haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım bana doktorun ve hemşirenin dediği bi tek transfer olduğu gün yat ertesi gün normal hayatına dönebilirsin sadece hamileler neye dikkat ediyosa sende edicen dediler :KK31::KK31:

Bence de çok mantıklı canım, çok saol, bunu duyduğum iyi oldu tabiki dikkat ediyorum ama bugün biraz evde dolandım vicdanım bi acayip oldu yatmalımıydım diye, yaptığım da hiç bişey yok yani de neyse saol canım

Bence de çok mantıklı canım, çok saol, bunu duyduğum iyi oldu tabiki dikkat ediyorum ama bugün biraz evde dolandım vicdanım bi acayip oldu yatmalımıydım diye, yaptığım da hiç bişey yok yani de neyse saol canım

Pumpkincim hep yatincada insan bunalir dimi? Sanki daha cok dusunur atip tutar gibi geliyo. Sen nasil rahat ediyosan oyle yap. Zaten 1 gun yattin :)

üzülme canım benim de daha önce bu sebepten ertlenmişti.sonraki ay başladık olsun geç olsun güç olmasın her şerde bi hayır vardır..Allah yardımcın olsun..

teşerkür ederim allah hepimizin yardımcısı olsun.. haziranda kist yüzünden olmadı temmuzda izne ayrılıyoruz ağustosta inşallah kavuşurum bende..

merhaba arkadaşlar bende bu ay tedavideyim.perşembe opu ya giricem.olursa eğer 5.gün transferi olacak

teşerkür ederim allah hepimizin yardımcısı olsun.. haziranda kist yüzünden olmadı temmuzda izne ayrılıyoruz ağustosta inşallah kavuşurum bende..

canım üzülme nolur bak bizde güya şubatta yaptırıyoduk erteleye erteleye haziran oldu hepsinde vardır bi hayır geç olsun pozitif olsun canım :KK19::KK19::KK19:

Yok canim uyutucaklar beni, sordum. Insan o operasyonu hiiic gormek istemez yaa psikolojisi bozulur zaten :KK43:

canim yanlis hatirlamiyorsam birlikte baslamistik tedaviye sen erkencisin ben hala gonal f vuruyorum ama hergun kontrole cagiriyor bulent bey kac yumurta olusmustu ayrica bulent bey kac transfer yapacakmis sorabildin mi canim ben hala soramadim yarin kacta gidiyorsun opu icin

X