haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

:))destine neler hissediyorsun:))nasıl bir duygu anlat bakalım hep başkalarına sordugun duyguyu anlatmak sana düştü şimdi:)))ah yazık şimdi senin her an uykun gelir uzandıgın yerde saatlerce uyursun:))

aşkım bitanem meleğim sen içini azcık ferah tut takılma bunlara yigenim tutunacak inşallah hayata

ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları
kızzzzzzz ben zaten normaldede uykuya düşkün bi insanım ama bu başkaymış deli gibi uyuyom çoooook yorgunum ama mutluyum sonunda hamişim ya çok şükür hepsine razıyım valla hehehehe:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kesemizide gördük teyzesi minicik yaaa onun içinde bebek olacağına inanmak zor rabbim nelere kadir :nazar::nazar::nazar::nazar:

fatoşum az önce aradılar bugün transfere çağırdılar ama yetişmeyeceğimiz için yarına kaldı transfer....hala orta kalitede devam ediyomuş embriyolarımız...
çok korkuyorum ya yine üzülürsem sonunda diye:KK14::KK14:

canım çok sevindim demekki herşey yolunda sen kafanı rahat tut yarında yeğenlerimi al gel kusum benim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

günaydın arakadaşlar nasılsınız moraller nasıl beklediğim tel geldi ve yarın 10 11 gb transferim yapılacakmış yarın transferi olacak arkadaşlar beraber gün sayarız artık rabbim hepimizn kalbine göre versin hayırlara vesile olsun insallah
canım hayırlı olsun sevindim evet melekle gün sayıcaksınız inşallah bekleyen tüm arkadaşlarım pozitif haberler alırlar canı gönülden diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar hamileyimmmmmmm hala şoktayım yaaaa sabah test yapıldı ve sonucum 145 küsür çıktı. Allahım sonunda yarabbim mucizem gerçekleşti inanamıyorum hala yaaaa

ohhhhhhhh ne bereketli topik yahu bi dolu hamiş var hayırlı uğurlu olsun canım gözün aydın :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Benim sonuc negatif kızlar bhcg 0.01bugun onikinci gün. ..tevekkeli degil idrarda bugun bile bi siliklik çıkmadı. ..dua edin. .yuvam yikilmasin bigun esimin kucagina bi cocuk verebkileyim RABBIM bizede nasip rtsin..halbuki hic kalkmamisyim onikigundur banyo bile yapmadim.dr da kaliteli demisti ama yok malesef kismette olmazsa neolursa olsun olmuyor

canım gerçekten çok üzüldüm allahım en kısa zamanda iğnesiz ilaçsız göndersin meleğini aminnnnn :26::26::26::26::26:

haziranda tüp bebek yaptırıpta pozitif sonuç alanlar hala ilaç kullanıyormusunuz yazarsanız sevinirim :KK17:

arkadaşım ben şu anda elevit bide crinone jel kullanıyorum

:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

canım çok sevindim gçzün aydın allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün 10. günüm. beta hcg 225.4 çıktı...şoklardayım inanamıyorummm...
Allahım şükürler olsun ya Rabbim. isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

oy maşallah ne uğurlu günmüş tebrik ederim canım allahım kucağına almak nasip etsin hayırlı evlet olsun inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar bugün üçüncü günüm iğnelerde ancak başım çatlıyor bende migren var dayanamadım ilaç içtim ve uyumuşum..bişe olurmu dr size ilaçlar dahası agrı kesiciler hakkında bişe dedimi? ve benim başım hala ağrıyor...

filologum meraba benimde tedavi başladı benim faranjit başladı başta ilaç almak istemedim doktoruma sordum antibiyotikte dahil ilaç alabilirsin şu aşamada zararı olmaz demişti

tranferden sonra izin vermiyolar ama söylim geçmiş olsun canım :KK34::KK34::KK34:

canım bizim ilk test sonucumuzda her değerin kartşısınfa - (tire) vardı.
ne bir rakam vardı ne de bir sayı. klomen sonrası cıktığı kadar donduruldu ama bize sayı verilmedi.
açıkcası cıkmış olmasının verdiği mutlulukla biz de sonradan sormadık.
sizde gerek görmediği için vermemiştir bence.
problem neydi eşinde?

sperm azlıgı denildi 8 milyon hatta bir testte neredeyse yok çıktı denilmişti.. birde morfoloji 1 idi..birde bende pazartesi pko çıktı:KK43: çok yumurtluyormuşum

canım odaya çıkardıklarında hemşire söyledi en az 20 dk tutmaya çalış diye, ben de biraz dişimi sıktım. acıdan sinirden eşime yansıttım hep, o da neye uğradığını şaşırdı... sonra kalkıp wc ye gidebilirsin dediler ama ben sürgü istedim. daha önce burada öyle okumuştum...

