haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaşlar merhaba ben transfer yaptıralı 5 gün oldu ama dün ve bugün acaip derecede adet ağrılarım var parol yuttum geçmiyor sizce bu kötüyemi işaret yardım ederseniz çok mutlu olurum

arkadaşlar merhaba ben transfer yaptıralı 5 gün oldu ama dün ve bugün acaip derecede adet ağrılarım var parol yuttum geçmiyor sizce bu kötüyemi işaret yardım ederseniz çok mutlu olurum

Canım sıkıntı etme ben hamileyim benim bile ara ara hâla oluyor. Adet olacakmış gibi. Korkma kötüye işaret falan değil. Daha bir hafta var testine şimdiden olumsuz düşünme lütfen.

Canım sıkıntı etme ben hamileyim benim bile ara ara hâla oluyor. Adet olacakmış gibi. Korkma kötüye işaret falan değil. Daha bir hafta var testine şimdiden olumsuz düşünme lütfen.

çok sağol ama insan tedirğin oluyor hele dün sanki çıldıracaktım.Allah razı olsun biraz rahatladım

kızlar biliyosunuz 26 temmuz transfer tarihim.
bu gün 8. gün ve ben dayanamayıp idrar testi yaptım ve sonuç: tek çizgi :KK43:(
dr kan testi için cuma gel demişti. idrarda negatif çıktı.
inşallah kan testimiz pozitif çıkar :))
2 embriyom vardı. eğer tutunmamış olsalardı 8 gündür bir şekilde belli etmez miydi kendini.
benim kanamam falan olmadı.
fikri ve tecrübesi olan arkadaşlar yardım edinnn lütfen...

Bende hiç belirti olmadı. Daha yeni yeni arada sırada kasık ağrım oluyor o da birkaç saniye sürüyor.Hala da belirtim yok. İçini ferah tut tatlım.

kızlar bugün üçüncü günüm iğnelerde ancak başım çatlıyor bende migren var dayanamadım ilaç içtim ve uyumuşum..bişe olurmu dr size ilaçlar dahası agrı kesiciler hakkında bişe dedimi? ve benim başım hala ağrıyor...

Bende de baş ağrısı olmuştu canım. Doktorumu aradım bana minoset ve parol kullanabilirsin demişti.

çok sağol ama insan tedirğin oluyor hele dün sanki çıldıracaktım.Allah razı olsun biraz rahatladım

Emin ol topicde herkes hamileliği öğrenene kadar bu ağrıları çekiyor ikide bir kontrol ediyordur çamaşırını. Ki bu pozitiften sonra bile bir süre devam ediyor sıkıntı yok yani relax ol. Doktorum bana 3 ay sürer korkma dedi.

Kızlar artık foruma eskisi kadar sıklıkta giremiyorum. Bereketli topiğimize bereket katan yeni annelerimizi kutluyorum. Allah olmayan herkese versin inşallah :)

Arkadaşlar transferimin 8.günü, 10 temmuzda test yaptıracağım ama sabırsızlanmaya başladım. Arasıra kasıklarıma ani batma şeklinde ağrı giriyor onun dışında bir sıkıntı yok şükür.Bu ne anlama geliyordur, olumlu mu acaba? Yarın idrardan baksam çıkar mı acaba?

Benim sonuc negatif kızlar bhcg 0.01bugun onikinci gün. ..tevekkeli degil idrarda bugun bile bi siliklik çıkmadı. ..dua edin. .yuvam yikilmasin bigun esimin kucagina bi cocuk verebkileyim RABBIM bizede nasip rtsin..halbuki hic kalkmamisyim onikigundur banyo bile yapmadim.dr da kaliteli demisti ama yok malesef kismette olmazsa neolursa olsun olmuyor

merhaba çok üzüldüm seni teselli edecek sana söyleyecek bir söz bulamadım.İnşallah en kısa zamanda hamiş kalman dileğiyle

amin canım inşallah... bende ilk günden beri şişkinlik var, bazen kasık ağrım da oluyor, en çok da gaz sorunu yaşıyorum ben... :26:

