çok geçmiş olsun en kısa zamanda anne olursunuz inşallah..

Canım bence gayet normal tedaviye hızlı cevap vermiş görünüyorsun. Tedavi başlayalı daha ya 3 ya 4 gün olmuştur boyutlarida iyi Suan. Tabiki doktorun daha iyi bilir ama Suan herşey yolunda görünüyor.

canım hiç kanaman oldu mu senin?? şu yerleşme kanaması dediklerinden??

sagol esraberatcım ınsallahh hersey yolunda gıder sne ben herkes kavussun bebekelrıne ...onalrsız hıcbıseyın tadı tuzu yok neyleyım para pulu bı evladım olmadıkca daha dogrusu saglıklı sıhhatlı ve hayırlı evlat dualrımızıda dıkkatlı edelım kızlarr bazen unutuyoruz ama hep hayırlı olsun dıyelımm...

tesekkur ederım bılgılendırdın ıcın bı arayıp sorucam sımdı

Ben bu ay başladım bitti elhamdulillah :) sendede ciddi bir sorun olmamış Allahtan en yakın zamanda baslamani dilerim tedavine

kızlar bugünde adet olmadım hiç gecikmezdi sabah test yaptım ama tek çizgi....bana yine tedavi yolu göründü

Arkadaslar size bir sy sormak istiyorum bugun transferimin 4.gunu ilk gunu saymazsak bugun idrar testi yaptm negatif cikti sizce erkenmi o kadar kendimi uzdum birde uzuluyorum ya bebegim benimleyse neden agliyosun diye hamile olan arkadaslar sizde bel agrisi oldumu birde transfsrden 3 4 saat sonra cok hafif kanama ve 2gun sonra jel kahverengi olarak geri geldi allah cumlemizede hayirli ve saglikli evlat versin

Ooo naptiinn benden sabirsizida varmış :) o kadar erken tabikide belli olmaz genelde 9. 10. Gün ancak belli oluyor. Bel agrisi oldu bende. Lekelenmeye gelince bana verdikleri kağıtta transfer günü ve bir sonraki gün lekelenme tarzında kanama olabilir yaziyordu yinede için rahat etmezse merkezine bir sor

Kizlarr nasilsiniiz? Yumuslar bebisler nasiil :) ??

hiccc iyi degilim canim ben ya( günlerdir girmiyodum burayada...7. günü idrar testi yapmisrim negetif cikmisti onun üzerine kendimi toparlayamadim olsaydi kesin cikardi demekki buda tutumadi kan testini de artik yapmak hic icimden gelmiyor bugun 10.günümdeyim...

Canim sen idrar testine niye guveniyosun ki? Gununu bekleyip kan yapsana. Uzme kendini insallah tutmustur

Son düzenleme:
Benimde belim ağrımadı güzellikler üzmeyin kendinizi ben 7. Günün sabahı ağlıyordum tutmadı diye. Mevla ne gösterecek hiç belli olmuyor. Belirti boşuna aramışım çünkü yok pek belirtisi. Bana kalsa 12. Güne kadar aglardim insanın ilaçlardan iyice dengesi bozuluyor

5 gün önemli diolar ya cnm sen yinede dikkat et derim cnm

cnm bizde hasta oldugumuzu hatta dr a gittigimiz ile söylemedik kaldıki tüp bebek yaptırmak zorunda oldugumuzu hiç söylemedik. ney apacaz bilmiyoruz.. gerek var mı birinin bilmesine eşim olsa olmazmı?

cnm maşallah ogluşun çok tatlı..verene kurban olsunlar..inş buna benzeyen güzeller güzeli birde kızın olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…