haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Eklentiler

• $20130705_112144.jpg
    $20130705_112144.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Arkadaslar bugun itibariyle tedaviye basladim puregon mwnegon preegnly orgalutran verdi aldim ignelerimi 4 gun boyunca menegon ve puregon kullanacagim ondan sonra e2 ve lh testi sonra ultrason

sormak istediklerim benden neden e2 ve lh testi istedi kotu cikarsa tedavim iptal mi olacak

ve bazisi gonal f kullanitor bu igneler neye gore veriliyor yani herkesin bunyesi farkli oldugu icin mi farkli igne oluyoruz

allahim insallsh yuzumuZu guldururu

Son düzenleme:
çok sevdim ben bu sloganı
kafayı yiyene kadar devam:KK1::KK1::KK1:

canımm bence de hamişsiinnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: idrarda çıkıyorsa doğrudurr birde 5.gün embriyosu olunca erken çıkması normal gibii.bende yapmak istiyoruummm ama daha çok erkenn:KK19::KK19::KK19: 3.gün daha sizleri görünce canımm çekiyorr yaaaaaa
ama o gün gelince nasıl cesaret edeceğimmm bennn:26::26::26:

canımm bence de hamişsiinnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: idrarda çıkıyorsa doğrudurr birde 5.gün embriyosu olunca erken çıkması normal gibii.bende yapmak istiyoruummm ama daha çok erkenn:KK19::KK19::KK19: 3.gün daha sizleri görünce canımm çekiyorr yaaaaaa
ama o gün gelince nasıl cesaret edeceğimmm bennn:26::26::26:

cnm yumurta toplama dahıl mı sayıyorsunuz yoksa transfer den sonramı bende catlayacagım meraktan tam ne zaman cıkar acaba :26: :26: :26:

Arkadaslar bugun itibariyle tedaviye basladim puregon mwnegon preegnly orgalutran verdi aldim ignelerimi 4 gun boyunca menegon ve puregon kullanacagim ondan sonra e2 ve lh testi sonra ultrason

sormak istediklerim benden neden e2 ve lh testi istedi kotu cikarsa tedavim iptal mi olacak

ve bazisi gonal f kullanitor bu igneler neye gore veriliyor yani herkesin bunyesi farkli oldugu icin mi farkli igne oluyoruz

allahim insallsh yuzumuZu guldururu

cnm hersey farkedıyor bunyeye gore yasa gore de degısıyor

Selam kızlar ;ayın 25inde iki embriyo transferi oldu.3. Gundu biri 8 hucreli diğeri compact embriyoydu.bugün 10.gunum.kasık agrıları ve özelliklerahimde ağrı var.idrar testi yapmıcam diye söz verdim kendimepazartesi kan vericem.aAllah kucağımıza almayı nasip eder inşallah bebişlerimizi...

canım benim 3. gün embriyosuydu ve 8. günde çıktı bence çıkması mümkün yani :KK31::KK31::KK31::KK31:

rica ederim ne demek efenimmm:KK42::KK42::KK42::KK42: herzaman
canim benim de 3. gun embriyosu 8. gunum az once dayanamayip test yaptim negatif cok uzuldum ya insan ister istemez etkilaniyor elimde bir test daha var ama daha yapmayacam 4 gun kaldi zaten kanda baktiracam hic bir belirti yok ya o da canimi sıkıyor kac gundur siddetli adet sancim vardi bugun hicbisey yok

Selam kızlar ;ayın 25inde iki embriyo transferi oldu.3. Gundu biri 8 hucreli diğeri compact embriyoydu.bugün 10.gunum.kasık agrıları ve özelliklerahimde ağrı var.idrar testi yapmıcam diye söz verdim kendimepazartesi kan vericem.aAllah kucağımıza almayı nasip eder inşallah bebişlerimizi...
insallah pozitif sonucu alirsin canim sakin idrar testi yapip da kafani karistirma ben biraz once yaptim negatif cok canim sıkıldı Rabbim emeklerimizi bosa cikarmaz insallah hicbirimize evlat hasreti cektirmesin hayirlisiyla pozitif sonuclari aliriz

kizlarrrrrr transferden sonra 12. gunum bhcg 619,7 sasirdim kaldim. neden bu kadar yuksek ,biraz yuksek geldi ..tek dondurulmus embriyoydu. isteyen herkese Allah nasip etsin. pazartesi 2. testim var insallah 2 ye katlar.

X