haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım sakın negatif düşüncelere kapılma nolur herşey güzel olacak inşallah keşke yanında olsam canım benim

bak sana şu hayvanlarla ilgili hikayeyi hatırlatırım haaaaa kendini hamile hissetcen taaaaammı :KK19::KK19::KK19::KK19:
evet hatırladım :KK9:ama o zaman sana laf anlatmaya çalışan ben şimdi kendime söz geçiremiyorum:KK5::KK5:
teşekkürr ederimmm canımmm:KK16::KK16::KK16:benim e2 çok yüksek çıkmıyor canım yüksek doz kullansamda.yumurtası çok olan ve çabuk uyarılanlarda daha çok yükseliyor seninki kaç olmuş ki canım????

canımcımm benimde bu ay kistim çıkmış doktora gittim tedaviye başlamak için kist var dedi.şok oldum ne çabuk çıkmış dedim daha geçen ay yoktu kontrole geldiğimde dedimm:18::18::18:bide ben kistlerden çok çeken biriyim çikolata kisti sandım çok üzüldüm.Allahtan değilmiş adetim ilerleyen zamanlarında attı kisti basit kist oluyormuş gitti çok mutlu oldum bende:KK8::KK8::KK8: bende çıkmasını incire bağlıyorum yumoş kailtesi için yemiştim hemen kist yapmış iyiki saraçoğlunun iki aylık süren incir kürünü yapmamışımm dedimm walla:KK20::KK20::KK20::KK20:

melekcim bende senle aynı durumdayımm canımm çok tedirginimm:18::18::18::18::18:yarın bana ne diyecekler diye merakla bekliyorum çok da korkuyorumm:KK52::KK52::KK52:Allahımm yardımcımız olsunn inşallahh güzel devam ederlerr canım benim:KK16::KK16:
inş bugün güzel haberler alırız çok korkuyorum telefonu açmaya sanki kötü diceklermiş gibi geliyo:KK14::KK14:
masallah suphanallah canım benımmm 3üde devam edıyorsa yarınada devam edecekler insallah , iyi düşün iyiyi çağır kuzum :KK16:

destinam hayırlı olsun keseyi görmüşsünüz..darısı pıtpıtlara insallah :KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

dna da bir bozukluk varsa,genetik olarak bir rahatsızlık varsa doğacak bebeğe geçmesin diye yapılan bir işlemdir.. döllenen ymurtalar pgtde incelenir eğr sağlıklıysa transfer yapılır.. yok sağlıksızsa transfer iptal edilir..

normal tüp bebek tedavisinden bu yonden ayrılır ve daha meşakkatli bir sürectir ...

tüp yada pgtli tüp hiç farketmez Allah hepimizin yardımcısı olsun..hepimizin işleri rast gitsin insallah :nazar:

bende bi ara incir bulamadım ikamet ettiğim yerde 1.5 ay incirsiz kaldım yanii..iyide bulamamısım yiyememişimm...yesem ne olurdu bilemiyorum..
demek bizim gibi yumoş problemı olmayanlarda ıncır vs tedavıye ek diye yedıklerımız bıze zarar dokunacak baksana..daha yapmam yani.. az olsun öz olsun da diyemiyorum benım pgtli :KK43: ilk deneme olduğundan en az 5 tane döllenmiş yumurtam olması gerekiyor yoksa pgtye girmez benım tedavide iptal olur Allah korusun da amaaannn vardır herşeyde bir hayır... okadar iğne yiycez onları faydasını görürüz ınsallah :KK70::KK70: :KK66:

hoşgeldın aramıza hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin ınsallah.
inş canım çok dua ediyorum inş rabbiim kabul eder ettiğim duaları:KK5::KK5:

valla transfere girmeden verdikleri kağıtt baktım 7 hücre saydım hemşire demedi zaten yasal olan tek transfer olduğu için sadece birinin resmi vard.....

