haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım benimde karışıktı zaten 8. gün çıktı 9. gün negatifti

herşeyde olduğu gibi belirtilerde kişiye göre değişiyo hiç belirti olmadan ikizlere hamile olanlarıda gördük o yüzden rahat olmak lazım

sen bilirsin canım bi günden bi şey olmaz heralde..inşallah yani..

valla kafam karışık bu konuda yinede bi doktoruma sormam lazım :44::44::44::44:

kizlarrrrrr transferden sonra 12. gunum bhcg 619,7 sasirdim kaldim. neden bu kadar yuksek ,biraz yuksek geldi ..tek dondurulmus embriyoydu. isteyen herkese Allah nasip etsin. pazartesi 2. testim var insallah 2 ye katlar.

ooooooo maşallah tebrik ederim allahım tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
belkide bölünmüştür sürprizzzzzzzz

kizlarrrrrr transferden sonra 12. gunum bhcg 619,7 sasirdim kaldim. neden bu kadar yuksek ,biraz yuksek geldi ..tek dondurulmus embriyoydu. isteyen herkese Allah nasip etsin. pazartesi 2. testim var insallah 2 ye katlar.
hayirli olsun canim cok sevindim darisibasimiza insallah duyduguma gore dondurulmus embriyolarda deger normalden yuksek cikiyormus ondan olabilir birde erkek bebeklerde de yuksek cikarmis dr um oyle soylemisti hayirlisi olsun belirtin varmiydi

hadi gözün aydın , Allah tamamına erdirsin, ve hepimize nasip etsin.
Bende bugün transfer oldum. 2 tane embriyo transfer edildi. 18 temmuz test günüm. dualarınızı istiyorum.

Elif su canını hiç sıkma, bizim bu tedavi sürecimizde moral önemli, biliyorsun. ben 1 aşılama,2 OHSS, 1 dondurulmuş embriyo negatif sonuç aldım. 33 yaşındayım ve 8 yıllık evliyim. ve inanıyorum ki Rabbim bana hayırlı evlatlar verecek. inşallah sana da. moralini yüksek tut. herşeyin hayırlısını istemek lazım bir de .

yine güzel sonuçlar alanlar var görüyorum ki acayip umutlanıyorum bunları gördükçe
ben de birazdan 3. iğnemi vuracağım, daha her şeyin çok başındayım... pazartesi 5. günümde sabah kontrolüm var, inşallah güzelce büyüyordur yumurtalar

kızlar ya şükürler olsun iğnelerle barışığım ben, kolayca yapıyorum. Ama bu kan alma olayı beni çok geriyor merkezdeki asıl hemşire doğum iznine ayrılmış. yeni biri gelmişti perşembe günü ve kolum hala mosmor, acıyor iki günde 1, hatta sonlara doğru hergün kan veriliyor deniyor, ben nasıl dayanacağım kim bilir...bir de dayanamam bayılırım ben yaa, çok korkuyorum

canlarimmmm cok tesekkur ederim yuzum guldu sonunda,4. 5. gun sol tarafimda batma oldu , rahmim asagi cekiliyormus ,cimdiriliyormusum gibi birde sanki yemek kasigiyla dokulmus gibi renksiz kokusuz su gibi akintim oldu ve bu cok korkuttu herseferinde regl oldumu dusunuyordum. bas donmeside oldu8. gun yuz bembeyazdi... hadi kizlar

canlarimmmm cok tesekkur ederim yuzum guldu sonunda,4. 5. gun sol tarafimda batma oldu , rahmim asagi cekiliyormus ,cimdiriliyormusum gibi birde sanki yemek kasigiyla dokulmus gibi renksiz kokusuz su gibi akintim oldu ve bu cok korkuttu herseferinde regl oldumu dusunuyordum. bas donmeside oldu8. gun yuz bembeyazdi... hadi kizlar darisi basinizaaaaa

uyarın için sağol canım boşalttım.. gönder gelsin..

ben de son 2 gün cetrotide yaptım canım. önce çatlatma iğnesi sanmıştım.
sonra doktora sordum. yumurtalarının erken çatlamasını önlemek için dedi.
2. cetrotide yaptığım anda gecenin 22:30 'uydu çatlatma iğnesini de yapmıştım.

