haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

ben de bu ay başlıyorum tedaviye inşallah arkadaşlar. hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
28 yaşındayım, ilk denemem, sorun sperm sayı ve hız düşüklüğü, maslak acıbadem de yaptıracağız nasipse. musmutlukız sen de orada tedavi oluyorsun okuduğuma göre. hayırlı olsun tedavin hayırla sonuçlansın inşallah. nasıl memnun musun? ben de bülent tıraşa gideceğim nasipse
hayırlı olsun canım bende acıbadem de yaptırıcam ama ben Kadıköy acıbadem e gidicem
selam kızlar, ben de tedavime başladım bugün.... ilk iğnemi oldum. bişey sorucam bu iğnelerle yumurta sayısı da artıyor mu yoksa sadece yumurtaları mı büyütüyorlar. ilk muayenede yumurta varsa o şekilde kalıyor mu?
iğnelerle yumurta sayın artıcak ve tabi büyüyecek

ben de bu ay başlıyorum tedaviye inşallah arkadaşlar. hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
28 yaşındayım, ilk denemem, sorun sperm sayı ve hız düşüklüğü, maslak acıbadem de yaptıracağız nasipse. musmutlukız sen de orada tedavi oluyorsun okuduğuma göre. hayırlı olsun tedavin hayırla sonuçlansın inşallah. nasıl memnun musun? ben de bülent tıraşa gideceğim nasipse

Aramiza Hosgeldin :) cok tesekkur ederim insallah hepimizinki olumlu sonuclanicak. Ben acibademden cok memmunum. Cok ilgili ve dakikler. Herseyi sorup bilgi alabiliyosun. Zaten Bulent hoca dunya tatlisi bi insan. Ne zaman basliycaksin?

selam kızlar, ben de tedavime başladım bugün.... ilk iğnemi oldum. bişey sorucam bu iğnelerle yumurta sayısı da artıyor mu yoksa sadece yumurtaları mı büyütüyorlar. ilk muayenede yumurta varsa o şekilde kalıyor mu?

Canim hem sayisini artiriyor hemde buyumelerini hizlandiriyor. 5. Gunde yumurtalarin catlamasini onlemek icin bir igne daha veriyo, 20 mm olduklari zaman da catlatma ignesini vuruyosun :)

Aramiza Hosgeldin :) cok tesekkur ederim insallah hepimizinki olumlu sonuclanicak. Ben acibademden cok memmunum. Cok ilgili ve dakikler. Herseyi sorup bilgi alabiliyosun. Zaten Bulent hoca dunya tatlisi bi insan. Ne zaman basliycaksin?

hoşbuldum canım sağol:) inşallah olumlu sonuçlanır zira ben şimdiden stress ve panik halindeyim:KK43:
cumartesi gününe randevumuzu aldık bakalım, hemen başlayacak mıyız ne olacak bilmiyorum açıkcası..hepimizin yüzü güler inşallah:KK16::KK16::KK16:

kızlar iyi akşamlar bugün kan testi yaptırdım ve rubelle ıgg pozitif çıkmış sonuç yüksek bunu anlamını bilen varmı:26::26:

Canim yaniliyor olabilirim...Kızamık gecirdigini vucudunun bagisikligi oldugunu gosteriyor sanirim.Googledan bi arastir istersen.Ama ters bisey olsaydi doktorun soylerdi...

CANIM BEN YASİN-İ SERİF IMI OKUDUM 6 TANE...Rabbim kabul etsin Aminnn...

KIZLAR BEN SALATI TEFRİCİYE 4444 DUASINA BASLADIM.1200 TANE OKUDUM.
ACABA MÜSAİT OLANINIZ VARMI PAYLASSAK.CABUCAK OKUMAK ISTIYORUM...
SIMDIDEN TSK.IYI GECELER ...

Canım rubella ıgg kızamıkcık demekmıs.pozıtıf cıkması bagısıklıgın oldunu gosterıyormus.

X