haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım sen burada mıydınnnn????

çok teşekkür ederim canım.inşallah allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın.acımla çok bişey hissedemiyorum ama yinede orada olduğunu bilmek biraz olsun bana güç veriyo.

cokk tesekkür ederimm....inşaşalhh testin ACİZliginie ugramam....kandada hayırlısıyla bi göreyimm

inş kandada çıkar canım...ne güzel keşke bizim de öyle olsa.....sizin sorun neydi :26::26:

cnm çok sevindim sen adanaya gidecektin demi.. wawww süppr ya mevlam verdi seni bunaltmadan çok şükür kucagınada da alırsın inş. hemen git kanda da baktır..ohh ohh süpper :) ve bizlere de dua etmeyi unutma cnm
evet canim yarin için randevumu aldımm..raporumu alldımm.ilaçlarimida bugun alıyodum amaa test cift çıktıı...rabbime sükür olsun....aminnn güzell dilekrin içinn.....kandada okeylerse doktor bundan iyisi samda kayısı
canım sen burada mıydınnnn????
evet özlemmcammm haziranda biliyosun tüp yaptırcagimii buraya kayıtlıydımm
inş kandada çıkar canım...ne güzel keşke bizim de öyle olsa.....sizin sorun neydi :26::26:

aminn..............belkii sizinde olurr benimde umudum yoktuu 2 hamililk gecirdim....8 aydir istiyodum olmuyoo sanirim busefer olduu...ben plokistik overim..buay sogan suyu içtimm ve belimee yakıı yapıştırdımm

yakıyı bende duymuştum ama hiç denemedim....sen daha öncede hamile kalmışsın o zman hamile kalabiliyomuşsun...inş bu sefer 9 ay gider

Canım seninki farklı demekki ben adetin 3. Günü başladım iğnelere bugün 7. Gün birazdan kontrole gidicem benim doktorum dilek hanım. bu ilk denemenmi

benimde doktorum dilek hanım benim tüp bebekle bir oğluşum var şimdi bu ilk denememden kalan dondurulmuşlarla oğluşuma kardeş istiyorum

canım hayırlı olsun inşallah gözün aydın seninki tam sürpriz yaptı desene

bugün muayene oldum
kist oluşmuş
ginera verdi doktorum
2 ay doğum kontrol hapı kullanıcam
sonra tedavime başlayacakmışız (

bugün muayene oldum
kist oluşmuş
ginera verdi doktorum
2 ay doğum kontrol hapı kullanıcam
sonra tedavime başlayacakmışız (

üzülme canım benim de daha önce bu sebepten ertlenmişti.sonraki ay başladık olsun geç olsun güç olmasın her şerde bi hayır vardır..Allah yardımcın olsun..

Listeye girmişim mutlu oldum:) Bizim hastane ankara tıp murat sönmezer bu arada listede eksik kalmış:)..kendisi genartta yaptı işlemleri.test günüm de 10 gün sonra yapacağımdan 19 haziran..2 tosun gibi embriyoyu kaptım geldim inşallah canım Allahım bu kez yüzümüzü güldürür.3 emb.de dondurduk..İlk kez donduracak embriyom oldu onun için ayrıca seviniyorum..Hala ankaradayım test gününe kadar yola çıkmamayı düsünüyorum.Sürekli yatmıyorum doktor kan dolaşımı önemli dedi.Zaten progestan iğne için acile gidip geliyorum mecburen yürüyorum,merdiven çıkıyorum ama çok yavaş tabi çok dikkat ediyorum.Sürekli dua ediyorum tüm dileyenlere,sizlere ve en son da kendime..41 fetih suresi başladım ve burdaki bi arkadaşın tavsiyesiyle''Rabbi hebli milledünke zürriyyeten tayibeten inneke semuddua''..''Rabbim bana senin katından tertemiz bir soy armağan et,şüphesiz sen duaları kabul edensin'' hep dilimde bu dua..

Merhaba canim. Benimde carsamba opum var. bende de 8 yumurta var. ilk duydugda moralim bozuldu ama doktorum bize en fazla 2 tane gerek kaliteleri onemli dedi. Insallah senin 4 ude 1. Kalite olur

bizim de sadece 9 tane vardı ama 8 i iy kalitetdi canım önemli olam sayı değil kalite..40 yumurta toplananı da duydum ama sonçta 5-6 tane elde kalıyor..

beni de ekler misiniz
yaş 36 sebep sperm azlığı
8 haziranda tedaviye başlande
konya eurofertilde
1 deneme

Merhaba hanımlar hayırlı gunler herkese.benim transfer belli oldu haziran 15 Rabbim hepimizin yardimcisi olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…