haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar biliyosunuz bu gün test günümdü.
:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
transferimin 10 günü ve kan sonucu :425
büyük ihtimalle ikiz dedi doktorcum.. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
çıldırmak üzereyim.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
inşallah 10 gün sonra keselerimizi de görmek nasip olur.
kalp atışlarını da duyarız inşallah. :nazar::emir_bebek::nazar:
hayırlısıyla kucağımıza da alırız inşallah.
bu bizim için o kadar büyük bir mucize ki..
:KK70::KK70::KK70::KK70:
eşim lösemi hastası 10 yıldır.(20 yaşından beri,şu an 30 yaşında..)
10 yılda defalarca kemoterapi, radyoterapi, ışın tedavisi aldı.
2 defa ilik nakli oldu. Onun şuan yaşaması Rabbimiz bize lütfettiği en büyük mucizemiz.
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Şimdi bir de bebekle büyük mucizesini gösterdi Güzel Allah'ım
Bir kere daha sabrın, şükrün, sonsuz inanç ve duanın karşılığını aldık.
Rabbim dileyen, isteyen, bekleyen tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.
:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Sadece seni değil eşini de tebrik ediyorum canım. Rabbim zamanı gelince hediyelerini dağıtmaya başlıyor işte... Artık bundan sonra hep güzel günler yaşayın inşallah... :)

kızlar hamile kalan arkadaşlar arasında morfoloji sıkıntısı olan var mı varsa morfolojiniz kaçtı hamile kaldınız (umut umut)

merhaba, benim dün transferim yapıldı tüp bebek morfoloji %1 di ama doktorlar olumsuz konuşmuyo. kendiliğindende olabilleceğini söüyolar ama benim 2 sene olmadı o yüzden tüp bebek yaptık sonucu 15 temmuzda alcaz inş. olumlu olur.

merhaba, benim dün transferim yapıldı tüp bebek morfoloji %1 di ama doktorlar olumsuz konuşmuyo. kendiliğindende olabilleceğini söüyolar ama benim 2 sene olmadı o yüzden tüp bebek yaptık sonucu 15 temmuzda alcaz inş. olumlu olur.

cnm bnm bizde de morfoloji sorunu var bnmde transferin dün yapıldı tes tarihimiz aynı 15 temmuz Allahım herkese versin içi kesede bize nasip eder inşallah KISMET ETMİŞ İSE MEVLAM EL GETİRİR YEL GETİRİR KISMET ETMEZ İSE MEVLA SEL GÖTÜRÜR YEL GÖTÜRÜR

[QUOTE=pnrrhn;Arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım. 2 temmuz 2013 te tüp bebek transferim yapıldı. 15 temmuz test günü dendi. sol tüpüm kapalı ve azalmış over var. aşılama yaptırmıştım sonuç negatif. tüp bebekte bu ilk denemem.
dualarınızı bekliyorum

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

hayırlısı olsun arkadasım rabbım zorlaştırmasın kolaylaştırsın ınsallah dualarını kabul etsın bebegın sana sıkı sıkı tutunsun benımde 3 temmuz da yapıldı transferım rabbım ısteyen herkese hayırlısını nasıp etsın benımde tuplerım kapalı laparoskopı yapıldı ama cılmadı yumurtamda 1 tane cıktı hıc uzulme rabbım ol dedıyse olur zaten bız elımızden gelenı yapalım :KK16: :KK16: :KK16:

bizde morfoloji 2, sperm hız ve sayı problemi ayrıı zamanda ileri pko var.Ama çok şükürr. sizde morfoloji kaç?

FLUFEM arkadaşım bizde de 2 rabbim inşallah bizlerinde yüzünü güldürür şunu anlıyorum ki sıkıntıda olanın halinden sıkıntıda olan anlar tşkr ederim cvp için hamileliğin sorunsuz bi şekilde biter inşallah bana umut oldun arkadaşım saol cnm

cnm bnm bizde de morfoloji sorunu var bnmde transferin dün yapıldı tes tarihimiz aynı 15 temmuz Allahım herkese versin içi kesede bize nasip eder inşallah KISMET ETMİŞ İSE MEVLAM EL GETİRİR YEL GETİRİR KISMET ETMEZ İSE MEVLA SEL GÖTÜRÜR YEL GÖTÜRÜR[/
sizde morfoloji kaçtı? ve doktorlar nededi?

cnm bnm bizde de morfoloji sorunu var bnmde transferin dün yapıldı tes tarihimiz aynı 15 temmuz Allahım herkese versin içi kesede bize nasip eder inşallah KISMET ETMİŞ İSE MEVLAM EL GETİRİR YEL GETİRİR KISMET ETMEZ İSE MEVLA SEL GÖTÜRÜR YEL GÖTÜRÜR

sizde morfoloji değeri kaçtı?
doktorlar nededi şans bakımından?

sizde morfoloji değeri kaçtı?
doktorlar nededi şans bakımından?

bizde de2 mrv doktorumuz eşime yarı yarıya demiş bn transferdeyken 2 embriyo koydu embriyoları beraber seçtik anlattı 2 tanenin biri normal birinede pek yorum yapmadı ama bilemiyorum ya iki arada bi deredeyim işte inşallah güzel şeyler olur kötü denilen iyi iyi denilen kötü olabiliyo bazen umarım hepimize güzel mucizeler olur

kızlar kasıklarım bu gün akşamdan itibaren böle bıçak saplar gibi ağrımaya başladı korkuyorum doktorum normal dedi çok şükür de içim az da olsa rahatladı :KK43:

