haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar pazartesi transferim gerçekleşti çok mutluyum inşallah bebeğim tutunur transfer çok iyi gerçekleşti dedi doktorum embriyo kalitesi çok iyiymiş sürekli dua ediyorum tutunsun bebişim diye:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah isteyen herkese bebeğini en kısa zamanda göndersin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Herkesin kandili de mübarek olsun.

kızlar pazartesi transferim gerçekleşti çok mutluyum inşallah bebeğim tutunur transfer çok iyi gerçekleşti dedi doktorum embriyo kalitesi çok iyiymiş sürekli dua ediyorum tutunsun bebişim diye:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah isteyen herkese bebeğini en kısa zamanda göndersin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar:
Hayırlı olsun inşallah tutunur bebişin :nazar: :emir_bebek:
Benm de yarın opu m var. Bugün boyunca bu alt karnım sanki pıt pıt attı bi rahatsz gibiydi :s

Canim transferin hayirli olsun. Insallah bebisin tutunur, hayirli haberler verirsin :KK66:

canım transferin hayırlı olsunn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşallahh listemizin ilk hamişi olursun.test gününü yaz ki listemize ekleyim canım:KK6::KK6::KK6:
Ey sana doğru uzanan elleri boş çevirmeyen, acıları dindirip ihtiyaçları gideren, kurumuş ağaca can veren rabbim, sen ki Hz. İbrahim"e 120, hz. sare"ye 90 yaşında iken evlat nasip eden yüceler yücesi , senin herşeye gücün yeter. Sen "Ol" dersen herşey oluverir. Bizler için de bir mucize yarat ne olur, ailemin, sevdiklerimin, evlat hasretiyle bekleyen canların, benim bildiğim bilmediğim bütün ihtiyaçlarını gider, hayırlı dualarını kabul et, hayırlı olmayanları hayırlısıyla değiştir. Bize sonsuz kereminle lütuflarını göndereceğin güne kadar sabır ver. Sana bütün kalbimle kalbimin tercümanı gözyaşlarımla yalvarıyorum evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu aciz kullarının dualarını kabul eyle bizleri evlat kokusundan mahrum etme yarabbim. Boyun büküp senden rahmet, merhamet, lütuf, sabır , af dilemeye geldim. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine, hz. Muhammmed (s.a.s) efendimizin yüzü suyu hürmetine, dertlilerin yüzü suyu hürmetine bu aciz kulunun dualarını kabul eyle yarabbim. AMİN
amin canım ne güzel bir dua Allahım kabul eyler inşallahh dualarımızı
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar nasılsıızz maşallah tedaviler başladı:nazar::nazar::nazar::nazar: topik hareketlendi sıra bize de gelir mi????ahh bide mucize olsa da kırmızılar gelmesee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ey sana doğru uzanan elleri boş çevirmeyen, acıları dindirip ihtiyaçları gideren, kurumuş ağaca can veren rabbim, sen ki Hz. İbrahim"e 120, hz. sare"ye 90 yaşında iken evlat nasip eden yüceler yücesi , senin herşeye gücün yeter. Sen "Ol" dersen herşey oluverir. Bizler için de bir mucize yarat ne olur, ailemin, sevdiklerimin, evlat hasretiyle bekleyen canların, benim bildiğim bilmediğim bütün ihtiyaçlarını gider, hayırlı dualarını kabul et, hayırlı olmayanları hayırlısıyla değiştir. Bize sonsuz kereminle lütuflarını göndereceğin güne kadar sabır ver. Sana bütün kalbimle kalbimin tercümanı gözyaşlarımla yalvarıyorum evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu aciz kullarının dualarını kabul eyle bizleri evlat kokusundan mahrum etme yarabbim. Boyun büküp senden rahmet, merhamet, lütuf, sabır , af dilemeye geldim. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine, hz. Muhammmed (s.a.s) efendimizin yüzü suyu hürmetine, dertlilerin yüzü suyu hürmetine bu aciz kulunun dualarını kabul eyle yarabbim. AMİN

amiiiiiiiiiiiiiiin.....ne güzel bi dua bu:KK5::KK5:

transferin hayırlı olsun canım umarım tutunur bebiş :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar:
Hayırlı olsun inşallah tutunur bebişin :nazar: :emir_bebek:
Benm de yarın opu m var. Bugün boyunca bu alt karnım sanki pıt pıt attı bi rahatsz gibiydi :s

canım nasılsın senle aynı gün opumuz var allah yardımcımız olsun :26::26::26::26:

sonunda iğneler bitti ya, o rahatsızlık hissi bendede var hasta gibiyim çooooook yorgunum yarın bitiyo inşallah :KK34::KK34::KK34::KK34:

Hadi bakalım inşallah topiğimizin ilk hamişi ol ve bizede umut ol inşallah..güzel haberlerini bekliyoruz..

canım nasılsın senle aynı gün opumuz var allah yardımcımız olsun :26::26::26::26:

sonunda iğneler bitti ya, o rahatsızlık hissi bendede var hasta gibiyim çooooook yorgunum yarın bitiyo inşallah :KK34::KK34::KK34::KK34:

ay canım iğnelerdendir benide çok yordu bu iğneler göbeğim çok sertleşti zor giriyor artık iğneler..yorgunum ne kadar uyusamda dinlenemiyorum sanki..benimde az kaldı bitseydi şu iğneler bi inşallah.. pazar yada pazartesi opum olacak inşallah..

aman canım iyi ol:KK16::KK16::KK16:maşallahh tedavin iyi gidiyor yarıladın yolu.herşey güzel olacak sen ben ve bebiş olunca :KK16::KK16:ahhha ahh bebişin eksikliği hayatta o kadar hissediliyor kii.Allahımm inşallahhh bize hayırlı evlatlar nasip eder

inşallah hepimize nasip etsin canım

valla yolu yarıladıkta nasıl sen gel bide bana sor :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

çalışanlar izin almadan nasıl yapıyolar bilmiyom sadece iğne falan diyoz ama çok yıpratıyomuş :KK53::KK53::KK53:

Arkadaşlar hepinizin MİRAC KANDİLİ mübarek olsun..Bu güzel gecede yaptığımız tüm dualarımız kabul olur inşallah...Hepimizin tez vakitte kucakları dolar..

Rabbim hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin canım. Benim de pazartesi oldu transferim. 14 haziranda test yaptırıcam. müjdeli haberlerimizi paylaşırız burdan inşallah

ay canım iğnelerdendir benide çok yordu bu iğneler göbeğim çok sertleşti zor giriyor artık iğneler..yorgunum ne kadar uyusamda dinlenemiyorum sanki..benimde az kaldı bitseydi şu iğneler bi inşallah.. pazar yada pazartesi opum olacak inşallah..

ay böylede konuşunca sürekli şikayet ediyomuşum gini hissediyom ama o iğneler neymiş canım yaaaaa :KK53::KK53::KK53:

allah kurtarsın kuzum :KK9::KK9::KK9::KK9:

X