haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Benim sonuc negatif kızlar bhcg 0.01bugun onikinci gün. ..tevekkeli degil idrarda bugun bile bi siliklik çıkmadı. ..dua edin. .yuvam yikilmasin bigun esimin kucagina bi cocuk verebkileyim RABBIM bizede nasip rtsin..halbuki hic kalkmamisyim onikigundur banyo bile yapmadim.dr da kaliteli demisti ama yok malesef kismette olmazsa neolursa olsun olmuyor

canım benim kısmet değilmiş de dualarımız hep birbirimiz için üzülme rabbim sıkar ama bunaltmaz bir yerde o bebiş seni bekliyor o gün gelince olacak sana sarılacak canım arkadaşım

hamile arkadaşlarımı da kutluyorum Allah sağ salim kucuklarınıza almayı nasip etsin dualarımızı eksik etmeyelim yarın benim transferim var rabbim inşallah ol der hayırla ve sabırla beklemeyi nasip etsin

hayırlı olsun canım. transfer tarihimiz aynı ama benim test günüm 5 temmuz.
kaçıncı gün embriyosu seninki? kaç tane transfer edildi?
inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir..

inşallah canım yaa 5. gün transferi canım 1 tane transfer edildi. benim transferden önce idrara sıkışık olduğum halde sıkışıklık düzeyini yeterli bulmadılar ve sondayla idrar kesesini doldurdular. o kadar çok sıvı verdiler ki acıdan ağlayacaktım neredeyse, soğuk soğuk terlemeye başladım, patlayacaktım:KK43: bir an önce bitse diye bekledim. çok zor sabrettim. sonra da 30 - 40 dk arası zor dayandım tutamadım sürgü istedim:KK43: bunun bir zararı olmamıştır değil mi yaa kendime kızıyorum tutamadım diye...:44:

slm kızlaar bugün tedaviye başladıııııımmmmm:nazar::nazar::nazar:
rabbim yüzümüzü ak eyle , gönlümüzü ferah eyle, bizlere de hayırlı evlat nasip eylee:KK49:

Kızlar moralim bozuk ilk testim 617 ikincisi 770 çıktı doktorum az artmış dedi cuma tekrar test yaptırcam offf çok stres oldum.....

Kızlar moralim bozuk ilk testim 617 ikincisi 770 çıktı doktorum az artmış dedi cuma tekrar test yaptırcam offf çok stres oldum.....

panik yooookkk!!!En Büyük KKEn Büyük KK
rabbim neyler ?
neylerse güzel eylerr!!!!
allah herşeyi bi yoluna koymuştur buna emin olll!!!şuanki yaşadığın dakikaları kendine zehir etme, içini ferah tutt ve dua ett!!!!

:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

tebrikler canım hayırlı olsun inşallah bebişin..evet tek embriyo olmasa ikiz değeri..bölündü mü naaptı:)) yayırlısı inşallah canım..

"Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan bir suredir." diye duydum kızlar. başka da bir bilgim yok ama paylaşmak istedim sizinle. ben tam olarak doğru okuyamayacağım için diyanet in web sayfasından her gün en az 1 defa takip ederek dinliyorum....

Son düzenleme:
canlarımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

biliyorsunuz ki 4 embriyomm kalmıştı biri daha fire vermişşş:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kalan 3 embriyomunda 2 tanesi 1.kalite,kalan bir tanesi de 2.kalitedeymişş:21::21::21::21:

yarın transfer için çağırdılar sabah dokuzda olcak 3.gün transferi yapılacak.doktorum 3 ünü birden koyacağını söylediii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dünden beri çok stresliydimm şükürler olsunn Allahıma bundan sonra da tamamına erdirir inşallahh
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ami cnm inş ilk üçüz annemiz olacaksın topiğimizde:) dualrım senle

günaydın arakadaşlar nasılsınız moraller nasıl beklediğim tel geldi ve yarın 10 11 gb transferim yapılacakmış yarın transferi olacak arkadaşlar beraber gün sayarız artık rabbim hepimizn kalbine göre versin hayırlara vesile olsun insallah
superimizle beraber gün saycaksınız inş.. bizde sizlere dua edecegiz..

