haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

cevaplarınız için çok teşekkür ederim. beklemeyi ben de istiyorum. ama ağustosta bayram nedeniyle olmuyor, eylülde de hem şehir dışı görevim var hem de yatılı misafirim. ekim ve sonrası iş yoğunluğum daha da artıyor. bu ay takvimime uygun olan ay ama tabi ramazan faktörü başka...

ben de ne yapacağımı bilemedim açıkçası. eşim de ben de yoğun çalışıyoruz ne yazık ki, zaman bulmak kolay olmuyor. bu kadar çok iğne ilaç kullanılacağımı düşünmemiştim açıkçası. aşılamada akşam vurmamı istemişlerdi iğneleri. sabah akşam vurulacaksam daha zor olabilir tabi... düşüneceğim, tekrar teşekkürler :KK16::KK16:

canım yumurta geliştirme aşamasında ben de çalıştığım için iğnelerimi saat 19.00 da yapıyordum. yani hiç sabah yapın demediler bana, seninle görüşüp sana en uygun olacak saati ayarlıyorlar. bence sen önce bir tüp bebek merkeziyle görüş bu konuyu, daha sonra karar verirsin... şimdiden tedavin hayırlı sonuçlansın diyelim....

emine hala test yaptırmadın mı

Hem ben cesaret edemiyor um hemde esim perşembe olsun istiyor test gunude ogun ya zaten. .idrar da en ufak bir siliklik olsa kosa koaa gider Kan veririm ama diyorum başka türlü yse kendiminde esiminde hayatimizi karartmak için acele ettihime pişman olrum...

canlarim ben 3 gundur idrar gebelik testi yapiyorum.. 2 gun once ve dun pozitif cikan idrar testi bugun öglen idrarimda tek cizgi cikti benzerini yasayan var mi? yoksa kayip mi ediyorum .. crininone jel mi pozitif cikiyordu .. kan tahlili yapamiorum esimin ailesiyle tatildeyiz. burada saglik ocagi yok.. kan tahlili gunum persembe en erken cumartesi yaptirabilirim

Hem ben cesaret edemiyor um hemde esim perşembe olsun istiyor test gunude ogun ya zaten. .idrar da en ufak bir siliklik olsa kosa koaa gider Kan veririm ama diyorum başka türlü yse kendiminde esiminde hayatimizi karartmak için acele ettihime pişman olrum...

ne demek hayatı karartmak
duymamış olayım
şükredecek çok şey varken
kaç yaşındasın

canlarim ben 3 gundur idrar gebelik testi yapiyorum.. 2 gun once ve dun pozitif cikan idrar testi bugun öglen idrarimda tek cizgi cikti benzerini yasayan var mi? yoksa kayip mi ediyorum .. crininone jel mi pozitif cikiyordu .. kan tahlili yapamiorum esimin ailesiyle tatildeyiz. burada saglik ocagi yok.. kan tahlili gunum persembe en erken cumartesi yaptirabilirim

perşembe veya cuma adet olmazsan zaten Alahın izniyle olmuş demektir
zaten idrar testinde çift çizgiyi gördüysen bence olmuş

esas 96 gercekten tesekkur ederim tatlim cvp yazdigin icin suan gozlerim dolu dolu yaziyorum.. once 2 kere pozitif cikiyor sonra negatif.. aklim oynayacak

canan canımm ya çok korkuyorummm :KK52::KK52::KK52:inşalllahh canımmmcımm yaa hatırlıyorum da seninkide bu civar bişeydi heralde ne kadar toplanıp ne kadar döllenmişti canım yaa

