haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

:KK9::KK9::KK9:gözün aydın canım çok sevindim Allah hayırlı mübarek etsin. tamamına erdirsin inşallah.:KK49:

sağol canım Allah razı olsun. Aminnn hepimizin mutluluğu tamamına erer inşallah..

amin, çok teşekkür ederim :KK16::KK16:
bazen içim çok garip oluyor, normal yoldan olmayacağı için acaba farklı mı hissederim diyorum, bir burukluk oluyor içim de ama sonra telkin ediyorum kendimi... inşallah bugünleri unutacak kadar mutlu zamanlarımız olur :KK16:

hiç burulmasın için, kötü düşünmemeye çalış. bizim de kaderimiz buymuş.
normal olmasa da rabbim bizlere de anne olmayı nasip etsin inşallah.

Tebrik ederim,Allah sağlıkla tamamına erdirsin canım,çok sevindim.Darısı bize inşallah:))

sağol canımmm.. Allah razı olsun. tüm kalbimle dualarım bekleyen tüm arkadaşlarımla.
inşallah hepiniz alırsınız bu mutlu haberi.

Kızlar biliyosunuz bu gün test günümdü.
:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
transferimin 10 günü ve kan sonucu :425
büyük ihtimalle ikiz dedi doktorcum.. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
çıldırmak üzereyim.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
inşallah 10 gün sonra keselerimizi de görmek nasip olur.
kalp atışlarını da duyarız inşallah. :nazar::emir_bebek::nazar:
hayırlısıyla kucağımıza da alırız inşallah.
bu bizim için o kadar büyük bir mucize ki..
:KK70::KK70::KK70::KK70:
eşim lösemi hastası 10 yıldır.(20 yaşından beri,şu an 30 yaşında..)
10 yılda defalarca kemoterapi, radyoterapi, ışın tedavisi aldı.
2 defa ilik nakli oldu. Onun şuan yaşaması Rabbimiz bize lütfettiği en büyük mucizemiz.
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Şimdi bir de bebekle büyük mucizesini gösterdi Güzel Allah'ım
Bir kere daha sabrın, şükrün, sonsuz inanç ve duanın karşılığını aldık.
Rabbim dileyen, isteyen, bekleyen tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.
:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

allah analı babalı büyütür inşallah bizlerede böyle güzel haber vermek nasip olur inşallah bu mutlulugun tadını çıkart doya doya yaşa inşallah sevgilerrrrrr

arkadaşlar pozitf olan canlarr test gününe kadar nası bi değişiklik ağrı bir belirti yaşadınız bizlerle paylaşırmısınız

2 defa ilik nakli oldu. Onun şuan yaşaması Rabbimiz bize lütfettiği en büyük mucizemiz.
Rabbim dileyen, isteyen, bekleyen tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

canım o kadar sevindim ki anlatamam aynı zamanda duygulandım rabbim tamamına erdirsin darısı bizlere bu güzel haberler umuduma umut katıyor

kızlar değerim 450 olmuş şükür. 11. gün için gayet iyiymiş. ama benm başım ohss ile belada:KK43::KK53:

41 keremaşallah :nazar: gerçekten çok bereketli bi topik burası Allah hepinize sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin evlatlarınızı darısıda biz olmayanların başına inşallah

allah analı babalı büyütür inşallah bizlerede böyle güzel haber vermek nasip olur inşallah bu mutlulugun tadını çıkart doya doya yaşa inşallah sevgilerrrrrr

Aminn canım Allah razı olsun. inşallah sizden de hayırlısıyla bu müjdeyi alırız..

canım o kadar sevindim ki anlatamam aynı zamanda duygulandım rabbim tamamına erdirsin darısı bizlere bu güzel haberler umuduma umut katıyor

çok sağol canım. tek tek hepinize dua ediyorum. inşallah bu güzel haberi hepinizden alırız.

