haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar benimde polikistik overim ve çikolata kistim var eşimin sperm sayısı da çook düşük çıktı doktor tüp bebek dedi :KK43: tüp bebek için şartların ne olması gerekiyor biriniz yazarsanız çok sevnrm

insaallah istanbulda kalacak uerin vardir cunku diger turlu cpk zor oluyor gelmisken iatanbulunda tadini cikar istanbul harika gezecegin yerleri sana soylerim istersen nasil gidecegini falan yani allah yardimcin olsun optum

Canim esimin halasinda kaliyoruz gezdiriyolar sagolsunlar kuzenler :KK14: bugun kontrolun vardi senin ne dedi doktor merak ettimm:KK34:

insaallah canim bilmiyorum bende ilk defa yaptirdigim icin.oyle olacak zannettim yaklasik 13 yumurtam olusmustu anestesisiz aldiklari.icin ben 5 tanesini zor verebildim gozyaslariyla sonra 1 transfer yaptilar digerleride dondurulmaya uygun degil dediler bizdeki sorun sebebi bilinemeyen infertilite olarak geciyor birde bende polikistik over var ama bulent bey tup bebek icin pkonun onlarin.isone yaradigini soyledi belki merkezde karsilasmisizdir canim istanbulda mi ikamet ediyorsun yarin 9 da kontrolum var sen ne zaman gidiyorsun kontrollere belji karsilasiriz optum cicim

canım yaşadıklarına gerçekten üzüldüm :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: banada doktorum bölgesel anesteziyle yapabiliriz dedi hatta eşimde çok ısrar etti narkozdan uyanması zor olur die iyikide genel yaptırmışım narkozdan sonra ayılmasıda hiç dedikleri gibi olmadı çok kolaydı :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

kızlar benim yumurta sayıma bakmadılar:KK14:sadece kan testi yaptılar.tedavi ii gidiyor dediler ve yeni bir iğne daha verdiler.pazrztesi için tekrar çağırdılar.offf yaaa neden söylemediler ki:KK19:

inşallah.hayırlısı canım:)

iskorpitçim sen 4 litre su içmek lazım diye yazmışsın.ne zaman içmeliyiz onu?

canancım meraba her doktorun teadvi şekli farklı canım bendede sadece alttan muayene yapıldı kan testi istememdiler bende takılmıştım herkesten duyduğum için sadece opudan önceki kontrolde kan testi yaptılar takılma canım vardır bi bildikleri :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Canim esimin halasinda kaliyoruz gezdiriyolar sagolsunlar kuzenler :KK14: bugun kontrolun vardi senin ne dedi doktor merak ettimm:KK34:

doktordan daha yeni geldim canim bugun bulent hoca cok yogundu hafta sonu olmasi dokayisiyla birde ayse hocada yokmus cok gec aldikar muayeneye doktor cok iyi gidiyor dedi ignemin.dozunu 100e dusurdu solda 12 13 sqgda da yine 11 12 civari yumurtam varmis doktorum cok iyi gidiyoruz dedi pazartesi yine kontrole gel dedi sende pazaryesi gidiyorsun degil mi canim

canım yaşadıklarına gerçekten üzüldüm :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: banada doktorum bölgesel anesteziyle yapabiliriz dedi hatta eşimde çok ısrar etti narkozdan uyanması zor olur die iyikide genel yaptırmışım narkozdan sonra ayılmasıda hiç dedikleri gibi olmadı çok kolaydı :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

en guzelini yapmissin canim rabbim hakkinda hayirlisini eylesin

arkadaslar size ayeti kerimeler onereyim ibrahim.suresi 40.ayeti bolbol okuyun.mealiyle birlikte birde saffat suresi 100. ayeti kerime birde ali imran 38. ayeti kerimenin sonu bakin meallerine cok anlqmli ve guzel rabbim simdiden dualarinizi kabul etein

doktordan daha yeni geldim canim bugun bulent hoca cok yogundu hafta sonu olmasi dokayisiyla birde ayse hocada yokmus cok gec aldikar muayeneye doktor cok iyi gidiyor dedi ignemin.dozunu 100e dusurdu solda 12 13 sqgda da yine 11 12 civari yumurtam varmis doktorum cok iyi gidiyoruz dedi pazartesi yine kontrole gel dedi sende pazaryesi gidiyorsun degil mi canim

ooh ooh cok iyi :KK9: zaten bize 3-4 tane 1.kalıte dollense super olurr.bu arada kac embryo koyacak konustunuzmu? ben sorucam pazartesı merak edıyorummm :18:

selam kızlar yarın 14.30 eurofertilde transferim var lütfen dualarınızı eksik etmeyin.....rabbim hepimize bu tedavi sürecinde anne olmayı hayırlı kılsın inşallah.
amiiiin:KK16:
Rabbim yardımcın olsun umutçum:KK49:

canancım meraba her doktorun teadvi şekli farklı canım bendede sadece alttan muayene yapıldı kan testi istememdiler bende takılmıştım herkesten duyduğum için sadece opudan önceki kontrolde kan testi yaptılar takılma canım vardır bi bildikleri :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
evet canım sağol.yeter ki istenen sonuca ulaşalım...:emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar:çok güzel yaaa!!!!!!!!! maşallah.:KK49:
bissürü yumurta:KK52:

Alıntı karauslu34 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

"doktordan daha yeni geldim canim bugun bulent hoca cok yogundu hafta sonu olmasi dokayisiyla birde ayse hocada yokmus cok gec aldikar muayeneye doktor cok iyi gidiyor dedi ignemin.dozunu 100e dusurdu solda 12 13 sqgda da yine 11 12 civari yumurtam varmis "

karauslu adetin bittikten itibaren kaçıncı gündesin?

5i döllendi ama 1i çok iyiymiş, gerisi yarın netleşirmiş, senn kaçtane var 5. Gün mü transfer canım

Alıntı karauslu34 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

"doktordan daha yeni geldim canim bugun bulent hoca cok yogundu hafta sonu olmasi dokayisiyla birde ayse hocada yokmus cok gec aldikar muayeneye doktor cok iyi gidiyor dedi ignemin.dozunu 100e dusurdu solda 12 13 sqgda da yine 11 12 civari yumurtam varmis "

karauslu adetin bittikten itibaren kaçıncı gündesin?

canim adetim carsamba gunu bitti yani 4 gun oldu biteli

ooh ooh cok iyi :KK9: zaten bize 3-4 tane 1.kalıte dollense super olurr.bu arada kac embryo koyacak konustunuzmu? ben sorucam pazartesı merak edıyorummm :18:

kac embriyo koyacagini sormadim canim bugun soracaktim bugunde bulent hoca cok yogundu benim bildigim 30 yas ustune 1 den fazla embriyo konuyormus ama ben rica edicem 2 tane koymasi icin bakalim ne yapacak bulent bey

X