haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım 6. gün embriyosunu ilk kez duydum..hesaplarken opu gününü hesapladın mı ..yani opudan sonraki günü mü 1. gün diye saydın yoksa opu gününden mi bir diye başladın..biraz karışık oldu ama..inşallah yavrucakların sana sıkı sıkı tutunurlar...

canım benim bozma moralini...arkadaşların dediği gibi kaliteli olsun bir tane olsun bu yeterli..ben bir yumurtayla bile gebe kalanı gördüm..ama 20 küsür yumurtanın bile bazen işe yaramadığını da gördüm..olan bu ise içini ferah tut..rabbim ol desin yeterki

canım ya çok az kalmış..hadi hayırlısı bakalım ilk pozitifi patlat inşallah

mayıs topiğinden hatırlıyorum seni karam..ççok üzülmüştük negatifine..ama maşallah hemen toparlanmış ve yeni tedaviye başlamışsın bile..Allah yardımcın olsun..negatifi bir daha görme inşallah....ne güzel dondurulmuşun varmış tedavi sürecin biraz daha rahat geçecek..bak menac dondurulmuşlarınla ikizlerine hamile..inşallah darısı sana olsun...kaç embriyo dondurdular canım..kaçıncı gün embriyosuydular...

Merhaba arkadaşlar bende bu ay ilk denememe başladım bugün ilaçların 7.günü ve kontrole gidicem. herkes içiin hayırlısı olsun...

Arkadaslarr bugun ya da dün adet günümdüü ama olmadim.dedimkii bi test yapayımm yaptım çıkmadı.dün antepte olgum için uykusuzdum hemen uyudum sanah ise giderken bi bakayım dedim anaa o da neee cift cizgii barizz...eger testt yanlıs degilse HAMİLEYİM ALLAHIN İZNİYLE....Rpor cıktıı bugun ilaçlarimi alcaktımm

tebrik ederim canım sen tüp bebek yaptırmayacakmıydın:26::26:

deticim.nasilsin sanki bugun seninde acibademde kontrolun vardi gibi hatirliyorum nasil oldu gittin mi ne dedi doktor bey ins hersey yolundadir opuyorum

ay ne güzel kanda da baktırsaydın rahatlardın.. tebrik ederim çom sevindim hiç bi strese telaşeye gerek kalmadı hakkında hayırlısı olsun bi de ikizse ohh :))

tebrik ederim canım sen tüp bebek yaptırmayacakmıydın:26::26:

yaptırcaktımm...raporum dün çıktıı...bugunde ilaçlarımı alcaktımm yarinda adanaya randevuu aldım adet olurum diyee..amaa allahımm nasipp ettiii.........
ay ne güzel kanda da baktırsaydın rahatlardın.. tebrik ederim çom sevindim hiç bi strese telaşeye gerek kalmadı hakkında hayırlısı olsun bi de ikizse ohh :))

evett darsii danada olsun canimm benim.....bugun kanda baktıracagimm emin olmakk içinn

Kızlar yeni topiğimizde toplanalım
ilk defa yaptığımdan dolayı uğraştırdı beni
hepinize şimdiden bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyorum Allahım bizim yardımcımız olsunn

Ellerine sağlık çok iyi olmuş bu topik bende tedaviye başlayalı 7 gün oldu konya eurofertilde yaptiriyorum 28 yaşındayım

ne iğnesi oluyo bu ben dondurulmuşda iğne yok sanıyodum

bende hap biliyorumda ygenc arkadaşımız iğne dedide onu sordum sanırım kansulandırıcıdır oda

dün itibariyle 10 mg. lucrin başladım adet oluncaya kadar bu şekilde hergün koldan devam edicem edet olduğum gün estrafem başlayacağım ve lucrin 5 mg olucak benim protokolüm böyle uzun protokol uygulanıyor

Kızlar konya eurofertilde tedavi gören varmı ve birde hangi ilaçları kullanıyorsunuz

ben varım canım geçen adetimin 3. günü yani 25 mayısta kontrole gittim adetin 20. günü iğneyle başlayacağız dediler ve dün itibariyle ilk iğneme başladım.

bir gün sonra..ayakta ılık suyla duş şeklinde demişti hemşire bana...duran sudan uzak dur.küvet havuz hamam yasak demişti..

Günaydın kızlar.Ben opu ve transferden hemen sonra banyo yapmıştım.Doktoruma sakıncası varmı diye sordum.Ayakta ve ılık suyla alınan bir duşun hiç bir zararı olmadığını söyledi.Önemli olanın kasları gevşetmeyecek kadar sıcak suyla duş almamak olduğunu söyledi.

Çok sevindim yawyaw.Tebrik ederim.Gerçekten bir mucize.Çok güzel bir sürpriz.

ben varım canım geçen adetimin 3. günü yani 25 mayısta kontrole gittim adetin 20. günü iğneyle başlayacağız dediler ve dün itibariyle ilk iğneme başladım.

Canım seninki farklı demekki ben adetin 3. Günü başladım iğnelere bugün 7. Gün birazdan kontrole gidicem benim doktorum dilek hanım. bu ilk denemenmi

cnm çok sevindim sen adanaya gidecektin demi.. wawww süppr ya mevlam verdi seni bunaltmadan çok şükür kucagınada da alırsın inş. hemen git kanda da baktır..ohh ohh süpper :) ve bizlere de dua etmeyi unutma cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…