haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar nasılsınız? Bende tedavi için adet olmayı bekliyorum. Allah izin verirse bu ayki adetimle başlıcaz. Bahçeci Fulyada tedavi görüyorum doktorum Aytun hanım. İnşallah güzel haberler veririz burdan

Kızlar nasılsınız? Bende tedavi için adet olmayı bekliyorum. Allah izin verirse bu ayki adetimle başlıcaz. Bahçeci Fulyada tedavi görüyorum doktorum Aytun hanım. İnşallah güzel haberler veririz burdan

Hayırlı olsun canım bende bu ay konya eurofertilde başladım ctesi yumurtalar toplanacak

bugün muayene oldum
kist oluşmuş
ginera verdi doktorum
2 ay doğum kontrol hapı kullanıcam
sonra tedavime başlayacakmışız (
canım üzme sakın kendini,herşeye hayırlısı gözüyle bak.ağustos adetiyle başlarsın heralde hememcecik geçer inşallahh o da

yaş 29 ilk denemem olacak hayırlısıyla. kalamış tüp bebek merkezinde transfer günü netleşmedi henüz....
canım diğer bilgilerini de yaz öle ekleyim.diğer yeni gelen arkadaşlarda ya bana özel msj atarak ya da ilk sayfadaki başlıklara bakarak bilgilerinizi tam verin öle ekleyeyim bende.

canım transferin hayırlı olsunkesinlikle az yumurtaları çıkan kişilere örneksin 8 yumurtanla.darısı bizlere olsun inşallah
inşallahh hamişsindir canım sonucu bekliyoruz sabırsızlıkla ilk hamişimiz olacaksınn

testinn bozuguda beni buldu kan negatiff arkadaslarr....tekrar ezcaciyi aradikk ilaçlarıı aldıkk..adet olmayıı bekliyorum adanayaa gitmekk içinn.....

Arkadaşlar merhaba,

Hepinizin sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza almanızı diliyorum. Bende Anakara Recai Pabuçcu da tedaviye başladım.Estrafom a yarın başlıyorum.Bu ayki adetimle İğnelere başlayacağız.Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.Sevgiler,

nil8474 canım okudun mu yazdıysan eğer göremedim çünkü:26::26:Haziran topiği adına okumuştuk arkadaşları Allahım kabul eyler inşallahh

Mrb tutku doktorum banada verdi esrofermde sen niye iciyosun?? 15 gun sonra adetim basliycan bende tupe basliycam yani 2.denememe.

merhaba kızlar!
yarın 09:00da opum var.bu opu yapılınca yumurta sayısını hemen söylyorlar mı?hani bazılarının içi boş oluyormuş ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…