haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canımmm çok sevindim gözün aydın sabahtan beri senin sonucu merak edip duruyordum ben de. aynı gün transferimiz yapılmıştı. ama ben pzt test yaptıracağım 12. günü yaptırmamı söylediler. sabrediyorum... canım sonuna kadar hayırlı, sağlıklı bir hamilelik ve doğum dileğiyle inşallah... darısı da bizlerin başına inşallah :116:

CANIMMMM ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL DUALARIN İÇİN..

inşallah sen de yarın verirsin müjdeni, senin de halayını çekeriz hep birlikte.
canım ben saat 10:15 te verdim kan. aç tok farketmiyor. kafvaltımı yapıp gitmiştim.
ben de gece 2 ye kadar nette takıldım heyecandan uyuyamadım. sonra kalktım 2 rekat nafile namazı kıldım.
Yasin, Fetih, Meryem ve İnşirah surelerini okudum Allah kabul etsin.
içim huzurla girdim yatağa. hamd olsun güzel sonuçlar nasip etti Rabbim bize.
darısı sana ve bekleyen tüm kardeşlerime inşallah. dualarım sizlerle..

güzel haberlerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla

bende doktora gittim belki ilaçlarla ve tedaviyle hamile kalabilirdim ama beklemek istemedim daha fazla tüp bebek tedavisine karar verdik.adetimin dördüncü günü rahmın içine bakıcaklarmış ışıklarla agrılı bi işlem mi yaptıranlardan yorum bekliyorum. bi sürü test ve sonrası tedavi.ama kafam çok karısık bu yolda yürüyen arkadaşlar bana açıklayıcı yorumlar yazar mısınız

sağol canım. Allah razı olsun güzel duaların için.
inşallah pazartesi de senin müjdeni alıp halaylar çekeriz burdan..

Son düzenleme:
arkadaşlar dünde yazmıştım kahverengi leke gördüm diye dün akşam crınone jeli kullandım belki bi umut yerleşme kanaması olabilir diye kesildi bugün leke görmedim acaba diyorum gebelik belirtisi olbilirmi

sağol canım. Allah razı olsun güzel duaların için.
inşallah pazartesi de senin müjdeni alıp halaylar çekeriz burdan..

Amin canımmm, inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah inşallah

kızlar bugün tedavimin 3. günü ama bi sıkıntım var!! çarşamba günü doktor ultrasyonda sağda 6 solda 3 dedi ama bugün doktor baktı sağda 2 solda 1 dedi sol daki yumurtalıktaki yumurta capı sağdakine göre daha büyükmüş ve bu diğerlerinin büyümesini engeller diyo hatta tedavim yarın yarıda kesilebilir lütfen dua edinnn!!!!!

kızlar hamile kalan arkadaşlar arasında morfoloji sıkıntısı olan var mı varsa morfolojiniz kaçtı hamile kaldınız (umut umut)

Kuzey canım tebrik ederim.Senin adına gerçekten çok sevindim.umarım ikiz ihtimalin gerçek olur sevincine sevinç katarsın.Bebeklerin eşine de yaşam gücü ve azmi verir.

Bazı arkadaşlarım ramazan da oruç tutma konusunu sormuşlar.İlk üç ay bebeğin gelişimi için çok önemli.Bence tutmazsanız daha iyi olur.Pozitif sonucu almak için verdiğimiz emekleri düşünün.Riske girmemek gerekiyor.Günler çok uzun ve havalar sıcak.Zaten hamilelik dönemi zor bir dönem açlık ve susuzluk istenmeyen sonuçlar doğurabilir.Tutmadığınız oruçların telafisini sonra yapabilirsiniz ama bebeklerinize bir şey olursa zamanı geri almak çok zor.Tabi ki bu benim fikrim.Sadece paylaşmak istedim.

Arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım. 2 temmuz 2013 te tüp bebek transferim yapıldı. 15 temmuz test günü dendi. sol tüpüm kapalı ve azalmış over var. aşılama yaptırmıştım sonuç negatif. tüp bebekte bu ilk denemem.
dualarınızı bekliyorum

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin[/QUOTE]

Canım benim de en bastan beri biri diğerlerinden büyük gitti 8 basladı 4 yumurta toplandı umarım senşn de en az o kadar olur yumurtaların stres yapma lütfen

[/QUOTE]

Hayırlı olsun pnr tarihlerimiz aynı mutlu sonuçları da paylaşalım inşallah sen nerde yaptırdım

Canım benim de en bastan beri biri diğerlerinden büyük gitti 8 basladı 4 yumurta toplandı umarım senşn de en az o kadar olur yumurtaların stres yapma lütfen

sonuna kadar gitti mi tedavim ??? rabbime dua ediyorum görünmeyen yumurtalarım görünsün büyüklükleri birbirine yakın olsun((

kızlar hamile kalan arkadaşlar arasında morfoloji sıkıntısı olan var mı varsa morfolojiniz kaçtı hamile kaldınız (umut umut)

bizde morfoloji 2, sperm hız ve sayı problemi ayrıı zamanda ileri pko var.Ama çok şükürr. sizde morfoloji kaç?

Hayırlı olsun pnr tarihlerimiz aynı mutlu sonuçları da paylaşalım inşallah sen nerde yaptırdım[/QUOTE]

tşk arkadaşım. konya eurofertil (novafertil) de yapıldı. sen nerde yaptırdın. inş ikimiz için de güzel haberler gelir ve bekleyen tüm arkadaşlar için

Gesmaa sanırım kese görüldükten sonra kalp atışları duyuluyo ben daha test bile yaptıramadım pekde umudum kalmadı sanki hayırlı haberlerini ulaştırırsın benden daha tecrübeli sin kib

Doktorum sanırım kese ve kalp atışlarını bir arada gözlemleyecek.Senin test günün ne zamandı canım neden umudun kalmadı??Biz hep umutla adım attık bu yola ... Daha yolun sonunu görmeden karamsarlığa düşersek, yol işkenceye dönüşür. Rahat ol.Artık bu yüzyılda bu teknoloji ile anne olmaman için hiçbir sebep yok.Biz de hep dua ediyoruz.Stres hormonu gebeliğini olumsuz etkiler yapma tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…