Son düzenleme:
kızlar kasıklarım bu gün akşamdan itibaren böle bıçak saplar gibi ağrımaya başladı korkuyorum doktorum normal dedi çok şükür de içim az da olsa rahatladı :KK43:

Canım o ağrılar sanırım ilaçlardan oluyor.Benim şubat denememde ağrım çoktu.Hemşireyi arayıp sordum.İlaçlardan dolayı yumurtalıkların çok büyüdüğünü şu anda yumurtalıkların toparlanma sürecine girdiklerini bu nedenle ağrı olduğunu söyledi.

Canım o ağrılar sanırım ilaçlardan oluyor.Benim şubat denememde ağrım çoktu.Hemşireyi arayıp sordum.İlaçlardan dolayı yumurtalıkların çok büyüdüğünü şu anda yumurtalıkların toparlanma sürecine girdiklerini bu nedenle ağrı olduğunu söyledi.

ay inşallah çok tedirginim ama doktorum normal dedi hatta halamın kızı da aşılama ile bebek sahibi oldu kasık ağrısı iyidir iyi deddi ama bilemiyorum

Kızlar biliyosunuz bu gün test günümdü.
:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
transferimin 10 günü ve kan sonucu :425
büyük ihtimalle ikiz dedi doktorcum.. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
çıldırmak üzereyim.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
inşallah 10 gün sonra keselerimizi de görmek nasip olur.
kalp atışlarını da duyarız inşallah. :nazar::emir_bebek::nazar:
hayırlısıyla kucağımıza da alırız inşallah.
bu bizim için o kadar büyük bir mucize ki..
:KK70::KK70::KK70::KK70:
eşim lösemi hastası 10 yıldır.(20 yaşından beri,şu an 30 yaşında..)
10 yılda defalarca kemoterapi, radyoterapi, ışın tedavisi aldı.
2 defa ilik nakli oldu. Onun şuan yaşaması Rabbimiz bize lütfettiği en büyük mucizemiz.
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Şimdi bir de bebekle büyük mucizesini gösterdi Güzel Allah'ım
Bir kere daha sabrın, şükrün, sonsuz inanç ve duanın karşılığını aldık.
Rabbim dileyen, isteyen, bekleyen tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.
:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

tebrikler caanım.Rabbim tamamına erdirsin mutluluğunuzu-mutluluğumuzu:KK16:
amin, çok teşekkür ederim :KK16::KK16:
bazen içim çok garip oluyor, normal yoldan olmayacağı için acaba farklı mı hissederim diyorum, bir burukluk oluyor içim de ama sonra telkin ediyorum kendimi... inşallah bugünleri unutacak kadar mutlu zamanlarımız olur :KK16:
karnıda tekmelemelerini hissedince normali anormali almaz canım merak etme:KK49:
Canim isin asli ben dusunuyordum tutmayi hani daha yeni problem olmaz diye dusunuyordum ama bugun sordum "oruc tutma" dediler. '"Gunler uzun kan sekeriniz duser biz de kan sekerinizin dusmesini istemeyiz + bu normal bir hamilelik degil riske atmaya gerek yok" dediler. Oyle deyince ben de tutmamaya karar verdim. Sizin doktorlar bisey dedi mi?
ben kolay kolay orucumu geçirmem ama tutmayı düşünmüyorum kızlar.ilk 3 ay bebeğin oluşumu için cok önemli.eskiden tutuyorlarmış ama bu konuda tutmamaya izin de olduuna göre mutlaka bir ihtiyaçtan kaynaklıdır.benceeeee... tabi bunlar benim fikrim.en iisi bir uzmana anışmak.:KK23:
kuzeycim okurken gercekten cok duygulandım nerdeyse aglıcam rabbim kucagına alıp esinle mutlu saglıklı huzurlu büyütmeyi nasib etsin inşallah canım darısıda bizlere olsun inşallah valla umut oluyosunuz bize bizim büyük günümüzde yarın inşaallh bende size burdan mutlukla haykıra haykıra yazarım kızlar dualarınızda bizide unutmayın olurmu bide bişi sorcam kan verirken aç tok farkedermi kızlar yaa eger bu heyecandan bugün ölmezsem dahada ölmem rabbim nolur meleklerim benimledir inşallah:18::18::18::18:
ben tok gitmiştim.sonucu etkilemiyor canım.inşallah güzel haberler alırsın:))))))))))))):KK31:

negatif sonuç alan arkadaşlar...
dualarımdasınız....
inşallah tez zamanda siz de güzel haberler alırsınız.

tşk arkadaşım. İnş senn için de güzel sonuçlar duyarız. sen nezaman yaptıracaksın testi? 8. günde sonuç alanlar var diye okudum, bekleyebilsek beklemek en doğrusu ama. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

Selam arkadaslar bugun transverim yapildi 2 embrio konuldu 3. Gun embriosu 17 temmuz test gunum .. bu gun itibatiyle benim icin zorlu surec basladi:18::18::18:

X