kullandıklarım

puregon günde 175 ünite
citrodite son üç gün
ovıtrelle biliyon zatiii

he kız gördük sonunda minicik yaw çok tatlı aynı bana benziyo hehehehehehe

:))destine neler hissediyorsun:))nasıl bir duygu anlat bakalım hep başkalarına sordugun duyguyu anlatmak sana düştü şimdi:)))ah yazık şimdi senin her an uykun gelir uzandıgın yerde saatlerce uyursun:))

ben sadece 6 gün 150 ml puregon kullandım sonra 3 günde orgolutron kullandım galiba puregonun dozu az olduğu için bu sefer az yumoşum oldu

aşkım bitanem meleğim sen içini azcık ferah tut takılma bunlara yigenim tutunacak inşallah hayata

Canım nasıl istersen.Belki böylesi daha iyidir.Vücudun kendini toparlar.Bu arada sen ve eşin kendinize iyi bakarsınız.proxeed diye bir ilaç var.Sperm sayısını arttırmada etkili olduğu söyleniyor.Zaten sizin yaşınız küçük.Benim yaş 36 olunca iki tedavi arası ara vermek istememiştim.Yinede okuldan dolayı 4 ay ara vermek zorunda kaldım.

Ben iyiyim canım.Bir sorun yok.Hafta sonu kese için gideceğim.En son 12. gün test yaptım 655 çıktı.Doktor bir daha yapma dedi.Umarım bir sorun çıkmaz.

ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları

superisi ve melek arkadaşlar inşlh güzel haberler alırsınz hatta alacaksınız ben inanıyorum yani:KK16:

destinacm hayırlı olsun darısı kalp atışlarını duymaya inşlh
bu arada "aksi ispatlanana kadar hamilesin tadını çıkar" yorumuna bayıldm süper rahatlatıyo ama diğer ihtimal de akla gelmese çok iyi olacak hani:KK1:

bugün testi olan arkadaşlar umarm güzel sonuçlarla gelirsiniz
yaw isonuçları öğrenmenin keşke daha erken bi yolu olsa:18::18:
yok mu şöyle haberci rüya gören filan:KK9::KK9:

:))destine neler hissediyorsun:))nasıl bir duygu anlat bakalım hep başkalarına sordugun duyguyu anlatmak sana düştü şimdi:)))ah yazık şimdi senin her an uykun gelir uzandıgın yerde saatlerce uyursun:))

aşkım bitanem meleğim sen içini azcık ferah tut takılma bunlara yigenim tutunacak inşallah hayata

ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları
fatoşum az önce aradılar bugün transfere çağırdılar ama yetişmeyeceğimiz için yarına kaldı transfer....hala orta kalitede devam ediyomuş embriyolarımız...
çok korkuyorum ya yine üzülürsem sonunda diye:KK14::KK14:

canlarımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

biliyorsunuz ki 4 embriyomm kalmıştı biri daha fire vermişşş:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kalan 3 embriyomunda 2 tanesi 1.kalite,kalan bir tanesi de 2.kalitedeymişş:21::21::21::21:

yarın transfer için çağırdılar sabah dokuzda olcak 3.gün transferi yapılacak.doktorum 3 ünü birden koyacağını söylediii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dünden beri çok stresliydimm şükürler olsunn Allahıma bundan sonra da tamamına erdirir inşallahh
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canlarımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

biliyorsunuz ki 4 embriyomm kalmıştı biri daha fire vermişşş:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kalan 3 embriyomunda 2 tanesi 1.kalite,kalan bir tanesi de 2.kalitedeymişş:21::21::21::21:

yarın transfer için çağırdılar sabah dokuzda olcak 3.gün transferi yapılacak.doktorum 3 ünü birden koyacağını söylediii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dünden beri çok stresliydimm şükürler olsunn Allahıma bundan sonra da tamamına erdirir inşallahh
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hadi hayırlısı ilk üçüz bebeğimiz :)

canım hep erteliyoruz bişeyler için.doğru zamanda nasip olur herşey.ben de daha erken dedim.iş güç dedim.doğal yolla olur dedim,zamana bırak dedim.maddiyat dedim...dedim de dedim.ama bak 6,5 yıl geçti bebek nasip olmadı daha ama bu ay işten izin de alabildim.maddiyatı da ayarladım.totom acısa da göbişim morarsa da bana mısın demedim ve hepsi bitti.sabırla bekliyorum şimdi.işallah sağlıklı bebişler nasip olur sana da..

