haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

hakkında hayırlı olsun inş.. dualrımız seninle ve tedavisi devam eden tüm arkadaşlarımızla.. amin koca koca göbüşlerimiz olsun kucaklarımız ikiz ikiz dolsun inş:)

Herkese merhaba
Araniza yeni katildim, listeye beni de ekler misiniz? 29 yasindayim, rezerv azligi sebebiyle tup bebege basladik. 2 haziranda bahcecide opum yapildi. 5 haziranda transferim yapildi. Cok heyecanliyim 17 haziran test gunum. Rapor aldim evde dinleniyorum ama gunler gecmek bilmio.kendimi ve vucudumu dinlemekle geciyor tum gunum..aranizda sonuc bekleyen ve hamilelik belirtisi yasayanlar varsa yasadiklari belirtileri paylasabilir mi?

Son düzenleme:

kaç gün iğne oldun canım, dozlar nasıldı

musmutlukiz canim seninle ayni gun ve ayni yerde tedaviye baslamis oldugumuz icin yazilarin daha cok ilgimi cekti rabbim hepiize hakkimizda hayirli.olan neyse onu nasip eylesin

merhaba canıım şimdi okudum bende yazdıklarını. Allah yardımcımız olsun inşallahh. sizde sorun neydi? bir de nasıl anestezisiz yaptıkı? düşünemiyorum onun seni nasıl etkilediğini geçmiş olsun cicim inşallah bu ay sana tüm yaşadıklarını unutturur

21 mayista ignelere basladim
150 gonal f ve menagon kullandim. Sonlara dogru 4 kutu cetrotide igne oldum.31 mayista da catlatma ignemi oldum yani 10 gun surdu ignelerim. Opuda 12 yumurta toplandi, ertesi gun 6 tanesinin dollendigine dair bilgi aldik,transfer gunumde bu sayi 5'e dustu. 1 adet 1. Kalite transfer edildi ama geriye kalanlar gelisimini tamamlayamadigi icin dondurulamadi insallah mercimegim bana siki siki tutunmustur da donduramadiklarima uzulmek zorunda kalmam

insaallah canim bilmiyorum bende ilk defa yaptirdigim icin.oyle olacak zannettim yaklasik 13 yumurtam olusmustu anestesisiz aldiklari.icin ben 5 tanesini zor verebildim gozyaslariyla sonra 1 transfer yaptilar digerleride dondurulmaya uygun degil dediler bizdeki sorun sebebi bilinemeyen infertilite olarak geciyor birde bende polikistik over var ama bulent bey tup bebek icin pkonun onlarin.isone yaradigini soyledi belki merkezde karsilasmisizdir canim istanbulda mi ikamet ediyorsun yarin 9 da kontrolum var sen ne zaman gidiyorsun kontrollere belji karsilasiriz optum cicim

Ilk tup bebek denememiz

kızlar benim yumurta sayıma bakmadılarsadece kan testi yaptılar.tedavi ii gidiyor dediler ve yeni bir iğne daha verdiler.pazrztesi için tekrar çağırdılar.offf yaaa neden söylemediler ki
inşallah.hayırlısı canım:)
o zaman bi temmuz topişi açmak farz oldu

ama su perisi kızmasın sonra.. liste 3-5 kişi azalcak sanırım :26:

iskorpitçim sen 4 litre su içmek lazım diye yazmışsın.ne zaman içmeliyiz onu?

Oo zor olmus seninki Allah yardimcin olsun.. Istanbullu degilim canim ben. Bulent hocanin ününü duyup gelenlerdenim ben dun gittim dozumu dusurduler pZtesi gidicem tekrar buyuk ihtimal catlaticaz bakalim hayirlisi..

moralimmmm cokkk bozukkkk raporum bugun çıkcaktı ama esim iş yogun işinden dolayii cıkaramadiii pazartesii hallederim diyoo...umarim ozamana kadar adet olmamm

yaa ... adet günün ne gündü canım(

destinaaaaa !!!!!!!!!!!!
inşallah ii gelişirler:))))) çok sevindim:)

iğnelere başladığın anda başlamak gerekıyor canım op zamanıda 4ltre içmek gerekıyormus.. o yumurtaları baskılayıp gellıştıren iğneler vucuda ağır gelmezsın..çok su içersek idrarla atılsın diyemiş..

musmutluuu!!!!!!!!!!!!!!!!
ifade bölümü çıktı mı msj bölümünün altında???

hıımmmmm içelim o zaman :118::118::118:

selam kızlar yarın 14.30 eurofertilde transferim var lütfen dualarınızı eksik etmeyin.....rabbim hepimize bu tedavi sürecinde anne olmayı hayırlı kılsın inşallah.

Oo zor olmus seninki Allah yardimcin olsun.. Istanbullu degilim canim ben. Bulent hocanin ününü duyup gelenlerdenim ben dun gittim dozumu dusurduler pZtesi gidicem tekrar buyuk ihtimal catlaticaz bakalim hayirlisi..

insaallah istanbulda kalacak uerin vardir cunku diger turlu cpk zor oluyor gelmisken iatanbulunda tadini cikar istanbul harika gezecegin yerleri sana soylerim istersen nasil gidecegini falan yani allah yardimcin olsun optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…