haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

hanımlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum 5 senelik evliyim 29 yaşındayım 2 yıldır bebek istiyorum ama olmadı yumurtlama bozukluğu var yumurtam olmuyor kendiliğinden yumurtlama takibi vs yapıldı sonuç alamadım bu sabah aşılama ile ilgili hastaneye gittim fakat doktor aşılamada şans % 7 dedi o yüzden pek sıcak bakmıyorum muayene oldum kist var 1 tane onun için doğum kontrol hapı verdi bu ay boş geçicek bende hastaneden çıktıktan sonra önümüzdeki ay tüp bebek yaptırmaya karar verdim sonradan doktoru aradım adetin 2. günü gel dedi ama aynı yerde tüp bebek yaptıran arkadaşlar var onları 21. gün çağırıp lucrin diye iğne vermiş beni niye çağırmadı kafama takıldı sizler tecrübelisiniz sanırım bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim

cnm hoşgeldin.diğerlerine uzun protocol uygulanmış.seninkinde ise kısa protocol.buna kafanı takma.bu duruma dr. karar veriyo.benim 1inde kısa diğerinde uzun uygulandı.:KK76:

canım meraba hoşgeldin

doktorun dediğine göre sana kısa protokol uygulanacak o yüzden adetin 2. günü gel demiş canım

adetin 21. günü çağırılanlara uzun protokol yapılıyo bence kısa dah iyi diğerine göre çabuk bitiyo

hoşbulduk çok teşekkür ederim canım sen yaptırdın sanırım gün sayıyosun biraz okudum geçmiştim Allah başarıyla hayırlısıyla pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah tüm uğraşanlara isteyenlere peki kısa olan mı daha iyi yoksa uzun protokol mü birde ikisi arasında tutma şansı olarak fark var mı ? ben hiç bişey bilmiyorum bu konuda bu arada inofolic alıp kullansam kiste bi zararı olur mu acaba ? neler yapmam lazım çok soru sordum kusura bakma nolur

hoşbulduk çok teşekkür ederim canım sen yaptırdın sanırım gün sayıyosun biraz okudum geçmiştim Allah başarıyla hayırlısıyla pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah tüm uğraşanlara isteyenlere peki kısa olan mı daha iyi yoksa uzun protokol mü birde ikisi arasında tutma şansı olarak fark var mı ? ben hiç bişey bilmiyorum bu konuda bu arada inofolic alıp kullansam kiste bi zararı olur mu acaba ? neler yapmam lazım çok soru sordum kusura bakma nolur

canım biz opu yaptırdık transfer gününü beklitoz

ben kısayı biliyomda uzunu elifnaz bilir o yaptırmıştı canım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kist için doktorun ilaç falan vermediyse kullanma bence

canım biz opu yaptırdık transfer gününü beklitoz

ben kısayı biliyomda uzunu elifnaz bilir o yaptırmıştı canım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kist için doktorun ilaç falan vermediyse kullanma bence

doktor kist için doğum kontrol hapı verdi canım bugün ona başladım seninde tedavin hayırlı olsun canım sende sorun neydi

doktor kist için doğum kontrol hapı verdi canım bugün ona başladım seninde tedavin hayırlı olsun canım sende sorun neydi

canım bizimki accık değişik kimi doktor bu sperm sonuçlarıyla normal yoldan hamile kalamazsın tüp dedi

şimdiki tüp doktorumuzda hiç bi sorun yok aşılama yapalım dedi biz tüp istedik çünkü daha önce aşılama denedik negatif oldu

bende hiç bi sorun yok doktorların mutabık oldukları konu sadece bu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım öyleyse başaka ilaç kullanma

Son düzenleme:
canım bizimki accık değişik kimi doktor bu sperm sonuçlarıyla normal yoldan hamile kalamazsın tüp dedi

şimdiki tüp doktorumuzda hiç bi sorun yok aşılama yapalım dedi biz tüp istedik çünkü daha önce aşılama denedik negatif oldu

bende hiç bi sorun yok doktorların mutabık oldukları konu sadece bu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım öyleyse başaka ilaç kullanma

anladım canım hayırlı inşallah bu hayırlı sonuçlar alırsın hepsi geride kalır bunların hepsi bahane zaten Allah verdikten sonra her türlü oluyor yada hiç bi sorun olmasa da olmuyor çok teşekkür ederim bilgi için canım

anladım canım hayırlı inşallah bu hayırlı sonuçlar alırsın hepsi geride kalır bunların hepsi bahane zaten Allah verdikten sonra her türlü oluyor yada hiç bi sorun olmasa da olmuyor çok teşekkür ederim bilgi için canım

canım kusura bakma dah fazla yardımcı olmak isterdim ama bildiğim bu kadar

allah hakkında hayılısın versin umarım bi an önce kavuşursun minnak meleğine :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım kusura bakma dah fazla yardımcı olmak isterdim ama bildiğim bu kadar

allah hakkında hayılısın versin umarım bi an önce kavuşursun minnak meleğine :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım Allah razı olsun her soruma cevap verdin fazlasıyla yardımcı oldun çok saol amin canım inşallah sende hepimiz kavuşuruz bir an önce

moralimmmm cokkk bozukkkk raporum bugun çıkcaktı ama esim iş yogun işinden dolayii cıkaramadiii pazartesii hallederim diyoo...umarim ozamana kadar adet olmamm:KK43:

canım doktor yanına gelip bilgilendirmedimi allah allah :44::44::44::44::44:

bide elifyesillerin sorusuna bi baksan uzun protokol soruyodu ben bilmiyomda

Cnm dr yanima geldi soyledi ama kafam iyi deildi.ayrica uzun protokolda 21.gun lucrin kullaniliyor.daha sonra gonalf kullandim.uzunda cetriitod yani setrotayt kullanilmiyor.gerisi ayni

X