haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

benimki kısa protokol oluyor galiba canım .hayırlısı...

maşallah yüzde yüz döllenmiş :) inşallah benimkiler d kalitelidir

insallah öyledir:) evet döllendiler ama tabi benimki 6. blasti oldugu icin hepsi dayanamadi sadece 3 tanesi kaldi oda 1 birinci kalite digerleri 2.kalitedeydi:)) insallh seninkilerde kaliteli olurlar canm...

insallah öyledir:) evet döllendiler ama tabi benimki 6. blasti oldugu icin hepsi dayanamadi sadece 3 tanesi kaldi oda 1 birinci kalite digerleri 2.kalitedeydi:)) insallh seninkilerde kaliteli olurlar canm...

inşallah kelebekçim.6. blasti ne demek??????????

transferi olan arkadaslar hic belirtileriniz varmi varsa kacinci günden sonra basladi benim transfer gününüde sayarsak 3.günüm ama hic bisey yok sanki icimde hic bi agri sizida yok.....

slm kızlar bende ilk tüp nisanda denedim mayısata kocaman negatifimi aldım şimdi dondurulmuşum var onunla yola çıkcam dondurulmuş deneyen varmı sonucu ne oldu acaba ??bu arada hepiniz pozitifi görürsünüz inşlh

slm canım daha önce yazışmıştık aynı zaman da negatifi aldık ve ben de dondurulmuşla devam edicem.bu ay başlayıp temmuzda transferim olsun istiyorum.inş burdan güzel haberlerimizi paylaşırız.ben de aşamaları merak ediyorum.

evet cnm beraber almıştık negatifi benim sorunum tüp tıkanıklığı ben eylül başında başlicem şu ramazan bayram sıca atlatip rahat rahat tek emriyo olcak ben genetik tes yaptırcam dok istemedi ama ben genede aklım kalmasın die sen kaç emriyo olcak

Ben varim canim bu aksam ilk ignemi yaptim dondurulmus transferi yaptiracagim

Merhaba kizlar
Ben de tedaviye basladim nihayet. Bugun 3.ignemi vurdum yarin ilk kontrolume gidecegim. Bakalim yumoslar ne alemde)

Bu arada transferi yapılan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.Umarım pozitif sonuçlar alırlar.Tedaviye yeni başlayan arkadaşlara ise bol, sağlıklı ve kaliteli yumurtalar diliyorum. Bazı arkadaşların yumurta sayısını sorun ettiklerini okudum.Hiç üzülmeyin tek bir yumurta bile yetebiliyor.Şans çok önemli.

Endometriozis hastasıyım 25 yaşındayım hisar hastanesinde yaptırdım

Listeye baktımda arkadaşlar 40 kişi olmuşuz.Umarım bu ay hepimize uğurlu gelir.Hepimiz amacımıza ulaşırız.Yaza güzel bir haberle gireriz.Gerçekten zor ve yorucu bir süreç.En zoru da transfer sonrası bekleme ve olumsuz sonuç sonrası yaşanan sıkıntılar.Transfere kadar zaman geçiyor.İğneler, opu , embriyo gelişimi bir bakıyorsun transfer günü gelmiş.

Cetridiete ihtiyaci olan varmi son kulnma tarihi haxiran cok iyi muhafaza ettim 4 kutu var ihtiyaci olana yolluyim para almiycam kizlar

canım ben doç dr murat arslanın özel muayenehanesine gidiyorum..doktorumun anlaşmalı yeri orası..sadece operasyonlar orda yapılıyor..senin pembe mavide doktorun kim.ben lucrini kullnmaya başladım hastalığım biraz geçikti hastalanana kadar 10 ünite vurdum..regl olunca lucrini 5 e düşürüp gonal f i vurmaya başladım..gonal f i 8 gün 225 vurdum.9. gün 150 vurdum.aşılamadan iğnelere vücudumun verdiği tepkiyi bildiği için doktor bu dozları uygun buldu.yani.lucrinle gonal f iğnemi aynı gün bıraktım.yani 25 gün lucrin 9 gün gonal f vuruldum.sonra çatlatma iğnesi vuruldum..bir gün bekledik cumartesi günü opu oldum..18 yumurta toplandı.14 ü döllenmiş tabi 5. güne kaç tanesi kalır bilmiyorum.yarım 3. gün embriyosu olacaklar..ama bana büyük ihtimalle perşembe günü 5. gün embriyosu olarak transfer edecekler inşallah...sonrada test tarihi beklenecek süreç böyle canım..tedavin hayırlı olsun inşallah..güzel haberler veresin buradan bizlere..ama için rahat olsun pembe mavide güzel ilgileniyorlar ben memnunum çok şükür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…