haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba canim. Benimde carsamba opum var. bende de 8 yumurta var. ilk duydugda moralim bozuldu ama doktorum bize en fazla 2 tane gerek kaliteleri onemli dedi. Insallah senin 4 ude 1. Kalite olur :KK39:

inşallah musmutlu:)
sayı az olduuna göre kaliteli olsalar inşallah.

Bu arada benim de sol yumurtalimdakiler daha cok buyumus. Normalde zaten her ay 1 yumurtamiz olmasi gerek bir taraf calisiyo yani. Sen bunu takma kafana. Benimkilerde soldan toplanicak. Yalniz degilsinn:KK1:
sağol canım:)
ama benimki de tembellik yapmış yani hiç ürememş..

kızlar moralim cok bozuldu:KK50:
sol yumurtalığım sessiz kalmış....yani hiç yumoş üretmemiş.:2:
sağ da 4 tane üretmiş.
elhamdülillah her halime... ama çok korkuyorum.inşallah bir hayal kırıklığı olmaz.
çarşamba günü opu var.hayırlısı artık...

canancım hemen moralini bozma bi yumurta yetiyo bebiş için biliyosun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar :KK71: transferden sonraki 7. günüm az kaldı ve ben çok heyecanlıyım :emir_bebek: yazılarınızı fırsat buldıkça okumaya çalışıyorum çok fazla girmiyorum bilgisayarda oyalanmamaya çalışıyorum kızlar hepinize dua ediyorum en kısa zamanda herkes bebeğine kavuşsun tabi ben de :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağ da 4 tane üretmiş.
elhamdülillah her halime... ama çok korkuyorum.inşallah bir hayal kırıklığı olmaz.

Canan cim bugun senin 7.igne gunun degilmi?Ne cabuk belli oldu opu tarihin..Cok yumurta olunca illada tutuyo diye bi kaide yok canim.Benim ilk denememde 18 yumurta gelisti 12 dollendi ama sonuc negatifti..Hakkinda hayirlisi tatlim...Insallah sonuc pozitif olur

sağ da 4 tane üretmiş.
Canim uzulme 1 yumurta ile hamile kalanlar var ben 2.5 yildir tup bebek forumundayim en umutsuzlari bile anne oldu sikna sen canini

Canan cim bugun senin 7.igne gunun degilmi?Ne cabuk belli oldu opu tarihin..Cok yumurta olunca illada tutuyo diye bi kaide yok canim.Benim ilk denememde 18 yumurta gelisti 12 dollendi ama sonuc negatifti..Hakkinda hayirlisi tatlim...Insallah sonuc pozitif olur
hayırlısı canım.:KK50:zor bir süreç.Rabbim hepimizin kucağını doldursun.
benim iğneler adetin 2.günü başladı.bugün7.günüm iğneye başlayalı .doktor muayene etti ,söyledi.
sen ne durumdasın canım ?aynı gün başlamıştık değil mi?:KK19:
.
Canim uzulme 1 yumurta ile hamile kalanlar var ben 2.5 yildir tup bebek forumundayim en umutsuzlari bile anne oldu sikna sen canini
gerçekten mi?ayyy bunu söylediin çok ii oldu.....tek yumurtayla bile... :-))))))

sağ da 4 tane üretmiş.

canim bozma moralini benimde durumun cok kötüydü rezervim azaliyor 6 dan fazla yumurtam olmadi hic ama busefer 6 sida döllendi yani önemli olan kalitesi.....zaten hepimizde bir yumurta ve bir spermden olmadikmi yeterki rabbim OL desin....

Selam Canan.Benimde bugun 7.igne gunum.Cuma gunu kontrolum var.Benim tedavim uzun protokol ilac dozlari dusuk.Cuma gunu soyleyecek doktor opu tarihimi Bakalim hayirlisi olsun...

slm kızlar.1 haziranda transferim vardı,diğer konudan hatırlayanlar vardır.transferimden 2 saat sonra babamı kaybettim.hiç yatmadan sabaha kadar havaalanında bekledim.sabah 7 de adanaya indim ama cenazeye yetişemedim.o üzüntüyle bayılmışım.kötü düşmüşüm.kolum dirseğime kadar çatlak.ertesi gün dayımın eşini kaybettik,1 gün sonra bir akrabamızı daha kaybettik.okadar çok acı çektim üzüldümki anlatamam.bunları neden yazdım biliyomusunuz.bugün 8. günüm.eşim zorla tahlil yaptırdı ve betahcg:66.5 çıktı.transfer günüm babamın öldüğü gün.hamile kalmayı hiç istemedim o kabus günü hatırlamamak için, ama kısmet böyleymiş.5 kez dene olmasın babamın öldüğü gün olsun,dicek bişey bulamıyorum.kısmetinizde varsa kızlar,bunca şeye rağmen olabiliyomuş,tutunabiliyomuş demekki,allah sizleri benim gibi sınav yapmasın arkadaşlar
ilk önce tebrik ederim canım :KK16::KK16:ve daha sonrada başın sağolsun diyorum :KK5::KK5:mutluluğun en büyüğü ile acıların en büyüğünü birlikte yaşamışsın çok acı bir tesadüf olmuş işte hayat acılarla dolu bazen...hiç ummazdın en büyük acıyı yaşadığın günlerde hayatının en büyük mutluluğununda yaşamayı Allah sabır versin:KK5: diyorum...inş bebeğin sımısıkı tutunur sana 9 ay boyunca :KK49::KK49:hiç bırakmaz sağlıklı hayırlı bir evlat olur:emir_bebek::emir_bebek: ...........bu kaçıncı denemendi:26::26:

Selam Canan.Benimde bugun 7.igne gunum.Cuma gunu kontrolum var.Benim tedavim uzun protokol ilac dozlari dusuk.Cuma gunu soyleyecek doktor opu tarihimi Bakalim hayirlisi olsun...
benimki kısa protokol oluyor galiba canım .hayırlısı...
canim bozma moralini benimde durumun cok kötüydü rezervim azaliyor 6 dan fazla yumurtam olmadi hic ama busefer 6 sida döllendi yani önemli olan kalitesi.....zaten hepimizde bir yumurta ve bir spermden olmadikmi yeterki rabbim OL desin....

maşallah yüzde yüz döllenmiş :) inşallah benimkiler d kalitelidir:KK31:

listeye eklenmisim tesekkürler ama bilgiler eksik onlari vereyim dedim....yas 28 sorun rezerv azligi bu 2. denemem yer frankfurt:))

X