arkadaşlar pozitf olan canlarr test gününe kadar nası bi değişiklik ağrı bir belirti yaşadınız bizlerle paylaşırmısınız

canım bende transferin ilk gününden itibaren kasık ağrıları oldu. sonra gaz sancısı ve kabızlık da eklenince ben zor günler geçirdim ki hala aynı ağrılarım devam ediyor. 2 gündür bel ağrım vardı. transferden bu güne sürekli renksiz kokusuz su gibi akıntı vardı, son 2 gündür akıntım kokmaya başladı. bunlar belirti midir bilmiyorum canım. ama bende bunlar oldu. ama mutlaka herkeste farklı oluyordur.
Allah yardımcın olsun ..

canm ben de senden haber bekliyodm çokk sevindim
bebişleriniz şifa olsun inşlhh
ikiz ihtimaline ayrıca sevindim:KK16::KK16:
Allah tamamına erdirsin inşlh
darısı bizlereeeee

Kızlar merhaba,
Hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar ramazan ayında oruç tutmayı düşünüyorlar mı? Bu konuda doktoru ile görüşen var mı?
Annem anlatırdı sana hamileyken tuttuk biz diye ama bizlerinki daha farklı gebelik başlangıcı olunca tedirgin oluyorsun.

cannımm nerelerdesin? senin test ne oldu? bana kese için pazartesiye gün verdiler... çok erken değil mi?:emir_bebek:

teşekkür ederim canım. ben pkoluyum. 22 yumurta toplandı. çok değil ama 16 gündür çekiyorum:KK43: geçen tedavimde 30 dan fazla yumurta toplanmıştı olmamıştım. şans....

anladım canım, belki yumurtaların kaliteleri falan da etkiliyordur :26::26: inşallah kısa sürede geçer

cannımm nerelerdesin? senin test ne oldu? bana kese için pazartesiye gün verdiler... çok erken değil mi?:emir_bebek:

Burdayim guzelim. Ben de yaptirdim yukselmis sukur degerim. Senin de yukselmis ne guzel.Pazartesi cok erken degil mi hakkaten? Bana 10 gun sonra kontrole gitmemi soylediler.

Kızlar merhaba,
Hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar ramazan ayında oruç tutmayı düşünüyorlar mı? Bu konuda doktoru ile görüşen var mı?
Annem anlatırdı sana hamileyken tuttuk biz diye ama bizlerinki daha farklı gebelik başlangıcı olunca tedirgin oluyorsun.

Canim isin asli ben dusunuyordum tutmayi hani daha yeni problem olmaz diye dusunuyordum ama bugun sordum "oruc tutma" dediler. '"Gunler uzun kan sekeriniz duser biz de kan sekerinizin dusmesini istemeyiz + bu normal bir hamilelik degil riske atmaya gerek yok" dediler. Oyle deyince ben de tutmamaya karar verdim. Sizin doktorlar bisey dedi mi?

canm ben de senden haber bekliyodm çokk sevindim
bebişleriniz şifa olsun inşlhh
ikiz ihtimaline ayrıca sevindim:KK16::KK16:
Allah tamamına erdirsin inşlh
darısı bizlereeeee

aminnn canım inşallah. babaları da bebişlerim de sağlıklı olurlar inşallah, tabi ben de :KK52:
evet yaaa inşallah sağlıklı bi şekilde doğarlar. bir taşla iki kuş olur. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
her zaman duamdasınız. inşallah sizlerden de müjde duyacaz. :KK49::nazar:

Kızlar merhaba,

valla ben şu durumda bile mide şurupları içiyorum. bi de oruç tutarsam ayağa kalkamam sanırım.
bebişlerim benimle olmaya devam ederlerse ben oruç tutmayı düşünmüyorum.
Nasip olursa fitresini veririm. ilerleyen zamanlarda da sağlıklı olursam tutarım diye düşünüyorum.

kuzeycim okurken gercekten cok duygulandım nerdeyse aglıcam rabbim kucagına alıp esinle mutlu saglıklı huzurlu büyütmeyi nasib etsin inşallah canım darısıda bizlere olsun inşallah valla umut oluyosunuz bize bizim büyük günümüzde yarın inşaallh bende size burdan mutlukla haykıra haykıra yazarım kızlar dualarınızda bizide unutmayın olurmu bide bişi sorcam kan verirken aç tok farkedermi kızlar yaa eger bu heyecandan bugün ölmezsem dahada ölmem rabbim nolur meleklerim benimledir inşallah:18::18::18::18:

X