Kızlar hamileyimmmmmmm hala şoktayım yaaaa sabah test yapıldı ve sonucum 145 küsür çıktı. Allahım sonunda yarabbim mucizem gerçekleşti inanamıyorum hala yaaaa

:KK9: :KK52: :KK64: çok şükür canım darısı kucagınada almakta..bizlerede dua et

03/07/2011 saat: 15.00 iki yılımızı tamamlıyoruz.

canım daha nice yıllara kucagınızda bebişlerinizle inş

Benim sonuc negatif kızlar bhcg 0.01bugun onikinci gün. ..tevekkeli degil idrarda bugun bile bi siliklik çıkmadı. ..dua edin. .yuvam yikilmasin bigun esimin kucagina bi cocuk verebkileyim RABBIM bizede nasip rtsin..halbuki hic kalkmamisyim onikigundur banyo bile yapmadim.dr da kaliteli demisti ama yok malesef kismette olmazsa neolursa olsun olmuyor

canım üzülme demek boş tabiki ama mevlam hakkımızda hayırlısını verir deyip gelecek zamanlrda çifter çifter sağlıklı bebişler versin inş diyelim canım...
:nazar::nazar::nazar: bugün 10. günüm dayanamadım test yaptırdım 339.8 çıktı :KK64::KK64::KK64::KK62::KK52: cuma günü aynı saatte tekrar yaptırıcam bakalım hayırlısı darısı sizlere olsun isteyen herkese olsun.Cenabı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah.

amin cnm amin :KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:hadi gözün aydın kucagınada alırsın inş

eşime KLOMEN diye bi tablet vermişlerdi. 10 gün kullan, üstüne 10 gün say sonra gel demişti dr.
o şekilde yapmıştık biz de. ve 2 tüp sperm dondurmuştuk.

bize hiç bişe vermedi.. sizde sayı kaçtı canım..benim eşimde sekiz milyon ve morfolojide 1..benim bugün gonal f de üçüncü günüm..

bugün 10. günüm. beta hcg 225.4 çıktı...şoklardayım inanamıyorummm...
Allahım şükürler olsun ya Rabbim. isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

:KK64: :KK9:
:KK9: canım maşallah...mevlam kucagınada almayı nasip etsin inş

slm kızlaar bugün tedaviye başladıııııımmmmm:nazar::nazar::nazar:
rabbim yüzümüzü ak eyle , gönlümüzü ferah eyle, bizlere de hayırlı evlat nasip eylee:KK49:

amin canım inşş.hadi bakalım inş olacak ve melegin göbüşünde can bulacak inş. neyle başladın tedaviye.. vesorun neydi tatlım

kızlar bu arada benim migrenim var vee dayanamadım..ilaç aldım bişe olurmu.size dr ilaç kullanmayın falan demişmiydi..

bana hormon bandı verdiler kasıklarıma yapıştırdım bir de folik o kadar başka hiç ilacım yok

bana da aynısını vermişlerdi o dönemde
iki günde bir aynı saatte değişiyosun değil mi
şimdiyse progestan iğne vuruluyorum taki teste kadar
merkezler arası farklı uygulama olabiliyor demekki

kuzey kaçıncı gün embriyosu kondu.benim 22 haz transfer,2.gün embriyosu.test günüm 5 temmuz cuma.senin de test cumaymış.kan testi kesin sonuç canım,idrarla kendini üzme lütfen onun için erken.eğer sabredemiyorsan yarın bi kan ver derim

canım benim transfer 26 haziranda yapıldı. 5. gün embriyosu. 10. gün de test için çağırdı dr.
çok sabırlıyımdır normalde ama oldu bi hata işte.
cumayı bekleyecem tüm kalbimle ve dualarımla inşallah.
Rabbim Hayırlı Kılsın inşallah.

Allahım şükürler olsun ya Rabbim. isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

yuppiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52:
gözün aydın arkadaşım. :nazar::nazar: Rabbim kucağına almayı da nasip eder inşallah.
:KK64::KK64::KK64::KK64:
Darısı bekleyen bizlere inşallah :KK49:

hamile arkadaşlarımı da kutluyorum Allah sağ salim kucuklarınıza almayı nasip etsin dualarımızı eksik etmeyelim yarın benim transferim var rabbim inşallah ol der hayırla ve sabırla beklemeyi nasip etsin

Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım.
İnşallah alırız mutlu haberlerini..

