haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar biraz önce eşimi hastaneden aramışlar yumoşların 8 i dolu diyolardı 3ü bozuk çıkmış biride istenilen gibi gelişmemiş

4 tane gelişimi çok iyi giden sıpam var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Arkadaşlar,

Bende 19 mayısta başladım lucrine, adet olmadım,farlutal aldım şu an adet olmayı bekliyorum.İlk denemem ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.Adet olduktan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.

neden doktor öyle bir şey söyledi tuana?br sorun mu vardı?

Canim dr un dedigine gore hem guzel hem kötü bir durum cok fazla yumurta gelisti ilaclarin dozunu cok aza indirmesine ragmen 32 adet yumurta toplandi.ve OHSS denilen duruma girme olasılığım yüksekti bu yuzden erteledi suan 1.ci kalitede 15 yumurtam dondurulmuş beni bekliyor.2 regl gecirerek anca toparlandim.suan estrofem ve asprin kullaniyorum.

Son düzenleme:
kızlar biraz önce eşimi hastaneden aramışlar yumoşların 8 i dolu diyolardı 3ü bozuk çıkmış biride istenilen gibi gelişmemiş

4 tane gelişimi çok iyi giden sıpam var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım bitürlü karşılaşmadık çok sevindim:KK16::KK16: hadi hayırlısı olsun ne zaman transfer olacak peki:26::26:

Selam kızlar uzun süredir yazamadım..Benim iğneler bitti... dün gece çatlatma iğnemide vurdurdum..yarın saat 10 da opum var inşallah..Dua edin kızlar...inşallah herşey güzel olur..Rabbim isteyen herkesin kucaklarını doldursun inşallah:))Kocaman kocaman göbüşlerimiz olsun:KK49::KK49::KK49:

Selam kızlar uzun süredir yazamadım..Benim iğneler bitti... dün gece çatlatma iğnemide vurdurdum..yarın saat 10 da opum var inşallah..Dua edin kızlar...inşallah herşey güzel olur..Rabbim isteyen herkesin kucaklarını doldursun inşallah:))Kocaman kocaman göbüşlerimiz olsun:KK49::KK49::KK49:

Ayyy cok heyecanlii :KK52: insallah olumlu haberlerini alirizz :nazar:

merhaba arkadaslar araniza yeni katildim benide eklerseniz sevinirim bende bu ay tup bebek tedavisine basladim.ikinci denemem 23 yasimdayim maslak acibademde tedavi goruyorum doktorun bulent tiras bulent bey cok iyi bir doktor ilk denemem ankara universitesi hastanesiydi hic memnun kalmadim.kendimi tup bebek yaptirmis kategorisine bile koyamiyorum talihsiz bir secim yapmistim galiba opu islemimi anestesisiz yaptilar mahvoldum simdide cpk korkuyorum.ama bulent hocadan cok memnunum yarin kontrolum var rabbim herkese hayirli sonuclar versin opuyorum siİ

musmutlukiz canim seninle ayni gun ve ayni yerde tedaviye baslamis oldugumuz icin yazilarin daha cok ilgimi cekti rabbim hepiize hakkimizda hayirli.olan neyse onu nasip eylesin

:KK4::KK4:ayy kızlar benim kafam karıştı iice..

hemşire bana doğum kontrol hapını verdiya..bu hap bitince 21 gün sonra gel dedi.. bende adet oluncamı dedım evet zaten bu hap bitince adet olcaksın dedi..

yaa adet olmazsam ne olacak? bide bana verdiği hapın ben doğum kontrol ilacı oldugunu bılmıyordum (söyleme ,acıklama zahmetınde bulunmuyorlarki :KK19:)

2 gunden beri 15te içiyorum hapı.. şimdiden çok acıkmaaaa..halsızlıkk (acıktım halde yemıyorum kılo alcam dıyee) vee çok uyukluyorummm... haa 2 gunluk haptann olcak seymı onuda bilmi,yorum... sanırım çok uyukladığım için başımda ağrıoo..kısaca sevmedimmmmmm beeennn buu happıııııııııııııııı :KK36::KK36::KK35:

dur şimdi eşime sordum hemşire demişki.. hapı bitince gel zaten adet olcaksın..hatta dahada erken adet olabilirsdin ama sen yınede hap bitince gel demiş..adetin ilk gunude ara demiş.. :KK53:

bana sözlü değil yazılı açıklama lazımmm :KK52::KK9::KK9: unutuyorum karıstırıyorum ne oldu ne gitti die :KK35::KK34:
:KK4:

ayyy inşallah tutunur canım:nazar:.ne güzel tedavin bitmiş.bizde o günleri görürüz inşallah:KK16:

destinacım ben 2. iğnemi oldum bugün bi zarar hissemedim ama, nasıl durumlar ilerleyen günlerde zorlaşıyor mu????:18:

inşallah canım teşekkür ederim:KK49:.senin durumun neydi ,başladı mı tedaviniz ?:KK6:

cnm ben 4 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi falan.sonra eş,imde sperm sayısı 8 milyon ve morfoloji 1 çıktı direk tüp bebeğe yönlendirildik..bu ay okul çok yoğun diye gidemedim.şuanda adetliyim..temmuza sarktı yani..inş kısmet. hepimiz hamile kalabiliriz

merhaba kızlar doktor uzun protol dedii banaaa....temmuza kaldım..... temmuz başlığını ben açıcam bu gidişle :KK53::KK1::KK33:

şimdi bi ilaç verdi:KK14: bana göre gereksiz :KK19:ama doktor gerek görmüş demekki :KK9::KK9::KK9::KK34:

desolett diye doğum kontrol ilacı vermişş yaaaa inanmıyoruummm... :KK53::KK52: hormonlarım için ön hazırlık mı aceeebaaaa kiii :44::26::26:

daha önce kullanan varmı aranızda :KK34: bugun adetimin 3.gunu hemşire iç dedi içem bare :KK24:

kan verdim.. alttan baktı bide okadar ege tavmergen hanım doktorum izmirde olan varsa belkim tanıyanda vardır kımbılır
:KK34:

hayırlısı olsun cnm bende temmuz da başlıycam inş..ve hangi protokol uygulanacak bilmiyorum:KK43::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Kizlar selam.kac gundur girumiyorum.cok yogunum.dun yoldaydim.kayseriye geldim.bugun opum vardi.destiba sanirim pespese girmisiz isleme.benimki 10daydi.

cnm bende çok yoğundum gösteriler sınavlar karne telaşı derken giremedim..
inş yumoşların dayanır ve sana bebiş olarak dönerler cnm:KK16:

X