haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

nasılsın canım nasıl hissediosun kendini hersey yolunda inş test ne zaman

Iyıyım canım çok şūkur. Ignelerden bıraz muzdarıbım çok acıyo artık Rabbım emeklerımızı zayı etmesın. Cuma gunu belli olacak canım inşallah pozitif olur dualarında unutma. Sen nasılsın

ben sadece 6 gün 150 ml puregon kullandım sonra 3 günde orgolutron kullandım galiba puregonun dozu az olduğu için bu sefer az yumoşum oldu

canımcım çok takılıyon bak yapma kendini yıpratmaktan başka bişeye yaramıyo ağzını yidiğim kusum

hem çok yumurta olması pozitif olacağı anlamına gelmiyo bak bende 20 yumurta toplandı elene elene 4 sağlam embriyo kaldı 2 si yine telef oldu

20den elimde kalan iki tane canını sıkma olurmu

haklısın ama içim hiç rahat değil dünden beri
dün çok ağladım ama inş sonunda gülerim:18::18:
yarında kalitesi iyi olursa pgt ye girecekler..ALLAHIM inş bitanede olsa bana tutansalar artık çok yoruldum çok üzüldüm

kolay değildir eminim allah hayırlı evlat versin canım inş meleğin sana sımsıkı tutunur bol bol ya mubdi çek güzel haberlerini bekliyorum

canım sakın negatif düşüncelere kapılma nolur herşey güzel olacak inşallah keşke yanında olsam canım benim

bak sana şu hayvanlarla ilgili hikayeyi hatırlatırım haaaaa kendini hamile hissetcen taaaaammı

Canim gecmis olsun ins hepside saglikli olur.opudan once e2 degerin kacti??
teşekkürr ederimmm canımmmbenim e2 çok yüksek çıkmıyor canım yüksek doz kullansamda.yumurtası çok olan ve çabuk uyarılanlarda daha çok yükseliyor seninki kaç olmuş ki canım????
canımcımm benimde bu ay kistim çıkmış doktora gittim tedaviye başlamak için kist var dedi.şok oldum ne çabuk çıkmış dedim daha geçen ay yoktu kontrole geldiğimde dedimm:18::18::18:bide ben kistlerden çok çeken biriyim çikolata kisti sandım çok üzüldüm.Allahtan değilmiş adetim ilerleyen zamanlarında attı kisti basit kist oluyormuş gitti çok mutlu oldum bende bende çıkmasını incire bağlıyorum yumoş kailtesi için yemiştim hemen kist yapmış iyiki saraçoğlunun iki aylık süren incir kürünü yapmamışımm dedimm walla

melekcim bende senle aynı durumdayımm canımm çok tedirginimm:18::18::18::18::18:yarın bana ne diyecekler diye merakla bekliyorum çok da korkuyorummAllahımm yardımcımız olsunn inşallahh güzel devam ederlerr canım benim

Son düzenleme:
Kizlar herkese merhaba! Arjincim nasilsin? Bebisimiz nasil? Ben hala hasta olmadim, normalde de 35. Gun oluyorum. Persembeye denk geliyo. Bakalim bekliyorum hala, ama karar verdim en az 2 ay ara vericez. Allahimdan hayirlisi insallahh

merhaba bayanlar

uzun süredir takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum
27 yaşındayım benim de dondurulmuşlarımla fulya bahçeci de 20 haziranda 2. kez transferim yapıldı

çok şükür 7. ve 8. gün idrarda pozitifi gördüm

kan değerlerim
9. gün akşam 111
11. gün sabah 205

ama hala içimde endişe var geçmek bilmiyor inşallah sorun çıkmaz da kucağıma almak nasip olur meleğimi.

masallah suphanallah canım benımmm 3üde devam edıyorsa yarınada devam edecekler insallah , iyi düşün iyiyi çağır kuzum
destinam hayırlı olsun keseyi görmüşsünüz..darısı pıtpıtlara insallah
kızlar pgt ne . niçin yapılıyo

dna da bir bozukluk varsa,genetik olarak bir rahatsızlık varsa doğacak bebeğe geçmesin diye yapılan bir işlemdir.. döllenen ymurtalar pgtde incelenir eğr sağlıklıysa transfer yapılır.. yok sağlıksızsa transfer iptal edilir..