tüp bebek merkezi ıgnelerın gunduz yapılmasının uygun oldugunu soyluyo. bende senle aynı durumdaydım. bu ay tedavım baslayacak dıye kendımı cok hazırladım lucrın kullanıyordum orucları napcam dıye dusunurken kıstten dolayı tedavım ertelendı. bence oruc tutman zor olabılır. ona gore karar ver.istersen ertele tedavıını

canım yumurta geliştirme aşamasında ben de çalıştığım için iğnelerimi saat 19.00 da yapıyordum. yani hiç sabah yapın demediler bana, seninle görüşüp sana en uygun olacak saati ayarlıyorlar. bence sen önce bir tüp bebek merkeziyle görüş bu konuyu, daha sonra karar verirsin... şimdiden tedavin hayırlı sonuçlansın diyelim....

Bana sadece akşamları 8 de vur demişti doktorum. işime göre ayarladı sanırım. En azından bir git görüş .

hepinize teşekkür ederim kızlar yaa :KK16: birşeyler yazdığınızı görmek bile mutlu ediyor beni :KK16:
gece şiddetli sancım oldu, normalde bu kadar olmazdı. sabah doktora gittim 2. günüm diye. doktor baktı, kist geçmemiş gibi dedi. rahim de hala çok kalın sen şimdi adet mi görüyorsun ben anlamadım dedi. adamın da kafası karıştı :KK1::KK1: sökülememiş yani, kan tahlili istedi, sonuçlarına göre şekillenecek durum. belki 10 gün kadar doğum kontrol hapı kullanıp sonra tedaviye başlayacağım. bayrama kadar transferi yetiştiririm dedi. ramazanda izin sıkıntım da olmaz inşallah, kontroller için. rapor çıksın diye evrakları verdik bugün, zaten aşılamadan da vardı birazı. aslında tüp bebekle çocuk sahibi olma fikrine alışamam diyordum ama şimdiden heyecanlandım ben :)
hemşireyle konuştuk, oruç seni strese sokmadıkça tutabilirsin sıkıntı olmaz dedi. iğneyi iftarda vurursun dedi. eğer lucrin kullanırsak onu da sahurda vurursun dedi. artık bu sebe davetleri ona göre düzenleyeceğiz. tedaviyi kimse bilmeyecek çünkü. bakalım zaman ne gösterecek :KK34::KK34:

günaydın arakadaşlar nasılsınız moraller nasıl beklediğim tel geldi ve yarın 10 11 gb transferim yapılacakmış yarın transferi olacak arkadaşlar beraber gün sayarız artık rabbim hepimizn kalbine göre versin hayırlara vesile olsun insallah

:)) ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları

Evet canım.Turan Çetin de yaptırdım yine Feza Beye gittim.Şubat tedavimden kalan embriyolar vardı.2 tane blast transfer edildi.İkiz mi bilmiyorum ama değerim önce 4 kat sonra 2,5 kat arttı.

Son düzenleme:
Kızlar hamileyimmmmmmm hala şoktayım yaaaa sabah test yapıldı ve sonucum 145 küsür çıktı. Allahım sonunda yarabbim mucizem gerçekleşti inanamıyorum hala yaaaa

canm aylin hoca da yapıyormuydu tüpbebek tedavisi
ben ilk denememi zehra hocada yapmıştım nasıl oldu tedavin kaç embriyo transfer edildi
zehra hoca bana kesinlikle 1 demişti ve 1 de transfer etti

canm aylin hoca da yapıyormuydu tüpbebek tedavisi
ben ilk denememi zehra hocada yapmıştım nasıl oldu tedavin kaç embriyo transfer edildi
zehra hoca bana kesinlikle 1 demişti ve 1 de transfer etti

evet aylin hanımda yaptırdık. şehir dışında olduğumuz için bize 2 tane transfer edelim dedi aylin hanım

X