haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar o kdar merak ediyorum ki kim ne yapmış diye pcyi bi açıp bi kapatıyorum umuarım herkes için en iyisi olsun rabbim yardımcımız olsun

Destina canım nasılsın bizde cts gidicezz doktora
2 embriyoydu canım kese de çift değil mi? Bi de haftasını kaç olarak söyledi ultrasana bakarak

Gesmaa canım doktorunu aradın mı?Bence aramalısın.Artık kese için sana gün verir.Değerin çok güzel.

Arayamadım tatlım.Bugün iş çok yoğundu.Daha şimdi girdim kapıdan eve.Tam karar da veremedim arasam mı aramasam mı diye. Aslında doktorum beni cuma çağırmıştı. Ben dayanamadım baktırdım işte. Aslında arasam iyi olur. Belki cumaya kan ver demez. kollarım mosmor oldu artık Yarın sabah arayayım bakalım ne diyecek . Ya da şimdi mail atayım :)

sağol canım.....herşey çok güzel başlamıştı ama dünden beri içim çok huzursuz.bakalım şimdilik orta kaliteli 3 embriyomuz var inş onların kalitesi dahada artar..senin kide orta kalitemiydi kaç embriyon kalmıştı geriye

Teşekkürler Tuanacım teşekkürler tatlım. Başta ne kadar da umutsuzdu değerlerim. İçimden bir ses hep katlanacağını söylüyordu zaten. Öyle inandım çok inandım çok dua ettim. Şükürler olsun :) Erken test yapmak iyi değilmiş aslında. Boşu boşuna üzdüm kendimi boş yere. Ben en azından yeni arkadaşlara , değeri düşük arkadaşlara umut olurum. Herşeyim başı umut,sağlık :)

Destina canım nasılsın bizde cts gidicezz doktora
2 embriyoydu canım kese de çift değil mi? Bi de haftasını kaç olarak söyledi ultrasana bakarak

iyiy,m canım çok şükür sen nasılsın ??????

evet 2 embriyo transfer edilmişti ama doktor bugün baktığında tek kese var dedi ama şimdi tam belli olmaz daha erken dedi bana tek gibi geliyo hayırlısı yaaaaa

son adet tarihine göre 5- 6 haftalık dedi ama ultrasonda 4 haftalık görünüyo dedi

Ben hep bu işlemden önce de sonra da şöyle düşündüm.Eşime de söyledim.Allaha şükür yetecek kadar herşeyimiz var, sağıklı sıhhatliyiz herşeyden önce. Belki yeteri kadar dua etmiyorum ve rabbimden birşey istemiyorum. Rabbim bizi imtihan etti ve ondan istememizi istedi. Ve ben sadece rabbimden istedim.

kusum bizim en son 4 tane kaldı onunda ikisi 2. kalite ikisi 3. kaliteydi ...
2. kalite olanları transfer ettiler öbürleride dondurmaya dayanmaz dediler donmuş sıpam yok yaniii

İyiyim canım biraz yoruluyorum akşamları erken uyuyorum ama idare ediyorum 😉
Geçen cts gttm ben doktora karından görünmedi bu cts tekrar gdcm. Sende alttan mı göründü? Bi daha ne zaman çağırdı

Benim kanda bile düşükk çıktı biliyorsunuz . 1er 2 şer arttı değerlerim. Bence gününü bekleyin kızlar idrarı hiç denemeyin bile. Gününde gidip kan testinizi yaptırın ve sonuç ne çıkarsa çıksın sıfır olmadığı sürece tekrar edin testinizi.

Bana sadece akşamları 8 de vur demişti doktorum. işime göre ayarladı sanırım. En azından bir git görüş .

kusum bizim en son 4 tane kaldı onunda ikisi 2. kalite ikisi 3. kaliteydi ...
2. kalite olanları transfer ettiler öbürleride dondurmaya dayanmaz dediler donmuş sıpam yok yaniii

kaç hücreli olduklarını söylediler mi peki:26::26:
sen hangi iğnelri kullanmıştın ve hangi dozla başlamıştın iğnelere
bu arada bebişi görmüşsün sanırım hadi inş darısı başımıza dua et ne olur

İyiyim canım biraz yoruluyorum akşamları erken uyuyorum ama idare ediyorum 
Geçen cts gttm ben doktora karından görünmedi bu cts tekrar gdcm. Sende alttan mı göründü? Bi daha ne zaman çağırdı

heheheheh sen bide beni gör gündüz 2 saat uymayınca kendime gelemiyom kuzum kendini hatırlatıyo

canım önceki gittiğim doktor değer 2000 in üstüne çıkınca karından görünür dedi gittik alttan anca göründü bidahada 10 sonra çağırdılar bakalım

Çok şükür görmüşsün tatlım darısı başımızaa

kastettiğin çatlamayı önleyici iğne mi
11.,12. ve 13. gündü yanlış hatırlamıyosam

Sanırım yumurtalar çatlamasın diye verilen iğnelerden bahsediyorsun tatlım. Ben tedavime adetimin 5. günü başladım. Hatta 6 bile denebilir. Geç oldu ama doktor ertelemedi. Ve iğnere başladıktan sonra 6. gün baskılayıcı iğneyi de vurulmaya başladım.5*1 + 5*2

valla transfere girmeden verdikleri kağıtt baktım 7 hücre saydım hemşire demedi zaten yasal olan tek transfer olduğu için sadece birinin resmi vard.....

kullandıklarım

puregon günde 175 ünite
citrodite son üç gün
ovıtrelle biliyon zatiii

he kız gördük sonunda minicik yaw çok tatlı aynı bana benziyo hehehehehehe

Son düzenleme:

ben sadece 6 gün 150 ml puregon kullandım sonra 3 günde orgolutron kullandım galiba puregonun dozu az olduğu için bu sefer az yumoşum oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…