haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kizlar selam.kac gundur girumiyorum.cok yogunum.dun yoldaydim.kayseriye geldim.bugun opum vardi.destiba sanirim pespese girmisiz isleme.benimki 10daydi.

Herkese merhabaaa! Bugun kontrolum vardi, 14 yumurtam gelisiyo. Buyuk ihtimal cars opu olcak :) yaptiran arkadaslar sizin kac yumurta vardi?

ayy maşşallah mutlukızzcım yaa 14 çok iyi i mi:)
merhaba kızlar doktor uzun protol dedii banaaa....temmuza kaldım..... temmuz başlığını ben açıcam bu gidişle

hayırlısı olsun iskorpitçim yaa .(((
canım benim de pazartesi oldu transferim ama bana 15 haziranda test yap dediler inşallah bebeklerimiz bizi hiç bırakmaz uzun bir ömür onlarla eşlerimizle mutlu yaşarız
inşallah tutunurlar canım.
kızlarrrrrrrrrrrrr günaydin...............bugun benim evlilik yıldönümümü:.dilerim allahtann senekinii kucagimda bebegimlee yanımda eşimle kutlamakk nasipp olur
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn.
faranjit bende de var yaaa grip gibi bi tuhaf hallerdeyim.inşallah hemen geçer.

inşallah güzel olur herşey.bu toplanan yumurtaları ne zaama spermlerle birleştiriyorlar???

kızlar bugün 3.iğnemi vurdum.yarın kontrole gidiyorum.bana yumurta sayımı söyleyecekler di mi???

Evet canim soyleyeceklerr :) ya bu hareketli simgeleri nasi kullaniyosun? Ben bulamiyorum

ayyy gıt gıt gıdak yumurtam sıcak.kaçtane acaba?:44:
simgeler benim de olmuyordu.sonra siteden biri tarif etmişti ama nasıl ben de unuttum.yarın birkaç deneme yapiim hatırlarsam söyliiim canım:)
şimdi yatmam lazım öptüm

pumpkin4321 merhaba. tüp bebek tedavisine başlamışsın hayırlısı olsun inşallah. bebeklerimize kavuşuruz inşallah. ben eskişehirde oturuyorum ankarada 2 merkez arasında kararsız kaldım. anatolia ve gürgan klinik arasında. bende sebepsiz interfilite. 2 kez aşılama yapıldı olmadı. anatoliadan memnunmusun. easy bebek mi uzun protokol mü seninki.toplam ne kadar dediler ücrete. birde tahlillerini filan nerde yaptırdın . sen ankaradamı oturuyorsun. çok soru sordum . yardımcı olursan sevinirim

Ankaradayım ben testlerimi de anatolia da yaptrdım gün aşırı e2 baktılar, ben memnunum anatolia dan. Uzun protokoldü benim adetin 21. Günü başladım. İlaçlarla toplam 6000 i buluyor.

Senin içinde hayırlı olsun, drmuzunda söylediği gibi bence de sebepsiz infertiitede tüp bebek de şans daha fazla. Allahım inşallah hayırlısıyla nasip eder bize de bebecikleri

kızlar şu an yoldaym:)
bugün yumoş sayım belli olacak inşallah:)
inşallah yeterlidir.heyecanlıyım

Canim yaniliyor olabilirim...Kızamık gecirdigini vucudunun bagisikligi oldugunu gosteriyor sanirim.Googledan bi arastir istersen.Ama ters bisey olsaydi doktorun soylerdi...

Canım rubella ıgg kızamıkcık demekmıs.pozıtıf cıkması bagısıklıgın oldunu gosterıyormus.

evet canım gördüm netten geçirmiş olduğum kızamıkçık hastalığını anlatıyomuş pozitif sonuç

Son düzenleme:
günaydinnnnnn...bugun raporum çıkıyoo hayırlısıylaa esim ilgileniyoo.......yarindaa bazi kan testlerii istemişleridiii ınlariii yapıracazz.....pazartesii ilaçlarii alıpp carsambaa adanada olcagim:18:

günaydinnnnnn...bugun raporum çıkıyoo hayırlısıylaa esim ilgileniyoo.......yarindaa bazi kan testlerii istemişleridiii ınlariii yapıracazz.....pazartesii ilaçlarii alıpp carsambaa adanada olcagim:18:

bu ne raporu canım :44:?biz rapor falan almadık.

merhaba, ismine bayıldım, umarım hep güzel haberler alırsın, ilk denemende pozitif sonuçlar alırsın

kızlarrrrr günaydın.herkese kolay gelsin.yolda olanların yolu acik olsun.kızlar hepimiz bayağı yol katetmişiz.kızlar bana dua edin.çünkü dr transferi erteleyebileceğini söyledi.hakkımıza hayırlısı ama zor ya.başka şehirden geliyorum bi umutla.bakalım nolcak.bugün arayıp yumurta ve döllenme durumunu bildirecekler.

canım merhaba, ben de seni merak etmiştim sonra tahmin ettim burada olduğunu
az daha dayan canım göbektekiler hemen geçiyor önemli olan sonu güzel olsun inşallahhhhhhhhhh

bu ne raporu canım :44:?biz rapor falan almadık.

canim ben tüp bebek raporuu cıkarıyorum......2 asılamamm 2 rahim filmiim var...bize özellde yaptırısakk 6 milyar...rapor cıkaririsak 2 öilyara mal olacagini söylediler.....bende fırsatii degerlendirmek isitedim

buarada düzenli takip edemediğimden değerleri yüksek çıkanlar üzülmesinler.hersey yoluna girer.yumoşları toplanacak olanlara kolay gelsin.tedaviye yeni başlayanlarada hayırlı olsun diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…