normal tüp bebek tedavisinden bu yonden ayrılır ve daha meşakkatli bir sürectir ...

tüp yada pgtli tüp hiç farketmez Allah hepimizin yardımcısı olsun..hepimizin işleri rast gitsin insallah

bende bi ara incir bulamadım ikamet ettiğim yerde 1.5 ay incirsiz kaldım yanii..iyide bulamamısım yiyememişimm...yesem ne olurdu bilemiyorum..
demek bizim gibi yumoş problemı olmayanlarda ıncır vs tedavıye ek diye yedıklerımız bıze zarar dokunacak baksana..daha yapmam yani.. az olsun öz olsun da diyemiyorum benım pgtli ilk deneme olduğundan en az 5 tane döllenmiş yumurtam olması gerekiyor yoksa pgtye girmez benım tedavide iptal olur Allah korusun da amaaannn vardır herşeyde bir hayır... okadar iğne yiycez onları faydasını görürüz ınsallah

hoşgeldın aramıza hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin ınsallah.

Kizlar herkese merhaba! Arjincim nasilsin? Bebisimiz nasil? Ben hala hasta olmadim, normalde de 35. Gun oluyorum. Persembeye denk geliyo. Bakalim bekliyorum hala, ama karar verdim en az 2 ay ara vericez. Allahimdan hayirlisi insallahh

Canım nasıl istersen.Belki böylesi daha iyidir.Vücudun kendini toparlar.Bu arada sen ve eşin kendinize iyi bakarsınız.proxeed diye bir ilaç var.Sperm sayısını arttırmada etkili olduğu söyleniyor.Zaten sizin yaşınız küçük.Benim yaş 36 olunca iki tedavi arası ara vermek istememiştim.Yinede okuldan dolayı 4 ay ara vermek zorunda kaldım.

Ben iyiyim canım.Bir sorun yok.Hafta sonu kese için gideceğim.En son 12. gün test yaptım 655 çıktı.Doktor bir daha yapma dedi.Umarım bir sorun çıkmaz.

İNS TATLIM SONUNDA ÇİFTER ÇİFTER MUKAFAT ALACAGIZ..Ağlıya ağlıya vunuyorum cnm..bebişi düşünüp rahatlamaya çalışıyorumm..aklıma sorulan sorular yapılan konuşmalar geliyor susuyorumm...mevlam sabır ve dayanma gücü versin bebişlerinize kavuştursun inş...

ben kaçayım artık çok uykum geldi de..

Ohh ohh super, insallah boyle gider canim. Aslinda esimin en son tahlilde degerleri gayet iyi cikti. Hem morfoloji hem de sayi gayet iyi. Hatta bir arkadasimiz var doktor neden tup yapiyosunuz biraz unutun, evliliginizin tadini cikarin deyince kendime geldim aslinda. Proxeed kullaniyo suan esim, bir de ben tam kivama gelmesi icin keciboynuzuna baslaticam yarin. Kaynatip hazirlicam sabah icicek. Insallah hersey guzel olucak. Ben artik bu isin sayi morfoloji falanla ilgili oldugunu dusunmuyorum, hem Allah vermis olmali hemde psikolojik. Yenmeye calisicaz insallah basaririz, dua et nolur :)

Hayirli olsun ikinizede canlar
Superisi opun olmus insallah en kalitelisinden iki bebis koyarlar
Destina sende keseni gormussun Allahim devamini getirsin
Okurken kacirdigim hamile varsa hayirli olsun

benim 2 koyacaklardı eşim tek istedi 1ini dondurduk
şiimdi eşime duygu sömürüsü yapıyorum
yazık onu niye dışladın şimdi üşüyodur dondurucularda diye

hayret genelde beyler daha hevesli oluyor iki için.olsun be tek olsun, sağlıklı olsun, bizimle olsun....

umarim oyledir insallahhhh tatlim,yeni hamilelerimizi coooook tebrik ediyorum..anne adaylarimiz icin dua ediyorum bu ay sonuc bekliyen herkese pozitif olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…