haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

ya benim hic bel agrim falam olmadi daha yada hic yatmadigimdan bilmiyorum akinti var ama kullandigimiz jel den olsa gerek diye düsünüyorum

canım ben transferin olduğu günle ertesi gün yattım bi bugün ayaktayım daha fazla yatamadım ablamdan annemdednde büsürü fırça yedim yarından itibaren 3 gün daha yatmayı düşünüyom

transferi olan arkadaslar hicbir belirtiniz varmiii??? benim icim bomboss sanki walla transfer oldugumu bile unutuyorum artik hicbiyerim agirmiyor iyimi kötümü bilemedim simdi:))

bende de tık yok..olsun çok erken ama belirti için zaten 6-7. günde tutunuyor embriyo ancak o zaman belki hissedilir biraz..moral bozmak yokkk..

gezeriz tabi kuzum olsunda yeterkihem sevinçliyim hemde içimde yine bi korku var karışık duygular içindeyim........aradan 3 yıl geçti nerdeyse diğer tedavinin üzerinden inş bu kez mutlu son bizim olur

canımcım önceki tedavilerini bi kenara bırak bak tedaviye başlayıncada böyle yapar kıyaslarsın seni yorar en iyisi ilkmiş gibi kandırcan kendini yanındayım kuzum herşey güzel olacak allahın izniyle

canımcım önceki tedavilerini bi kenara bırak bak tedaviye başlayıncada böyle yapar kıyaslarsın seni yorar en iyisi ilkmiş gibi kandırcan kendini yanındayım kuzum herşey güzel olacak allahın izniyle

amin canım inş ...öyle olur......sende kalkma yat dinlen ablanın evi yakın mı bari:26::26:

evet canım az kaldı başta heyecanım yoktu günüm yaklaştıkça heyecanım artıyosenin ne kadar kaldı adetine.
bende hiç heyecan yok adetim olsun hemen kayseriye gitcem valizimi bile hazırlamadım.aslında tarihi yarın ama hiç belirti yok gecikeceğini düşünüyorum

anladım canım yurt dışında nasıl oluyor bilmiyoruz tabi burda detaylı bahsediyorlar kalitelerinden falan. inşallahh dediklerini doğrudur
canım sizin probleminiz ne ilk denemeniz galiba

Arkadaşlar bu yatma konusuna ben biraz takılıyorum, doktora da sormadım bilimsel olarak neden yatmamız gerekiyor diye. Ama transferden 2 saat sonra arabayq kadar yürüdüm arabada oturarak 15 dak eve geldim. Ayağa kalkmakla oturmakla düşmez heralde diye düşünüyorum. Kendini yormadan yürüyüş yapabilirsin yatmak yerine oturabikirsin belki de. Doktorun bana söylediği yatma süresi bitiyor. Benm 3.gün embriyosuydu. Yani embriyonun 6. Gününde yatmana gerek yok gibi bi sonuç çıkıyor ama 5. Gün transferi olanda 3 gün yatıyor???

Slmm esraberat hayirli ugurlu olsunnn insallahh ikiz olurrr...bu arada bende ankaradayim ve murat beyi cok duydum kaca mal oldu ? Ayrintili yazarsan onada gidebilirim a.tip evime cok yakin

canım maaliyetler aşağı yukarı aynı..bizim devlet hakkımız kalmadığı için ankara tıpda özel yaptırdık.O yüzden ilaçları filan biz kendimiz aldık.Doktora 3,500 verdik+ilaçlar+git gel yol masrafı 6000 i buldu.Rabbim bu parayı veremeyecek insanların yardımcısı olsun gerçekten biz de çok zorlanıyoruz artık inşallah tutar. Doktorumuz çok cici bi insan...hem çoook başarılı hem kapris yok.Ben kendisini çözemedim:) tavsiye ederim.Özellikle benim gibi hassas bi insansanız böyle lafa azarlamaya gelemiyosanız özellikle tavsiye ederim.bi de co cultur yapıldı ayrıca on da 1000 verdik.Bu paranın içinde o da.
Ayrıca genartta aysun baltacıyı da tavsiye ederim.O da eski doktorum.Kendisi kistimden dolayı beni murat beye sevk etti.ama o da tüp bebek uzmanı artık bu işin üstadı olmuş.tatlı dil,güler yüz..5 yıl geçti hala görünce hal hatır soruyo,takip ediyo durumumuzu falan..transfer sonrası çorabımı bile giydirmişti sağolsun hakkını ödeyemem hiç de unutmam.ben hep şanslıydım doktordan yana ama bi tutunma olmadı işte..onda da onların ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını düşünüyorm..sonuçta ben endoluyum ve zor bi hastayım..İnşallah artık Rabbimden izin gelir emeklerimiz döner inşallaahhhh...

canım bana doktorun ve hemşirenin dediği bi tek transfer olduğu gün yat ertesi gün normal hayatına dönebilirsin sadece hamileler neye dikkat ediyosa sende edicen dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…