haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlarım merhaba. Yeni hamile haberleri gördüm çok sevindim inşallah Rabbim tamamina erdirir.
Negatif gören arkadaslarimin Allah yardımcısı olsun anlıyorum onları gerçekten tesellisi zor bir durum. Birdahaki sefere demekten başka bir çözümümüZ yok bizım kaderimizi de mevla böyle vermiş bu yolda çabalamak.imtihanimiz. Rabbim hepimizin yüzünü guldursun.
Oruc konusuna gelince bende çok kararsiz kaldım ama aç kalınca midem kötü oluyor baya bilemedimki tutmak mi lazım tutmamakmi

selam canım mesajını okuyunca yazmadan edemedim ben doktoruma oruç konusunu sorduğumda bana direk günahı varsada benim dedi kesinlikle tutamazsın heleki ilk aylarda vucudun sıvıya çok ihtiyacı var bebeğin sağlıklı gelişmesi için sağlıklı beslenmemiz lazım kesinlikle sen şimdi tek düşünmüyeceksin canım içinde senden beslenen bebeğini düşünüp onun için sağlıklı besleneceksin bebeğini sakın bu uzun günlerde oruç tutayım deyuip riske atma bunun günahı yok rabbim emziren anneyede hamile anne adayıdana serbestlik veriyo çünkü

sağol arkadaşım tecrübeni paylaştığın için öyle karmaşık duygular içindeyim ki tranferden sonra ne hale gelirim Allah bilir.. bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Rabbim emanetlerimizi hayırlısıyla hepimize verir inşallah..

canımmmmm çok çoooookkk mutlu oldum Rabbim kucağına aldığın günleri nasip etsin inşallah... eşinin durumu daha da bir vurdu beni ve dedim işte bir kere daha sabrın şükrün sonu her zaman derim ki doktorun dediği değil Allah ın dediği olur diye,, benim de tam 10 yıl oluyor beyin felci geçirdiğim aylarca yürüyemedim konuşamadım elimi kullanamadım ama hep hep şükür hep sabırla atlattım o zor günleri ve o zamanlarda doktorum başka çocuk yok sana demişti ama şimdi herşey öyle değişti ki,,, göz yaşlarımı tutamıyorum inan Allahım hepimize böyle güzel haber vermeyi nasip etsin,, hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlar inşallah...

kızlar kasıklarım bu gün akşamdan itibaren böle bıçak saplar gibi ağrımaya başladı korkuyorum doktorum normal dedi çok şükür de içim az da olsa rahatladı

ben de dün girmeyince seni merak etmiştim canm
iyi olmana sevindim ben de sabrsızlanmaya başlıyorum artık

Allah yardımcımız olsn inşlh

arkadaşlar bugün adetimin 2.günü kısa protokol olacak bugün dr a kontrole gideceğim

bu dönemde hiç sigara kullandınız mı

ekstra ne yiyip içtiniz(incir yiyip soğan kürü yapayım diyorum)

beni bu konuda bilgilendirir misiniz

bende tiroid inversiyon rahatsızlığı 5 nolu(sanırım pgt yapılacak)

ahmet bostancı-medicana ya gidiyorum

kızlar maşalllahhh 3 çarpı 10 oldukkk son hamişlerimizi tebrik ediyorumm

negatif alan arkadaşlarımın en kısa zamanda toparlanıp devam etmelerini diliyorummm,onlar için son negatif olur inşallahhh

kızlar 15 temmuzda test yapacaklar çok inşallah bizlerde bu haberi bğara çağıra veririrz

evet canımm o güne çok yığıldıkk bakalım hayırlısı şimdiden kendimde belirti arıyorum bişey yok.birde kendimi neye alıştıracağıımı bilemedim pozitif düşünsem çok kendimi kaptırıyorum diye ondan da korkuyorum negatif düşüncede de içim daralıyor.sonuçta negatif denemem oldu tattım o duyguyu

sende belirti falan var mı canımm çok erken ama

canım sen artık anne adayısın sigarayı tamamen unut bence. hem senin hem bebeğin için zararlı olur.
zaten tedavi süresince iğnelerin ilaçların olacak extra bir şeye gerek yok. bir de incirin çok yendiği zaman kist yaptığını duymuştum. sen yine de dikkatli ol. tedavin hayırlı olsun hayırla sonuçlansın inşallah

su periciğim ikimizinde transferi 4 temmuzdu sanırım bnde de bi değişiklik yok bi aklıma iyi geliyo bi kötü hayırlısı bakalım forumdan bi arkadaşında test tarihine kadar hiç belirtisi olmamış ağrısı sızısı ve sonuç hamiş bu benim umuduma umut kattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…