Gozun aydin canim.cok sevindimm. Allahim sorunsuz kucagimiza almayi nasip etsin insallah. Amin

inşallah canım yaa 5. gün transferi canım 1 tane transfer edildi. benim transferden önce idrara sıkışık olduğum halde sıkışıklık düzeyini yeterli bulmadılar ve sondayla idrar kesesini doldurdular. o kadar çok sıvı verdiler ki acıdan ağlayacaktım neredeyse, soğuk soğuk terlemeye başladım, patlayacaktım:KK43: bir an önce bitse diye bekledim. çok zor sabrettim. sonra da 30 - 40 dk arası zor dayandım tutamadım sürgü istedim:KK43: bunun bir zararı olmamıştır değil mi yaa kendime kızıyorum tutamadım diye...:44:

canım benimkiler de 5. gün emriyosu. 2 taneler :)
ben de aşırı sıkışık girdim. zaten sıkışıklık yeteri kadar dayanılmaz acı veriyor.
bir de kullandığımız jelden kalan kalıntıları temizlemek için dr kelepçe gibi bişey takıp sıvıyla temizledi.
o sırada bebim de canım çok acıdı. rahim de çok kasıldı haliyle.
inşallah olumsuz etkilememiştir.
işlem biter bitmez "ayağa kalkıp tuvalete gidebilirsiniz, rahim ve idrar kesesi ayrı yerlerdir bişey olmaz" dedi dr.
"isterseniz odada istirahat edin, isterseniz hemen cıkabilirsiniz" dedi. ben odadaki normal klozete koşturdum hemen.
biraz istirahat edip ayrıldık hastaneden.
sen çok fazla tutmuşsun, dr mu söyledi bu kadar süre tutmanı.
ben ilk defa duydum bu uygulamayı. o yüzden kendini hiç suçlu hissetme bence.
Rabbime emanetler. Rabbim OL de inşallah da ereriz muradımıza.

kızlar bugün üçüncü günüm iğnelerde ancak başım çatlıyor bende migren var dayanamadım ilaç içtim ve uyumuşum..bişe olurmu dr size ilaçlar dahası agrı kesiciler hakkında bişe dedimi? ve benim başım hala ağrıyor...

bize hiç bişe vermedi.. sizde sayı kaçtı canım..benim eşimde sekiz milyon ve morfolojide 1..benim bugün gonal f de üçüncü günüm.

canım bizim ilk test sonucumuzda her değerin kartşısınfa - (tire) vardı.
ne bir rakam vardı ne de bir sayı. klomen sonrası cıktığı kadar donduruldu ama bize sayı verilmedi.
açıkcası cıkmış olmasının verdiği mutlulukla biz de sonradan sormadık.
sizde gerek görmediği için vermemiştir bence.
problem neydi eşinde?

canım benimkiler de 5. gün emriyosu. 2 taneler :)
ben de aşırı sıkışık girdim. zaten sıkışıklık yeteri kadar dayanılmaz acı veriyor.
bir de kullandığımız jelden kalan kalıntıları temizlemek için dr kelepçe gibi bişey takıp sıvıyla temizledi.
o sırada bebim de canım çok acıdı. rahim de çok kasıldı haliyle.
inşallah olumsuz etkilememiştir.
işlem biter bitmez "ayağa kalkıp tuvalete gidebilirsiniz, rahim ve idrar kesesi ayrı yerlerdir bişey olmaz" dedi dr.
"isterseniz odada istirahat edin, isterseniz hemen cıkabilirsiniz" dedi. ben odadaki normal klozete koşturdum hemen.
biraz istirahat edip ayrıldık hastaneden.
sen çok fazla tutmuşsun, dr mu söyledi bu kadar süre tutmanı.
ben ilk defa duydum bu uygulamayı. o yüzden kendini hiç suçlu hissetme bence.
Rabbime emanetler. Rabbim OL de inşallah da ereriz muradımıza.

canım odaya çıkardıklarında hemşire söyledi en az 20 dk tutmaya çalış diye, ben de biraz dişimi sıktım. acıdan sinirden eşime yansıttım hep, o da neye uğradığını şaşırdı... sonra kalkıp wc ye gidebilirsin dediler ama ben sürgü istedim. daha önce burada öyle okumuştum...

X