haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlarr bu jeli kullananlar kullanım sırasında çubuk ne kadar içeri giriyorr.ben çok sokamıyorum sonun kadar girmesi gerekli mii

Tutma yerine yarım cm falan kalana kadar giriyordu ben kullanırken çok zorlamayıp girebilmesi için uygun açıyı bulmak lazım sanırım vajinal muaynedeki gibi düşün

doktor transferden sonrası 5 günü kastetti.5 gün embriyo transferi olanlar farklı olabilir.benimki 3.gün embryosu ona dayanarak öle yorum yaptı canımm.
5.gün geçsede kendimde belirti aramaya başlasamm artık
benim de 3. gun embriyosu 8. gunum oldu en ufak bir belirti bile yok ya idrar testi yapsam cikarmi ki acaba

Tutma yerine yarım cm falan kalana kadar giriyordu ben kullanırken çok zorlamayıp girebilmesi için uygun açıyı bulmak lazım sanırım vajinal muaynedeki gibi düşün
anladım canım bi ayarlayamadımm bebişlere zararı olur diye de çok itemedimama dediğine göre tamamı giriyor gibi bişeyy

benim de 3. gun embriyosu 8. gunum oldu en ufak bir belirti bile yok ya idrar testi yapsam cikarmi ki acaba

8.günü devirmişsin canımm ya8. gün çıkmayabilir de 9. ve 10.gün çıkabilir sabah ki ilk idrarınla yaparsan.çıkmazsa da üzülme burda

çok gördük okuduk idrarda çıkmayıp pozitif alanları.bende 9.veya 10 gün kanda baktırmayı düşünüyorummm

kızlar bende klimalardan dolayı midemi üşütmüşüm, ağrı bi geliyo bi gidiyo, motorda bozuldu :) ıhlamur içtim patates yedim geçmedi, önerisi olan var mı

Yeni hamileler oruç tutacak mısınız ????

kızlar ben doktoruma sormayı unuttum ama bi gün deneyip sonrasına bakıcam kendimi zorlamak istemiyorum hemen orucu bırakmakta istemiyorum bakcaz artık

Selam arkadaslar bugun transverim yapildi 2 embrio konuldu 3. Gun embriosu 17 temmuz test gunum .. bu gun itibatiyle benim icin zorlu surec basladi:18::18::18:

canım arkadaşım çok sevindim benimde 2 tane 3.gün embriyosuydu inşallah seninde güzel haberlerini merakla bekliyorum ve sabır diliyorum

kızlar bende klimalardan dolayı midemi üşütmüşüm, ağrı bi geliyo bi gidiyo, motorda bozuldu :) ıhlamur içtim patates yedim geçmedi, önerisi olan var mı

bidiğim kadarıyla soğuk suya süzme bal karıştırıp içince ishale iyi geliyo canım denemeye değer

Slmlar herkese bugün benimde 7. Günüm yat kalk sıkıldım diyenlere katılıyorum .....Allah hepimize 3er 5 er bebekler nasip eylesin.. .................kuzeycim özelde Msj kutun dolmuş Msj alamıyorsun bilgin oldun CNm yolladım Msj silmesi gerek diye dönüt geldi

arkadaşlar dün sormuştum test yapsam çıkabilir mi diye idrarda ve 6.günde
dayanamayıp ö.sonra yaptım 10 dk sonra silik ikinci çizgi çıktı
tamam dedim bu çizgi yarın ilk idrarda daha iyi çıkarsa umutlanabilirim
bugün 7.gün bu sabah yaptım ve diğerinden daha az silik ikinci çizgi yaklaşık 20 dk sonra çıktı:26:
kafam karıştı herkesin dediği gibi yapmasaydım keşke dedim ama olan oldu:18:
allak bullağım yani yorumlarrrrr

canım zaten bay bi erken olmuş yani ama korkma benim ilk testte çıktı 2. de negatifti bence hamişsin

ilk defa tatlı bi sebepten borca bırakıyorum bu ay kısme olur da ömrüm olursa borcum borç.. şimdi bu kadar su içerken bütün gün oruç olsam kururum heralde..dinimiz kolaylığını vermiş ne diye işi zora sokayım diye düşünüyorum kendi adıma..tabi sizin bileceğiniz iş ben karışamam..

ah zinnur ahh..ben sana ne dedi güzelim bekle 10. günü demedim mi, yine dayanamadın dimi
neyse artık idrar testi falan yapma, hiç yapmamış kabul et kendini ve 10. gün git kanda baktır tamam mııı

mm lerimi büyükmüş birinin.anlayamadım ki cnm..ama biz pozitif düşünüp dua edelim cnm inş güzel şeyler olsun hakkında

canım valla ne yemeğe ne suya dayanabileceğimi sanmıyom zaten bi uyuyup uyanıyım hemen kan şekerim düşüyo suyu demiyom bile ama denemeden vazgeçmek istemiyom

ah zinnur ahh..ben sana ne dedi güzelim bekle 10. günü demedim mi, yine dayanamadın dimi
neyse artık idrar testi falan yapma, hiç yapmamış kabul et kendini ve 10. gün git kanda baktır tamam mııı

ah canmcm ne desen haklısın gönül ferman dinlemiyor işte naparsın
tövbe yapmam desem de kendime de güvenemiyorum artık buikinci çizgi koyulaşsın diye test silsilesi devam eder bende de
Allahtan bi tane kaldı elimde

bugün iğnelerin 6. günü gonal f 150 olarak devam edicez birde cetrotide diye yeni bir iğne daha başlayacakmışım...tabii korkuyorumm halaa İĞNE vurunmaktan... ancak kafamda soru işaretleri var kızlar cvp verebilrmisiniz?..bugün dr gittim yumoşlara baktı yumoşlarım 13 11 9 9 9 die gidiyor.. e2 nin kaç olması lazım normali kaç.ve kaç mm olması lazım benim yumoşlarımın..kaç gün daha devam edecek iğnelerim..

canm doğrusu tedavide ben e2 değerlerimi hiç bilmedim
sabah kan aldılar çıkan sonuca göre ö.sonra arayıp ayarlama yaptılar
o nedenle bişi diyemeyeceğim üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…