haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

3 senelik evlii olmann 5 senelik sgklı olmak esin yada sen.2 yada 3 tane asılama nufustan üzerine cocuk olmadigina dair belge
hımmm bizim aşılama falan yok ondan bahsetmediler demek ki canım.

kızlarrrr neden kimse yokkkkkk.:44: :18:
ben deburadayım. kan verdim:94:şimdi öğle arasını bekliyorum.sonra muayene olcak.yımırtalarıma bakçaklar

selamm kızlarr ne var ne yokk

3 kez alıntılarken yazdıklarınızı her seferınde site beni dısarı atıyoorrr veee delirmee noktasınaaa geldiğimi söylemek istiyorummmm

şimdi hatırladığım kadarıyla yazayım en iyisi

vallahi bilmiyorum ne olduğunuda sormak istedim ama onların soylemesini bekleyerek hatat ettiğimi farkettim şimdi marekımdan çatlasamda faydasını göremicem yaww... insallah kist felan değildir... birde bir arkadas dokrouna sormus iğnelerle bırlıkte incir yesem bişi olurmu diye doktorda olmaz demiş.. ancak herkesin bunyesı farklıdır sonuçta bende şuan tereddüdteyim.. incire devam mı yoksa bıraksam mı bilemedim :44::44:kisttim oldugunu varsayarsak inciri yesem nasıl olur diye bı arastırma yapmam lazım sanırım...

özel hastası değilim bildiğim kadarıyla sadece ücretli olduğum için(devlet ödemeyecek biz kendi cebimizden vercez) ege hanım bana bakıyor sanırım...

uzun olduğunu yine onlar söylemedi zaten.. doktor kan sonucuyla soylucem size uygulanacak tedaviyi dedi.. 11de kan sonucum çıktı hemşire dediki ücretli hastasınız beklemenize gerek yok..bu ilacı kullanın temmuz adetınızle gelın dedi okadar... ben ozaman uzun olduğunu anladım

bu üniv hastanesınde adetmidir nedir kimse bi açıklama yapmıyor siniirrr oluyorummm... yani ben burda önceden bi ön hazırlık arastırması yapmasam yine bilemiycem.. hastalar medyum sanki bilmek zorundamıyız herşeyi..kızıyorumda aynı zamanda neyse sonucu iyi olsun diye cazgırlık yapmıyorum,doktorlarla kavga etmiyorum bekleyem bakam..sonucu iyi olsun yeterkiiiii

ayyy.ben çok merak ediyorum.hayırlısı ile arasalardı.ben oraya 9da geldim.9 30dan sonar odama geçtim.keşke tanışabilseydik.baş örtün varmıydı

ayyy.ben çok merak ediyorum.hayırlısı ile arasalardı.ben oraya 9da geldim.9 30dan sonar odama geçtim.keşke tanışabilseydik.baş örtün varmıydı

evet canım kapalıyım

seni görmüş olabilirim bize 8 de hastanede olun dediler 9.15 gibi odaya gittik

ya teyzemin yanında oturan kapalı bi bayan vardı teyzemle konuşuyodu 3. denemeymiş teyzem öyle dedi yosam senmisin kız

ha bu arada teyzem ufak boylu pardesülü

hanımlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum 5 senelik evliyim 29 yaşındayım 2 yıldır bebek istiyorum ama olmadı yumurtlama bozukluğu var yumurtam olmuyor kendiliğinden yumurtlama takibi vs yapıldı sonuç alamadım bu sabah aşılama ile ilgili hastaneye gittim fakat doktor aşılamada şans % 7 dedi o yüzden pek sıcak bakmıyorum muayene oldum kist var 1 tane onun için doğum kontrol hapı verdi bu ay boş geçicek bende hastaneden çıktıktan sonra önümüzdeki ay tüp bebek yaptırmaya karar verdim sonradan doktoru aradım adetin 2. günü gel dedi ama aynı yerde tüp bebek yaptıran arkadaşlar var onları 21. gün çağırıp lucrin diye iğne vermiş beni niye çağırmadı kafama takıldı sizler tecrübelisiniz sanırım bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim

yokkkk ben deilim.benim saçım açık.üzerimde mavibi gömlekle kot vardı.kapının yanındaki ikili koltukta oturuyodummm

Son düzenleme:

canım meraba hoşgeldin

doktorun dediğine göre sana kısa protokol uygulanacak o yüzden adetin 2. günü gel demiş canım

adetin 21. günü çağırılanlara uzun protokol yapılıyo bence kısa dah iyi diğerine göre çabuk bitiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…