ayy sorma yaa ben de bıktım şu gaz ve kabızlık olayından.
artık nerem neden ağrıyor bilemez oldum :)
ama pozitif düşünmeye çalışıyorum.
Rabbim güzel haberler nasip etsin inşallah hepimize..:KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bugün 10. günüm. beta hcg 225.4 çıktı...şoklardayım inanamıyorummm...
Allahım şükürler olsun ya Rabbim. isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:
tebrik ederim cnm rabbim isteyen herkese çifter çifter nasip etsin inşş sağlıkla ve hayırlısıyla
inşallah canım yaa 5. gün transferi canım 1 tane transfer edildi. benim transferden önce idrara sıkışık olduğum halde sıkışıklık düzeyini yeterli bulmadılar ve sondayla idrar kesesini doldurdular. o kadar çok sıvı verdiler ki acıdan ağlayacaktım neredeyse, soğuk soğuk terlemeye başladım, patlayacaktım:KK43: bir an önce bitse diye bekledim. çok zor sabrettim. sonra da 30 - 40 dk arası zor dayandım tutamadım sürgü istedim:KK43: bunun bir zararı olmamıştır değil mi yaa kendime kızıyorum tutamadım diye...:44:
bende 35 dk yattım sonra wc ye gittim bişey olmaz cnm sen içini ferah tut
tebrikler canım hayırlı olsun inşallah bebişin..evet tek embriyo olmasa ikiz değeri..bölündü mü naaptı:)) yayırlısı inşallah canım..
saol cnm teşekkürler.dondurulmuş embriyoların değerli bazen yüksek çıkabiliyormuş
:nazar::nazar::nazar: canımmmmmmm gözün aydınnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
yazını okur okumaz çok duygulandım aradım seni ama ulaşamadım...
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnn :KK16::KK16::KK16:
darısı benim ve dileyen herkesin başına inşşşşşş :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Amin saol bahar85 im :KK16: :KK16: :KK16: aradığında dışardaydım cnm duymamış eve gelince aradım seni ama müsait olunca araşırız tekrardan.Cenabı Allah sanada tadtırsın inş ve tüm isteyenlere versin.
arkadaşlar bugün 4.günüm
dün akşmadan beridir adet ağrısına benzer ağrılarım var
sürekli değil ama adet ağrısının ince sızılı hali sanki
yani ben burdayım diyor,ne düşünmeliyim bilemiyorm ama tedirginimm
bu 3.4. günlerde böyle adet ağrısına benzer ağrıları olan var mıydı
Rabbim hayra çıkarrrr
sen kötü şeyler düşünme cnm içine ferah tut hakkında hayırlısı olsun Allah yüzünü güldürsün inş
Arkadaşlar transferimin 8.günü, 10 temmuzda test yaptıracağım ama sabırsızlanmaya başladım. Arasıra kasıklarıma ani batma şeklinde ağrı giriyor onun dışında bir sıkıntı yok şükür.Bu ne anlama geliyordur, olumlu mu acaba? Yarın idrardan baksam çıkar mı acaba?
o batmalar bende de oluyor normal cnm sen rahat ol.idrardan geç çıkıyor bakıpta canını sıkma gününü bekle derim

Bende hiç belirti olmadı. Daha yeni yeni arada sırada kasık ağrım oluyor o da birkaç saniye sürüyor.Hala da belirtim yok. İçini ferah tut tatlım.

olabildiğince pozitif düşünmeye çalışıyorum canım.
cuma günü güzel haberler alıcaz inşallah.:KK49::emir_bebek:

SAKINNNNNN YAPMAAAA BENCEEEE...
canım benim de bu gün 8. günüm ve 5 temmuz test tarihim.
test gününe 2 gün kaldı diye ben bu gün yaptım ve sonuç negatif çıktı.
az da olsa morali bozuluyor insanın. bence canını sıkmaya değmez.
az daha sabret.
bir de senin neden test günün 10 temmuz. Çok uzun bi aralık değil mi. yani 18 gün??

Arkadaşlar ben bebek düşüne düşüne kafayı yiyecem evde bütün gün tekim yapacak bişey yok bugün eşimle bi karar verdik artık bende çalışıcam iş için yarın veya öbr gün başvurabilirim umarım başvurum kabul edilirde bende biraz kafayı dinlerim

Arkadaşlar ben bebek düşüne düşüne kafayı yiyecem evde bütün gün tekim yapacak bişey yok bugün eşimle bi karar verdik artık bende çalışıcam iş için yarın veya öbr gün başvurabilirim umarım başvurum kabul edilirde bende biraz kafayı dinlerim

En guzeli canim benim bencede calis kafan dagilir

X