belki de olması gereken budur canım. inan bu konuda cok bi bilgim yok.
zaten benim doktorun da istirahate gerek yok gidebilirsin demesi de bana çok garip geldi.
hatta bana denize girebilirsin bile dedi. ben evden dışarı bile çıkmıyorum tabi :)
canım peki transfer sırasında sana bişey söyledi mi?
iyi yere gitti falan diye? ya da bu tarz yorumlar yapılan arkadaşlar var mı aceba?
daha önce yaptıran bi kaç arkadaşa bu ratz yorumlar yapmışlar da..
bana bişey denmedi....:KK15::KK15:

belki de olması gereken budur canım. inan bu konuda cok bi bilgim yok.
zaten benim doktorun da istirahate gerek yok gidebilirsin demesi de bana çok garip geldi.
hatta bana denize girebilirsin bile dedi. ben evden dışarı bile çıkmıyorum tabi :)
canım peki transfer sırasında sana bişey söyledi mi?
iyi yere gitti falan diye? ya da bu tarz yorumlar yapılan arkadaşlar var mı aceba?
daha önce yaptıran bi kaç arkadaşa bu ratz yorumlar yapmışlar da..
bana bişey denmedi....:KK15::KK15:

yok canım doktor hiç öyle bir şey söylemedi, hemencik işini bitirip gitti, hangi ara transferi yaptı anlamadım bile :KK1: bu arada bize verdikleri kağıtta da öyle yazıyor, yüzmek serbesttir diye ama ben de senin gibi evden dışarı bile çıkmıyorum tabi...

yok canım doktor hiç öyle bir şey söylemedi, hemencik işini bitirip gitti, hangi ara transferi yaptı anlamadım bile :KK1: bu arada bize verdikleri kağıtta da öyle yazıyor, yüzmek serbesttir diye ama ben de senin gibi evden dışarı bile çıkmıyorum tabi...

inşallah emek nve dualarımızın karşılığını müjdeli haberlerle alırız canım :KK49::KK49:
sende şişlik ya da kasık ağrısı var mı?
benim bu saatlerde karnım şişmeye başlıyo.
gece de kasık ağrım artıyo. :2:

canlar şuan bir iki çeşit yemek yapıyorum transferden sonra 3 gün bşy yapmayı düşünmüyorum o uüzden hazır olsun diye zaman geçtikçe düşüncem artıyor herr şey herkes için güzel olsun Allahım

hanımlar slm, benimde dün sonucum 114 çıktı yarın bir daha yaptıracam sizlerin ki ne kadar yüksek çıkmış. benim kide normaldir dimi

Ooooo birsürü hamile var yeniiiii :KK16: çoook sevindim arkadaşlar bu topik gerçekten hamile topigi oldu Allahim hepinizinkini hayırlı etsin sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin :KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK49::KK49::KK49:

Allah en yakin zamanda evladina kavusmani nasip etsin. Her iste vardir bir hayit cok zor biliyorum ama Rabbim en guzelini bilir daha hayirki bir kapi var senin icin demek

:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

:nazar::nazar::nazar: canımmmmmmm gözün aydınnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
yazını okur okumaz çok duygulandım aradım seni ama ulaşamadım...
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnn :KK16::KK16::KK16:
darısı benim ve dileyen herkesin başına inşşşşşş :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

arkadaşlar bugün 4.günüm
dün akşmadan beridir adet ağrısına benzer ağrılarım var
sürekli değil ama adet ağrısının ince sızılı hali sanki
yani ben burdayım diyor,ne düşünmeliyim bilemiyorm ama tedirginimm
bu 3.4. günlerde böyle adet ağrısına benzer ağrıları olan var mıydı
Rabbim hayra çıkarrrr

inşallah emek nve dualarımızın karşılığını müjdeli haberlerle alırız canım :KK49::KK49:
sende şişlik ya da kasık ağrısı var mı?
benim bu saatlerde karnım şişmeye başlıyo.
gece de kasık ağrım artıyo. :2:

amin canım inşallah... bende ilk günden beri şişkinlik var, bazen kasık ağrım da oluyor, en çok da gaz sorunu yaşıyorum ben... :26:

Son düzenleme:
arkadaşlar bugün 4.günüm
dün akşmadan beridir adet ağrısına benzer ağrılarım var
sürekli değil ama adet ağrısının ince sızılı hali sanki
yani ben burdayım diyor,ne düşünmeliyim bilemiyorm ama tedirginimm
bu 3.4. günlerde böyle adet ağrısına benzer ağrıları olan var mıydı
Rabbim hayra çıkarrrr

Canim o adet agrilari bende de 4.5. Gunlerde basladi hala devam ediyo arada.merak etme:KK66: insallah bebegin tutunma calismalaridir onlar:KK66: hayirli haberlerini aliriz insallah

X