haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar 1267 tane "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini okudum.
sonra da ALLAHÜMME YA SEMİU 100 kere hiç konuşmadan okudum ve listemizdeki arkadaşların ismini de saydım.Rabbim kabul etsin.evimzin neşesi, gözümüzün nuru olacak hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.:KK49::KK49::KK49::KK49:
dualarda buluşalım:KK34:

kızlar bnde bu ayeti okuyorum isteyenlerde okusun insanın içi rahatliyor

canımmm çookkk tebrikk ediyorummmm Allahımmm tamamına erdirir inşallahhh:KK49::KK49::KK49:belirtilerden bahsetmenden de çok iyi olduu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sende endoluymuşun:KK19::KK19::KK19: canımm ona da ayrıca sevindimm umut oluyorsunnuzz,kaçıncı gün embriyolarıydı canım birde kalitelerini biliyor musun??????

5. gun dondurulmus , 2. kalite cnm laborant ve dr cok umutsuzdu. gecen ay 1. kalite 2 adet tutmadi bu ay ara vermeden hemen basladik ilacsiz sadece crinone jel , folbiol, coraspirin kullandim. basta inanmamistim ilacsiz ve ara vermeden sacma diye ama tuttu

sağolasın canm inşlh ilaçların ve de testlerin azizliğine uğramıyorumdur

inşlh müjdeli haberle geli,rsin canm pazrtesi benim de test günüm:18:

canm benim ilk deneme 3.gün transferiydi 11.güne kadar hiçbişi yapmadan bekledim 3.gün için erken bence hiçççç üzülmene gerek yok negatif görüp idrar tetsinde bu günlerde aslında pozitif olan çokkk arkadaş var

tebrik ederim darısı bizlere olsun inşlh
değerinin maşallahı var çok güzel
sağlıcakla devamı gelsin inşlh

tesekkur ederim tatlim darisi sizlerin ve tum isteyenlerin basina

maşallah suphanallah hamişlerimiz çoğalıyor bir bir :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsun :KK16: Rabbim tamamına erdirsin herbirinizin:KK49::emir_bebek::nazar:

negatif alan arkadaşlarda bu bir son değil unutmasınlar.. en kısa zamanda Rabbim onlarada bebiş/bebişler versin amiiinnnn

melekten haber var mı destinam? nasılmış?transferi olmuşmu?
meleğiminde işleri rast gitsin
:nazar::nazar:Rabbim yardımcısı olsun:KK25::KK25::KK25:

supericimm beni listeden çıkart baree :KK53::KK53: bayramdan sonraya kaldık bizz :KK50::KK50: eşim tekrar göreve çıkmak zorunda kaldı 45 gün :KK6::KK6: bende kendime takvim yaptım :KK9::KK9: kocam göreve gitti versiyonu çıkana kadar,,,kocam askere gitti versiyonunu kullancam mecburen :KK52::KK52::KK1::KK34:

nasiipppp herşeyyyy :KK24::KK24::KK24: hee bu arada kistimde yokmuş çok şükür :21:

işlerimizin rast gitmesi için ;

Rabbi yessir velatu assir Rabbi temmim bil hayr diyoruzzz :KK34: kendinize çekin bunu :nazar:

Gnydn CNm bugün 8. Günm bugüne kadar acıyan göğüslerin bi anda durdu hiç acımıyo.. Hamile olanlar yazsa keşke göğüsleri hep acımışmı sonucu alana kadar...sen ne hissediyorsun

Gnydn CNm bugün 8. Günm bugüne kadar acıyan göğüslerin bi anda durdu hiç acımıyo.. Hamile olanlar yazsa keşke göğüsleri hep acımışmı sonucu alana kadar...sen ne hissediyorsun

bu konuda sana katılıyorum benim de acıyodu
iki gündür azaldı sürekli yokluyorum:KK53:
adet ağrısı gibi ağrım 3.günden beri var ara ara devam ediyo
başka da bişi yok yani

bu konuda sana katılıyorum benim de acıyodu
iki gündür azaldı sürekli yokluyorum:KK53:
adet ağrısı gibi ağrım 3.günden beri var ara ara devam ediyo
başka da bişi yok yani

Benimde aynen dünle bugünkarnım ağrıyo Sabah'ta eşimle uyandık ikimizde rüyamızda tutmadına dair şeler görmüşüz ümidim azaldı sanki.

supericimm beni listeden çıkart baree :KK53::KK53: bayramdan sonraya kaldık bizz :KK50::KK50: eşim tekrar göreve çıkmak zorunda kaldı 45 gün :KK6::KK6: bende kendime takvim yaptım :KK9::KK9: kocam göreve gitti versiyonu çıkana kadar,,,kocam askere gitti versiyonunu kullancam mecburen :KK52::KK52::KK1::KK34:

nasiipppp herşeyyyy :KK24::KK24::KK24: hee bu arada kistimde yokmuş çok şükür :21:

işlerimizin rast gitmesi için ;

Rabbi yessir velatu assir Rabbi temmim bil hayr diyoruzzz :KK34: kendinize çekin bunu :nazar:

yok canımmcımm çıkarmamm:KK20::KK20::KK20::KK20: geç olsun da güç olmasınn canım sonradan eklerimm bende seni hamişşş olarakkk:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: canımm benimm:KK16::KK16::KK16:

dua paylaşımın için de teşekkürlerr okuyayımm bendee:KK52::KK52::KK52:

günaydın arkadaşlar nasılsınız benm biraz adet sancımı anımsatan ufak belirti gb bşy var Allahım inşallah iyi olur .onun dışında herşey iyi birde ebru gündeş şarkısı dinliyorum moral bulmaya çalışıyorum üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz

naptın canımm nasıl gidiyorr var mı bişeyler???? bugün ilk duşumu aldımm kokmuştumm wallla iyi olduu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
duştan sonra biraz ıslaklıklar geliyor ama kötü bişey değildir inşallahh,,belirti neyimm yok kuzumm dahaa yaa:KK52::KK52::KK52:

naptın canımm nasıl gidiyorr var mı bişeyler???? bugün ilk duşumu aldımm kokmuştumm wallla iyi olduu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
duştan sonra biraz ıslaklıklar geliyor ama kötü bişey değildir inşallahh,,belirti neyimm yok kuzumm dahaa yaa:KK52::KK52::KK52:

saatler olsun canım bende bugün alayım duş diyorum bende koktum kokacağm ,öyle bir belirti yok da ben adet olacağım zaman bacağım sinyal verir biraz ağrı falan gb inşallah kötü bşy yoktur ama adetm geçen ay 17 sinde idi hadi diyelim 2 gün öne gelsin ilaclarlada bi 2 daha gelsin ayın 12 falan olur.işte öyle başka belirti falan yok sende varmı bişeyler bence bizim gbler de süpriz olacak belirtisiz olacak bizimkiler inşallah bide bakmışısız ki hamileyiz he he he

X