haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

maalesef bazı doktorlar sanki hepsi tutacakmış gibi yaklaşıyorlar...doktor seçerken herşeyi konuşmak lazım aslında kimisi ne olursa olsun tek diyor..bence ilerleyen denemelerde sayı artmalı

yaşım 31 olduğu için 2 tane koyamam dedi ve benim ikinci denememdi üstelik 2 tane dondurulmuşum vardı 1 tanesini koydu 1 tanesi hastanede belkide diğerinide koydurayım diye yine para vereyim diye 2 tane koymadı..rabbim görüyo doktorlarada inancım kalmadı..

slm kızlar...
perşembe günü transferim oldu 6 hücreli tek embriyo kondu 3 embriyomdan geriye bi tane kalmış....
inş o bana tutunur...15 temmuz pazartesi günü test günüm....

embriyolog orta kalitede demişti dr da kötü dedi ....
bizim 3.gün olacaktı transfer o gün gidemediğimiz için 4.güne kaldı bende dedim 4.gün transfer olmuyo deyince zaten embriyoların kötü dedi elimizde 1 tane kaldı dedi 5. günü beklersek o da kalmayabilir dedi...
yine de benim o kadar umudumu kırmayabilirdi ama ne biliyim inş rabbim utandırır.....bu 5 oldu bikere daha negatif sonuca nasıl dayanabilirim inş umduğumun tersi çıkar...
bebeğim güçlü çıkar:KK14::KK14::KK14:

melegim üzme kendini. bebisin seninle ve seninle kalacak allahin izniyle. bakma sen o karamsar düsünceli doktorlara. Yüce Rabbim sana ve esine o bebisi yazdiysa istedigi kalite olsun farketmez. bebegine güven. ovulsun göbisler mutlu olsun bebisler :)

slm arkadaşlar bugün tranferimin 10. günü ve test tarihimdi bhcg 140 çıktı 2 gün sonra tekrar istediler nasıl bu değer bilğisi olan varmı

hamileligin hayirli ugurlu olsun. Yüce Rabbim kucagina almayi nasip eylesin insallah. cok güzel degerin var masallah

Eki Görüntüle 751020 Eki Görüntüle 751020

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:[/QUOTE]

hadi cnm hayırlısı olsun yuce rabbım dılegını gerceklestırdı darısı hepımızın basına senın adına sevındım sıra diğer haberimizd eonu alamadık daha zinnureyn hadı nerdesın

yaşım 31 olduğu için 2 tane koyamam dedi ve benim ikinci denememdi üstelik 2 tane dondurulmuşum vardı 1 tanesini koydu 1 tanesi hastanede belkide diğerinide koydurayım diye yine para vereyim diye 2 tane koymadı..rabbim görüyo doktorlarada inancım kalmadı..

cnm ozelmı senın devlet hastanesıyse yas sınırı var 35 yas ustunde 2 tane koyuyorlar onda da vardır bı hayır bak ben 37 yasındayın unuversıte hastanesındeyım bende yumurta 1 tane cıktı o sansım olmadı dvelet verdıgı halde rabbımın vardır bı bıldıgı

HCG 625 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah :KK3: bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :KK49:

Ohh ohhh ne güzel allah kucağına da almayı kokusunu duymayıda nasip etsin hadi darısı bizlereee ohh ohh yandan

:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK76::KK76::KK76::KK76:

gözün aydııın...ne kadar güzel böyle haberleri almak :KK16::KK16::KK16:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip tsin inşallah :KK16::KK16:
darısı bu yolda mücadele veren herkese olsun

kardelen cnm şuan o kadar mıtlu oldum ki gözlerim doldu rabbim bebeğini sana bağışlasın Allah tamamına erdirsin derısı umutla bekleyen bizlere olsun

gözün aydın canım, Allah tamamına erdirsin. değerin de çok güzel maşallah:nazar::nazar::nazar:
hamişlerimiz çoğalıyor oh ohh:21::21::21::21::KK49::KK49::KK49:

canımm tebrik ediyorum çok sevindimm değeriinnn ne kadar güzel maşallahh:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar kardelenle beraber listenin 54. kişisinden 64.kişisine kadar hamile neredeye:KK49::KK49: arada iki kişi kalmış sadece bu durum

tam motivelikk bir durumm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)

:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar

NAZAR DUASI

Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü
kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî
radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve ...
kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel
terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian
ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz-
zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ
kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale
hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme

sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezi16 temmuz test günü:KK9:
2-destina3829sebepsiz infertilite1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
6-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
7-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem15 temmuz test günü:KK9:
8-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraşnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
9-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
10-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
11-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
12-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatransferi temmuz sonuna ertelendi:nazar:
13-herseyhayal23sperm sorunu
14-eminemizankara murat sönmeznegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
15-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
16-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemi1.denemebursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisi başladı:nazar:
18-sdtive28sebepsiz infertilite1.denemeankara başkentiğne aşamasında:nazar:
19-yawyaw30pko1.denemeadana ankadatransferi ağustos ayına ertelendi:nazar:
20-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
21-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
22-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
23-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
24-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
25-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
26-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:HAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
27-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
28-canobebek1.denemenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
29-elifyesiller29yumurtlama bozukluğu1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-MIRACLEVALERIE1.deneme10 temmuz test günü:KK9:
31-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştransferi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle
32-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
33-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
34-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesiyumurtaların gelişmemesinden dolayı tedavisi iptal oldu
35-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
36-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu var:nazar:konya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
37-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49:
38-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
39-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
40-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
41-lilyum42281.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
42-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial8 temmuz test günü:KK9:
43-mavipembe3830endometriozis1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
44-incito31endometriozis ve rezerv azlığıHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
45-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatanegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
46-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuz ayında başlayacak:nazar:
47-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
48-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
49-ahnurdondurulmuş embriyo18 temmuz test günü:KK9:
50-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtedavisi başladı:nazar:
51-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
52-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanım9 temmuz test tarihi:KK9:
53-tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezi16 temmuz test günü:KK9:
54-ahha28morfoloji1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
55-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
57-edagulHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
58-wildaaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
59-chablisss29sebepsiz infertilite2.deneme dondurulmuş embriyoizmir kent hastanesiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
60-kardelen_271.denemegaziantep eurofertil tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
61-serenay341.deneme9 temmuz test günü:KK9:
62-asasasli2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
63-gunesbebekdondurulmuş embriyoHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
64-Gesmaa27sebepsiz infertilite1.denemeizmir irenbeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
65-gul_akmtedavisi başladı:nazar:
66-karamel86sperm azlığı6.denemeumut hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
67-sevilimmm27sebepsiz infertilite1.denemeAnkara anatolia tüp bebek merkezitedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
68-didem_ada25sebepsiz infertilite4.denemeistanbul tüp bebek merkezi17 temmuz test günü:KK9:
69-zeynoderkierkek infertilitesi1.denemeacıbadem eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
70-lal78lal34sebepsiz infertilite1.denemeizmir symrna art15 temmuz test günü:KK9:
71-armaan36sebepsiz infertilite6.denemeanadolu sağlık merkezi15 temmuz test günü:KK9:
72-bambi34352.denemebahçecitedavisi devam ediyor:nazar:
73-oz_menegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
74-tusemim21hafif pko,tüplerde iltihap ve tüpünün birinin yukarıda olması1.deneme dondurulmuş embriyoistanbul cerrahi hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
75-nil847427oligospermi-troid3.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
76-flufem29pko ve sperm hız,sayı ve morfoloji bozukluğu2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
77-kuzey2829erkek infertilitesi1.denemeantalya tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
78-1demetumut15 temmuz test günü:KK9:
79-nurdanur30pkos2.denemeeurofertil
80-gzde87HAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
81-erva_nnur2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
82-ebruli_357637tüpler tıkalıydı laparoskopi oldu1.denemeege üniversitesi17 temmuz test günü:KK9:
z

[t[/tr]
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

bende varım beni de ekleyin

yaş 29,1.deneme,dr ahmet bostancı

sebep: kromozom bozukluğu, tiroid

bugün 2.iğnemi vurdum

cnm ozelmı senın devlet hastanesıyse yas sınırı var 35 yas ustunde 2 tane koyuyorlar onda da vardır bı hayır bak ben 37 yasındayın unuversıte hastanesındeyım bende yumurta 1 tane cıktı o sansım olmadı dvelet verdıgı halde rabbımın vardır bı bıldıgı

ben istanbul eurofertil tüp bebek merkezide yaptırdım özel hastane olmasına rağmen ve 2 tane donmuş emb. olmasına rağmen ve 2. denemem olmasına rağmen koymadı.. ama ona kızmıyorumki rabbim ol demedi olmaması olmasından daha hayırlıymış demekki.. şu mübarek günde inşallah sanada normal yolla bebeğini gönderir umut hep var deilmi:)

kızlarımızın bugün test günlerii güzel sonuçlarını bekliyoruzz inşallahh:KK49::KK49:

canımmmm çok iyisin bizi hatırladığın için teşekkürler :))

günaydın herkese hayırlı sabahlar test yaptıracak olan arkadaşlar hayırlı haberlerle gelirler inşallah benim de yarın opum var kızlar bişey sorucam yarın opum olduktan sonra 5. gün ebriyosu olması için transferin ne günü olması lazım biraz karışık sordum daha doğrusu emriyonun gününü sayarken opu günü de sayılıyor mu ?

canım salı günü yumurtaların toplanacaksa eğer
1.günü çrş
2.günü prş
3.günü cuma
4.günü cts
5.günü de pazara geliyor....

kızlar listemizde ekli değilsinizz bilgilerinizi verirseninizz eklerimmm isimini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar da söyleyebilirr:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

birde uzun zamandır ekli olup hiç girmeyen arkadaşlar var hiç haber alamadığımız onları da listemizden çıkartıyorum kızlar haberiniz olsunn:KK14::KK14::KK14::KK14:

taşekkürler superiisi böyle bir link açtığın için. benim 18 temmuz test günüm.

X