:KK49:evet canım :)benim 4 yumoşum gözükyordu,opu günü 5 toplandı,4 ü döllenmeye uygundu ve ertesi günü öğrendik ki 4 ü de döllenmiş.1 tanesini koydular.ahh ahhh yumoşlarıma yazık oldu o kadar dedik ikiz olsun doktor amcası diye ama dinletemedik:KK43:
ama cok şükür şimdi hamişim.söylemesi bile değişik.:KK23:

bendede pco var 3 yıllık evliyim 1 bucuk yıllıkken tüp bebk denedik yarıda kaldı yumurta toplanamadı doktor hatasıydı şimdi adet olunca baslıycaz bakalım kısmetse adetin 3 günümü başladınız :18::18::18::18::18::18:
canım ben 2. günü başladım ilk iğneme.birazdanda ikinciyi vurunacam benimkiler hep akşam 19 da..kızlar 60 iğne falan diolar ve ben korkuyorumm dah ikinciyi vurunmaya

cnlarımm:KK16::KK16::KK16: dün opum olduu 9 yumoşum toplanmışş bugün aradılarr 5 olgun çıkmışş 4 tanesi de döllenmişş yarın arayacağız dedilerr çokk korkuyorummmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlarr benimm için opu en zor aşamasından biriydii artık stresimm başladıı napcam benn çok tedirginimm yarın kaliteleri hakkında bilgi verecekler ve de ne zaman transfer yapacaklarını:18::18::18::18:dua edinn bana nolurr

hadi hayırlısı cnm inş herşey çok daha güzel olacak

Ben de igne olarak vurunuyorum progestani canim. Aci ki ne aci:KK43: otururken yatarken her daim aciyo sizliyo benimki. Allah yardimcimiz olsun hayirli haberlerle acilarimiz son bulsun insalllah guzelim..

ay canım ya ben okudukça dahada korkuyorum.yokmu bunların hapları falan..

Benimde bugun oldu 16 tane topladilar .. yarin nasil olduklari hakkinda bilgi vericekler .. bir sorun cikmazsa cuma gunude transver yapilicak :18: asil streste ondan sonra basliyacak :KK14:

çok güzel şeyler olacak inş cnm pozitif düşün..

ben daha ikinci iğnemi olucam perşembe kontrolum var.. korkuyorum şu iğnelerden..

:KK8:
:KK49:evet canım :)benim 4 yumoşum gözükyordu,opu günü 5 toplandı,4 ü döllenmeye uygundu ve ertesi günü öğrendik ki 4 ü de döllenmiş.1 tanesini koydular.ahh ahhh yumoşlarıma yazık oldu o kadar dedik ikiz olsun doktor amcası diye ama dinletemedik:KK43:
ama cok şükür şimdi hamişim.söylemesi bile değişik.:KK23:
benim 2 koyacaklardı eşim tek istedi 1ini dondurduk
şiimdi eşime duygu sömürüsü yapıyorum
yazık onu niye dışladın şimdi üşüyodur dondurucularda diye

canım ben 2. günü başladım ilk iğneme.birazdanda ikinciyi vurunacam benimkiler hep akşam 19 da..kızlar 60 iğne falan diolar ve ben korkuyorumm dah ikinciyi vurunmaya

hadi hayırlısı cnm inş herşey çok daha güzel olacak

ay canım ya ben okudukça dahada korkuyorum.yokmu bunların hapları falan..

çok güzel şeyler olacak inş cnm pozitif düşün..

ben daha ikinci iğnemi olucam perşembe kontrolum var.. korkuyorum şu iğnelerden..

Canim benim korkma ne yapalim yavrularimiz icin katlaniyoruz bu acilara. Insallah bebeklerimize kavusunca hepsini unutucaz. Haplari var tabi ama igne daha etkili dusuk falan olmamasi rahimin bebege hazirlanmasi icin doktorlar genellikle igne ya da fitil tercih ediyorlar.korkma korkma:KK66: hepsi gececek insallah

