haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

evet hatırladım ama o zaman sana laf anlatmaya çalışan ben şimdi kendime söz geçiremiyorum
inş bugün güzel haberler alırız çok korkuyorum telefonu açmaya sanki kötü diceklermiş gibi geliyo
inş canım çok dua ediyorum inş rabbiim kabul eder ettiğim duaları

:))destine neler hissediyorsun:))nasıl bir duygu anlat bakalım hep başkalarına sordugun duyguyu anlatmak sana düştü şimdi:)))ah yazık şimdi senin her an uykun gelir uzandıgın yerde saatlerce uyursun:))

ben sadece 6 gün 150 ml puregon kullandım sonra 3 günde orgolutron kullandım galiba puregonun dozu az olduğu için bu sefer az yumoşum oldu

aşkım bitanem meleğim sen içini azcık ferah tut takılma bunlara yigenim tutunacak inşallah hayata

ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları

superisi ve melek arkadaşlar inşlh güzel haberler alırsınz hatta alacaksınız ben inanıyorum yani

destinacm hayırlı olsun darısı kalp atışlarını duymaya inşlh
bu arada "aksi ispatlanana kadar hamilesin tadını çıkar" yorumuna bayıldm süper rahatlatıyo ama diğer ihtimal de akla gelmese çok iyi olacak hani

bugün testi olan arkadaşlar umarm güzel sonuçlarla gelirsiniz
yaw isonuçları öğrenmenin keşke daha erken bi yolu olsa:18::18:
yok mu şöyle haberci rüya gören filan

fatoşum az önce aradılar bugün transfere çağırdılar ama yetişmeyeceğimiz için yarına kaldı transfer....hala orta kalitede devam ediyomuş embriyolarımız...
çok korkuyorum ya yine üzülürsem sonunda diye

canlarımmm

biliyorsunuz ki 4 embriyomm kalmıştı biri daha fire vermişşş

kalan 3 embriyomunda 2 tanesi 1.kalite,kalan bir tanesi de 2.kalitedeymişş

yarın transfer için çağırdılar sabah dokuzda olcak 3.gün transferi yapılacak.doktorum 3 ünü birden koyacağını söylediii

dünden beri çok stresliydimm şükürler olsunn Allahıma bundan sonra da tamamına erdirir inşallahh

hadi hayırlısı ilk üçüz bebeğimiz :)

Bana sadece akşamları 8 de vur demişti doktorum. işime göre ayarladı sanırım. En azından bir git görüş .

hepinize teşekkür ederim kızlar yaa birşeyler yazdığınızı görmek bile mutlu ediyor beni
gece şiddetli sancım oldu, normalde bu kadar olmazdı. sabah doktora gittim 2. günüm diye. doktor baktı, kist geçmemiş gibi dedi. rahim de hala çok kalın sen şimdi adet mi görüyorsun ben anlamadım dedi. adamın da kafası karıştı sökülememiş yani, kan tahlili istedi, sonuçlarına göre şekillenecek durum. belki 10 gün kadar doğum kontrol hapı kullanıp sonra tedaviye başlayacağım. bayrama kadar transferi yetiştiririm dedi. ramazanda izin sıkıntım da olmaz inşallah, kontroller için. rapor çıksın diye evrakları verdik bugün, zaten aşılamadan da vardı birazı. aslında tüp bebekle çocuk sahibi olma fikrine alışamam diyordum ama şimdiden heyecanlandım ben :)
hemşireyle konuştuk, oruç seni strese sokmadıkça tutabilirsin sıkıntı olmaz dedi. iğneyi iftarda vurursun dedi. eğer lucrin kullanırsak onu da sahurda vurursun dedi. artık bu sebe davetleri ona göre düzenleyeceğiz. tedaviyi kimse bilmeyecek çünkü. bakalım zaman ne gösterecek

günaydın arakadaşlar nasılsınız moraller nasıl beklediğim tel geldi ve yarın 10 11 gb transferim yapılacakmış yarın transferi olacak arkadaşlar beraber gün sayarız artık rabbim hepimizn kalbine göre versin hayırlara vesile olsun insallah

:)) ikizmi canım sen turan cetindemi yaptırdın dondurmuşları

Evet canım.Turan Çetin de yaptırdım yine Feza Beye gittim.Şubat tedavimden kalan embriyolar vardı.2 tane blast transfer edildi.İkiz mi bilmiyorum ama değerim önce 4 kat sonra 2,5 kat arttı.

Son düzenleme:
Kızlar hamileyimmmmmmm hala şoktayım yaaaa sabah test yapıldı ve sonucum 145 küsür çıktı. Allahım sonunda yarabbim mucizem gerçekleşti inanamıyorum hala yaaaa

canm aylin hoca da yapıyormuydu tüpbebek tedavisi
ben ilk denememi zehra hocada yapmıştım nasıl oldu tedavin kaç embriyo transfer edildi
zehra hoca bana kesinlikle 1 demişti ve 1 de transfer etti

canm aylin hoca da yapıyormuydu tüpbebek tedavisi
ben ilk denememi zehra hocada yapmıştım nasıl oldu tedavin kaç embriyo transfer edildi
zehra hoca bana kesinlikle 1 demişti ve 1 de transfer etti

evet aylin hanımda yaptırdık. şehir dışında olduğumuz için bize 2 tane transfer edelim dedi aylin hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…