haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bende Temmuzda başlayacağım inşallah.. Kayseri memorıal Tüp bebekte Rabbim hiç birimizin boynunu bükmesin...

benimde doktorum nurettin bey temmuz adetimi bekliyorum ben okuyorum hep bazı arkadaşlar doğum kontrol kullanıyolar neden acaba ?

benimde doktorum nurettin bey temmuz adetimi bekliyorum ben okuyorum hep bazı arkadaşlar doğum kontrol kullanıyolar neden acaba ?

canım bazı uzun protokol tedavilerinde kullanım için veriyorlar ya da tedavi öncesi kisti çıkanlara veriyorlar kistlere iyi geldiği için yok etmesi için yani

iyyim kusum:KK48::KK48: yeni geldim eve gezmedeydim sen nasılsın:KK16::KK16:teyzoşum nasıl bakim:emir_bebek::emir_bebek:

çok şükür toparladım canım ya bugün bendede ablam vardı biraz insan yüzü görmek iyi geldi heheheheeh:KK9::KK9::KK9::KK9:

ooooooo maşallah gez kuzum tabi bundan soona yatcan şimdi tadını çıkar :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

aaaaa düzeltelim lütfen teyzoşların :KK20::KK20::KK20: napsınlar uslu uslu bekliyolar

slm canım:KK16::KK16:kız melek bende adet bekliyorumm sıra bize geliyorr:KK9::KK9::KK9:ne kaldıı:KK52::KK52::KK52:
evet canım az kaldı başta heyecanım yoktu günüm yaklaştıkça heyecanım artıyo:KK52::KK52::KK52::KK52:senin ne kadar kaldı adetine
çok şükür toparladım canım ya bugün bendede ablam vardı biraz insan yüzü görmek iyi geldi heheheheeh:KK9::KK9::KK9::KK9:

ooooooo maşallah gez kuzum tabi bundan soona yatcan şimdi tadını çıkar :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

aaaaa düzeltelim lütfen teyzoşların :KK20::KK20::KK20: napsınlar uslu uslu bekliyolar
şimdi yatsınlar usluca göbüşünde :KK49::KK49:çıkınca acısını çıkartır nasılsa sıpacıklar:KK53::KK53:bende geziyom :KK55::KK55:nasılsa tedaviye başlayınca gezemicem acısını çıkartıyım inş hamile kalırsam hiç gezemem zaten:KK30::KK30:

6.gün maşallahhh en çok 5.gün duymuştum:nazar::nazar:canım rahmin içinde de belli bir sürece ihtiyaç olduğu için 9 ünden itibaren yapılan testlerde çıkıyor bence.rezerv azlığın varmış canım maşallahh kaç yumurtan çıktı bilmiyorum ama 6.güne güzel gitmiş:21::21:

evet canim rezerv azligim var 6 yumurta toplandi 6 sia döllendi dediler....waal neyalan söylim ben halen inanmiyorum benim icimde embriyo olduguna burdaki doktorlarada niyeyse pek güvenmiyom buarada ben almanyadayim burda yaptirdim...artik allh bilr nekadr kalitelidir embriyolar....

Aaa.. Anladım inşallah kullanmaya gerek kalmaz bende diyodumki ben ezikmiyim ne doktor bana niye vermiyo :) şaka bi yana zor olanı kolaylaştırsın rabbim.. Hastanede karşılaşırsak temmuzda yakamda kırmızı karanfilim olur,yada hastanede yakasında kırmızı karanfil olan birini görürsen direk yanına git :)))

canım meraba benim transferin 2. gün ilk günü saymıyorum bizim 3. gün embriyosu

çok şiştim bi kere kasık ağrılarım var özellikle sol tarafta birz bel ağrım var ama artık onu yatmaya veriyorum bide akıntım var

ya benim hic bel agrim falam olmadi daha yada hic yatmadigimdan bilmiyorum akinti var ama kullandigimiz jel den olsa gerek diye düsünüyorum

evet canım az kaldı başta heyecanım yoktu günüm yaklaştıkça heyecanım artıyo:KK52::KK52::KK52::KK52:senin ne kadar kaldı adetine

şimdi yatsınlar usluca göbüşünde :KK49::KK49:çıkınca acısını çıkartır nasılsa sıpacıklar:KK53::KK53:bende geziyom :KK55::KK55:nasılsa tedaviye başlayınca gezemicem acısını çıkartıyım inş hamile kalırsam hiç gezemem zaten:KK30::KK30:

oy ben senin heycanını yirim :125::125::125:

aman olsun kız bizde uşakları bebek arabasına atar yine gezeriz beyawwwwwww:KK55::KK55::KK55:

oy ben senin heycanını yirim :125::125::125:

aman olsun kız bizde uşakları bebek arabasına atar yine gezeriz beyawwwwwww:KK55::KK55::KK55:

gezeriz tabi kuzum olsunda yeterki:KK5::KK5:hem sevinçliyim hemde içimde yine bi korku var karışık duygular içindeyim........aradan 3 yıl geçti nerdeyse diğer tedavinin üzerinden inş bu kez mutlu son bizim olur:KK5::KK5:

X