haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar hamileyimmmmmmm hala şoktayım yaaaa sabah test yapıldı ve sonucum 145 küsür çıktı. Allahım sonunda yarabbim mucizem gerçekleşti inanamıyorum hala yaaaa

canım allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. bende 26 haziraanda öğrendim hamiş olduğumu ve sevinçten ağladım bass baass bağırdım hala inanamıyorum ama harika bir duygu rabbim herkese yaşatsın.sen ilaç kullanmaya devam ediyormusun ? kullanıyorsan hangileri yazarsan sevinirim tekrar gözün aydın:KK17:

kızlar biliyosunuz 26 temmuz transfer tarihim.
bu gün 8. gün ve ben dayanamayıp idrar testi yaptım ve sonuç: tek çizgi :KK43:(
dr kan testi için cuma gel demişti. idrarda negatif çıktı.
inşallah kan testimiz pozitif çıkar :))
2 embriyom vardı. eğer tutunmamış olsalardı 8 gündür bir şekilde belli etmez miydi kendini.
benim kanamam falan olmadı.
fikri ve tecrübesi olan arkadaşlar yardım edinnn lütfen...

Son düzenleme:
canım allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. bende 26 haziraanda öğrendim hamiş olduğumu ve sevinçten ağladım bass baass bağırdım hala inanamıyorum ama harika bir duygu rabbim herkese yaşatsın.sen ilaç kullanmaya devam ediyormusun ? kullanıyorsan hangileri yazarsan sevinirim tekrar gözün aydın:KK17:

crinone jel, progesteron ve folikasit verildi canım

Kizlar hastaneden yeni ciktim.ohss beni mahfetti.serum ve su alindi. Neyseki degerim yukselmis.205 olmus.hepinize allah kolaylik versin. Pko lular lutfen dikkat edin. Cok fenayim.9. Gunum. Mavera19 seni merak ediyorm.test yaptirdin mi

:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

flufem geçmiş olsun canm dikkat et kendine

babex tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşlh
darısı da biz bekleyenlere olsunn
bu arada maşallah değerin güzel 10.günde
ikiz olabilir belki kaç embriyo transfer edilmişti kaçıncı gün bi de

Son düzenleme:
2 embriyom vardı. eğer tutunmamış olsalardı 8 gündür bir şekilde belli etmez miydi kendini.

bu konuda üzgünüm bi fikrim yok canm
ancak idrar testinin yanıltıcı olabildiğini çok söylüyolar
en iyisi kan testi eğer transferin 5.gün transferiyse 8.gün kanda çıkar
istersen merakta kalmamak için kanda baktır

flufem geçmiş olsun canm dikkat et kendine

babex tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşlh
darısı da biz bekleyenlere olsunn
bu arada maşallah değerin güzel 10.günde
ikiz olabilir belki kaç embriyo transfer edilmişti kaçıncı gün bi de

saol cnm teşekkürler rabbim sizlerinde yüzünü güldürsün inş 1 tane transfer edildi ikiz olamaz cnm

amin canım inş sağlıklı sıhatli ikizlerim olur :emir_bebek::emir_bebek::KK16:
hem evimize neşe hem babalarına şifa getirirler inş :KK16::KK16::KK16:

canım inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla o güzel kalbine göre verir.
Rabbim eşine şifa, evinize huzur mutluluk, kucağınıza da bebişler nasip etsin inşallah.

Kızlar ben aranıza yeni katılıyorum. 26 haziranda yapıldı transferimiz, test tarihimiz 8 temmuz. ilk tüp bebek denememiz bu, inşallah olumlu sonuçlanır. Gaziantep eurofertil tüp bebek merkezinde yaptırdık. Hepimizin hakkımızda hayırlısı inşallah. Bu arada hamile olan arkadaşlar adına çok sevindim, hayırlı olsun. İnşallah sağ salim sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız :KK66:

hayırlı olsun canım. transfer tarihimiz aynı ama benim test günüm 5 temmuz.
kaçıncı gün embriyosu seninki? kaç tane transfer edildi?
inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir..

:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

canııımmmmmm çok sevindim. gözümüz aydın.:nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Allah tamamına erdirsin inşallah. Darısı bekleyen bizlere inşallah.
canım seninkiler kaçıncı gün embriyosuydu??

bu konuda üzgünüm bi fikrim yok canm
ancak idrar testinin yanıltıcı olabildiğini çok söylüyolar
en iyisi kan testi eğer transferin 5.gün transferiyse 8.gün kanda çıkar
istersen merakta kalmamak için kanda baktır

evet idrar testi çok yanıltıcı olabiliyormuş canım.
keşke yapmasaydım, erken davrandım malesef :KK43:
ama moral bozmak yok. test günüm cuma.10 günüm olacak inşallah.
1 gün daha sabredip cuma hayırlı haber alırız inşallah.

Benim sonuc negatif kızlar bhcg 0.01bugun onikinci gün. ..tevekkeli degil idrarda bugun bile bi siliklik çıkmadı. ..dua edin. .yuvam yikilmasin bigun esimin kucagina bi cocuk verebkileyim RABBIM bizede nasip rtsin..halbuki hic kalkmamisyim onikigundur banyo bile yapmadim.dr da kaliteli demisti ama yok malesef kismette olmazsa neolursa olsun olmuyor

Eminem senin için içten üzüldüm canım.ama nasipten öteye köy yok.dikkat ettim dinlendim diyosun kendini suçlama sakın bu sefer kısmet değilmiş diye düşün.ama şuan eşinin de sana en çok destek olması gereken zaman.zamanı geldiğinde bebişli bir aile olacaksınız bunu sakın unutma.

kuzey kaçıncı gün embriyosu kondu.benim 22 haz transfer,2.gün embriyosu.test günüm 5 temmuz cuma.senin de test cumaymış.kan testi kesin sonuç canım,idrarla kendini üzme lütfen onun için erken.eğer sabredemiyorsan yarın bi kan ver derim

hayirli ugurlu olsun sonucun. Yüce Rabbim sorunsuz bir sekilde sonuna kadar götürmeyi, bebisini kucagina almayi nasip eylesin. tebriklerrrrr.
Eki Görüntüle 747982 Eki Görüntüle 747982 Eki Görüntüle 747982

canııımmmmmm çok sevindim. gözümüz aydın.:nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Allah tamamına erdirsin inşallah. Darısı bekleyen bizlere inşallah.
canım seninkiler kaçıncı gün embriyosuydu??
Amin saol cnm Allah sizlerede nasip etsin inş benim 5. gün embriyosu
hayirli ugurlu olsun sonucun. Yüce Rabbim sorunsuz bir sekilde sonuna kadar götürmeyi, bebisini kucagina almayi nasip eylesin. tebriklerrrrr.
Eki Görüntüle 747982 Eki Görüntüle 747982 Eki Görüntüle 747982

Aminn saol cnm teşekkürler iyi dilekleriniz için

bugün 10. günüm. beta hcg 225.4 çıktı...şoklardayım inanamıyorummm...
Allahım şükürler olsun ya Rabbim. isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

X