Hayat sedenim bende persembeyi beklicem ama yarin sabahda idrar testi yapmayi dusunuyorum bugun öğleden sonra adet belirtisi vardi biraz kasik agrisi
Tipki adet zamanimdaki gibi bagirsak hareketleri hatta baaya bi islaklik hissettim ve lavanoya gidipbaktogimda beyaz akinti gelmis. .arara geldi bugun..nedeyim elmden gelfogince uzaniuorum olaclarimi kullaniuorum buyuk ALLAH a emanet. .yasin suresinde bir ayet vardı. ..eksik hatirlayabilirim..saniriim kirkinci ayetdi biz zurriyetlerinizi icidolu bir gemide koryyanniz diye sanırım
RABBIM lütfen Zurriyetlerimizi koru ve onlara saglik hayir ver..bize saglicakla kavustur..lutfen sen oluyu dirilten diriyi oldurmeye kadir olansin.
Ya HALIKU YA BARIU YA MUSAVVIRU. .sen varlığı kendinden olan.yoktan.var eden.en güzel yaratansin. .kucagimizi bos boynumuzu bukuk yuvamizi nesesiz birakma ey lutfu keremi ihsani bol olan.amiin

Evet canım perşembe ama idrar dogru cikmiyormus bende yaptim dun negatif isallah dogru degildir bende hiç belirti yok bugün iğneyle giderken sol kasığında birşeyler batmaya başladı yürüdükce batıyor anlamadım ama inşallah bebeğimidir çok dua ediyorum sizlere canım inşallah bizde hamile yazarız buraya çok az kaldı

Benim adet belirtileri aynen devam ediyorya adeta altbolge aciyor...bilmiyorum ama yarın adet olmazsam kan vercem galiba. ..Dua edin kader arkadaslarim emiii

canım sabah yapılan testler genelde doğru çıkıyor.hamileleik olmasa 2.çizgi nasıl çıksın

Benim adet belirtileri aynen devam ediyorya adeta altbolge aciyor...bilmiyorum ama yarın adet olmazsam kan vercem galiba. ..Dua edin kader arkadaslarim emiii...

Benim adet belirtileri aynen devam ediyorya adeta altbolge aciyor...bilmiyorum ama yarın adet olmazsam kan vercem galiba. ..Dua edin kader arkadaslarim emiii

inşallah hayırlı sonuç alırsın canım ama böyle adet gibi ağrılar oluyormuş koruma negatif düşünme dua edicem canım inşallah güzel sonuç alırsın

ewt inş topikteki herkes hamiş olur ve halay ekibimiz çoğalırr.

destina cnm doktor sana aynı ilaçları kullanmaya devam dedi dimi, şu yuvarlak olan hariç. peki folik asit dedimi. ve sen kese görmeye gittinmi. bana 17 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi. am aarada kese görme yokmu? nasıl durcam okadar süre

canım tekrar tebrik ederim taze anniş :KK16::KK16::KK16::KK16:

bana transferden sonra progestan iğne, estrofeom,elevit,crinone jel verdiler 12. gün kan testinden sonra estrofemi kestiler zaten progestan 5 günlüktü ....bugün keseyi gördük teyzesi çok küçük minnak baloncuğum benim :KK9::KK9::KK9::KK9:şimdide jelle elevite devam dediler

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:destina 38 :) hamile:))rabbim tamamına erdirsin darısı meleğime çok az kaldı oda mutlu haberi verir inşallah ay çok heyecanlı hala o heyecan içimde:))inanamıyorum bize yetişeceksiniz ama benim göbişe kimse yetişemez koca bir göbekkkk o kadar büyükki bu hafta bebek hareketlerini hissettim anca koca göbekte minik kızım tekmesini hisssettiriyor:))

çok saol canım arkadaşım allah razı olsun evet meleğimde sıra allahın izniyle bol dua ediyom allahım hayırlısıyla meleğimede nasip etsin inşallah .....