Rabbim kimseye yaşatmasın ama başına gelince öğreniyorsun sabretmeyi.
en azından bizde öyle oldu canım. hiç bıkmada usanmadan sabredip dua ettik
ve dediğin gibi Rabbim bu mutluluğu nasip etti çok şükür..
Aminnn canım inşallah. darısı bekleyen herkese inş.

ben de foorumda görüp de heveslenmiştim canm
ne desen haklısın ama bence
progestan için acilden geldim şimdi
nöbetçi dr k.doğumcuydu
bi de ona sorayım dedim
beklediğim cevabı verdi ovitrealleden olabilir güvenme
bu ara günler pek kritik yani aman kendine mukayyet ol

kızlarr bu jeli kullananlar kullanım sırasında çubuk ne kadar içeri giriyorr.ben çok sokamıyorum sonun kadar girmesi gerekli mii

Valla ben sonuna kadar ittiriyorum iyice gitsin diye yarısı girse yeter diyorlardı ama sen yinede iyice siktigina emin ol buarada hayırlı olsun üçüzlerin

canımmm çookkk tebrikk ediyorummmm Allahımmm tamamına erdirir inşallahhhbelirtilerden bahsetmenden de çok iyi olduu

sende endoluymuşun canımm ona da ayrıca sevindimm umut oluyorsunnuzz,kaçıncı gün embriyolarıydı canım birde kalitelerini biliyor musun??????

belirsiz bir çift çizgi olmuş bu iş hadi hayırlısı olsun kucagına almayı nasip etsin diyeli m aman da ne yakıştı

sağolasın canm inşlh ilaçların ve de testlerin azizliğine uğramıyorumdur

inşlh müjdeli haberle geli,rsin canm pazrtesi benim de test günüm:18:

canm benim ilk deneme 3.gün transferiydi 11.güne kadar hiçbişi yapmadan bekledim 3.gün için erken bence hiçççç üzülmene gerek yok negatif görüp idrar tetsinde bu günlerde aslında pozitif olan çokkk arkadaş var

görünüyo 2. çigi ben mi yanlış görüyorum??

tebrik ederim darısı bizlere olsun inşlh
değerinin maşallahı var çok güzel
sağlıcakla devamı gelsin inşlh

Canım yazmak istedim okuyunca idrar testinin paketlerinin üzerinde 5 dk.içinde çıkan sonuclarin gecerli olduğu yazıyor Inşallah hamilesindir sabret bakalım iki gün daha 9. Gün kanda baktir bence

Canım yazmak istedim okuyunca idrar testinin paketlerinin üzerinde 5 dk.içinde çıkan sonuclarin gecerli olduğu yazıyor Inşallah hamilesindir sabret bakalım iki gün daha 9. Gün kanda baktir bence

evt canm beni düşündürn noktalardan biri de o zaten
biri de kullandığım ilaçlar biri de testin yanlış olması
pazartesi test günüm o gün çıkacak ak koyun kara koyun
Rabbimin takdiri

evt canm beni düşündürn noktalardan biri de o zaten
biri de kullandığım ilaçlar biri de testin yanlış olması
pazartesi test günüm o gün çıkacak ak koyun kara koyun
Rabbimin takdiri

Catlatma ignesinin etkisi 10 gün mu 14 gün mu sonra ne gidiyormuş vücuttan hadi bakalım güzel haberlerle gelin bir sürü test yaptıracak var bende oturup sizin yazdiklarinizi okuyorum

aramızda bursa lı olan var mı acaba hatta mudanyalıı???

Canım merhaba ben istanbulda yasıyorum ama bursadan yasıyordum evlendim gittim istanbulcuklara ama ilem bursada hatta güzelyalıdalar bende hafta sonu için geldim pazar akşamı dönüyorum sen mudanyada nerdesin tedavini nerde görüyorsun nasıl gidiyor

bugünü bitirince Allahın izniyle bekleyişin 3. gününüde bitireceğiz inşallah
RABBİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…