eeeeee tabi seninki daha büyük ablası olcak bizimkilerin :KK9::KK9::KK9: yerim ben teyzoşumu :125::125::125::125::125::125:rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin canımmmmmm

amiiiiin fatoşum inş.....dua et bizim için bizde arkandan gelelim.....
inş bizim de koca bi göbüşümüz olsun artık:KK5::KK5:

sağol canım.......
biliyorum sadece 2 tane olsa yetiyo ama işte çok korkuyorum hala daha aramadılar bugün yine arıcaklardı.hayırlı bi haber bekliyorum:KK5::KK5:
inş bu uğraşlarımız son olur artık öyle çok yoruldum uğraştım ki:KK14::KK14:
ALLAHIM hepimizi sevindirsin tez zamanda:KK49::KK49::KK49:

canım benim güzel haberlerini bekliyom az kaldı güzel olacak inşallah sen kalbini ferah tut :KK19::KK19::KK19::KK19:

Kızlar selamlar, yarın test günüm inanılmaz stresli ve heyecanlıyım :KK43:( kasıklarımda ağrı var belim ağrıyor sizce bunlar belirti mi :KK43:(

umarım pozitif olur canım güzel haberlerini bekliyorum :KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de oturarak kılıyorum ama aslında normal de kılınabilir
yalnız benim progestan iğne yerlerim çok fena oluyo o sıkıntılı
bu arada 3. günüm hiççççç bi belirti işaret iz hiçbişi yok

zinnureyn boşuna belirti arama canım ya kişiye göre değişiyo belli olmuyo yani boşuna kendini bunlarla yorma aksi ispatlanana kadar hamişsin tadını çıkar :KK49::KK49::KK49:

ha bu arada o progestan ömrümü yidi benim ya kalça kemiğime kadar ağrıyodu hatırlamak bile istemiyom o kdar yani :KK19::KK19::KK19::KK19:

Selam arkadaslar bugun yumoslarim toplandi .. ve bir sorun olmazsa cuma gunu transverim olacak .. dualarinizi eksik etmeyin ins. Bu sefer bende gulecegim:emir_bebek::emir_bebek:

ayyy çok sevindim geçmiş olsun canım bebişleri almana az kalmış ne güzel :KK52::KK52::KK52::KK52:

gesma tebrikk ederim sağlıcakla devamı gelsin inşlh

kızlar bişi sorucam progestanı iğne olarak vurunanlarda iğne yerinde acı yanma oluyo mu
ben artık paytak paytak yürümeye başladım sanki:))

arjin canm bu arada cvbn için sağolasn umut oldu

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

cnlarımm:KK16::KK16::KK16: dün opum olduu 9 yumoşum toplanmışş bugün aradılarr 5 olgun çıkmışş 4 tanesi de döllenmişş yarın arayacağız dedilerr çokk korkuyorummmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlarr benimm için opu en zor aşamasından biriydii artık stresimm başladıı napcam benn çok tedirginimm yarın kaliteleri hakkında bilgi verecekler ve de ne zaman transfer yapacaklarını:18::18::18::18:dua edinn bana nolurr
canım stres yapma mutlu sona az kaldı inşallah herşey güzel olcak inan :KK19::KK19::KK19:

amin canım inş......aradılar hastaneden birazda olsa içim ferahladı...
şimdilik embriyolarımızın üçüde devam ediyomuş ama orta kalitede inş yarına kaliteleri dahada artar.yarın tekrar arayıp haber vericekler transfer zamanını

kızlar orta kaliteli embriyo transferi
ile hamile kalanlar oldumu aranızda

melekim kuzum hep dua ediyom canım senin için allahım kabul eder inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

benim embriyolar 2. kaliteydi canımcım ama tutundu :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sakin ol benimde 8. gün pozitif 9. gün negatif çıktı ama bebişim benimle umarım seninde öyledir :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim benim korkma ne yapalim yavrularimiz icin katlaniyoruz bu acilara. Insallah bebeklerimize kavusunca hepsini unutucaz. Haplari var tabi ama igne daha etkili dusuk falan olmamasi rahimin bebege hazirlanmasi icin doktorlar genellikle igne ya da fitil tercih ediyorlar.korkma korkma:KK66: hepsi gececek insallah

nasılsın canım nasıl hissediosun kendini hersey yolunda inş test ne zaman

X