haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

cnlarımm dün opum olduu 9 yumoşum toplanmışş bugün aradılarr 5 olgun çıkmışş 4 tanesi de döllenmişş yarın arayacağız dedilerr çokk korkuyorummmm

kızlarr benimm için opu en zor aşamasından biriydii artık stresimm başladıı napcam benn çok tedirginimm yarın kaliteleri hakkında bilgi verecekler ve de ne zaman transfer yapacaklarını:18::18::18::18:dua edinn bana nolurr

hayırlı olsun canımcıııım:))))))))))))))gerisi corap söküğü gibi gelecek inşallah

Ben de igne olarak vurunuyorum progestani canim. Aci ki ne aci otururken yatarken her daim aciyo sizliyo benimki. Allah yardimcimiz olsun hayirli haberlerle acilarimiz son bulsun insalllah guzelim..

Benimde bugun oldu 16 tane topladilar .. yarin nasil olduklari hakkinda bilgi vericekler .. bir sorun cikmazsa cuma gunude transver yapilicak :18: asil streste ondan sonra basliyacak

canım hayırlı olsun sen içini ferah tut herşey güzel olucak inşallah

Gozun aydin tebrik ederim canm. Allah nasip edince degerin kucuk de ciksa nasil yukseliyor bak masallah. Senin fasulyen epey azimli cikti:) Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.

Umarım seninde güzel haberlerinizi alacağız canım.Kendini de listeye hamile olarak yazacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum.Bu topik hepimize uğur getirdi.Sanada getirecek.

Canım bende tek çocuğum 9 yaşımda babamı kaybettim sadece annem var ama şimdi eşim ve biricik oğluşum var darısı başına inşallah

kızlar merhaba
hamileleri tebrik ediyorum tedavi sürecinde olanlara da canı gönülden birer pozitif diliyorum
ben de 2 aşılamadan sonra tüp bebeğe geçenlerdenim. ne yazık ki sebepsiz infertilite ile mücadele ediyoruz. ankaradayız. aslında eylül ayında planlıyorduk ama hem iş hem de misafir durumları nedeniyle işler biraz karıştı. acaba bu ay denesek mi demeye başladık. bir de ben çalışıyorum, izinler vs sıkıntı olabiliyor ne yazık ki..
sizlere sormak istediğim, bu yumurta geliştirici iğneleri ortalama kaç gün vurdunuz? süreç çok zorladı mı? ramazana girmek üzere olduğumuz için orucu da bırakmak istemiyorum pek. bugün regl olacağım sanırım, yarın başlayabilirsem eğer ramazana kadar 6 gün var... iğneler sıkıntı değil belki ama, sabah gidip kan vermek zorlayabilir. opu günü oruçlu olmam...onun dışında evde dinlenirken tutabilirim diye düşünüyorum. şuan aslında doktora gidip ditmemeye karar verme aşamasındayım, bakalım...

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Umarım seninde güzel haberlerinizi alacağız canım.Kendini de listeye hamile olarak yazacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum.Bu topik hepimize uğur getirdi.Sanada getirecek.

inşallahh canımmm listeye kendimi de ekleyebileceğim zamanlarr gelirrr bu topiğinn uğuru biz bekleyenlere de nasip olurr inşallahh

canım bu söyledıgın kür yükseltiyor mu yoksa azaltıyormu e2 yı. yada düzene mi sokuyorrrr

civan perçemi hormonları düzeltiyor (sıcağa yakın ılık içeceksin) , safranda kistleri patlatıyormuş tarifi yine bu siteden aldım.. hatta kullanan kadının göğsünde de bir kitlesi varmış onu bile yoketmiş bu safran..faydalıymıs yani.. (bu kadın 6 aydan beri d.kontrol hapı kullanmasına rağmen kistleri patlatmamış,yoketmemiş) ..bu safranı adetle başlayıp 1ay kullanmış ve kist mist kalmamış..

benim normalde düzenli adetlerim vardı sonra doktorum kistim var diye d.kontrol verdi(desolett)adetim bozuldu ben bu safran sayesınde adetim geldi... insallah düşürmüşümdür de kistlerimi..safrandan kaynaklı normal adetimden daha fazla kanamam oluyor ,arada parça gibi şeyler düşüyor (kisttir umuyorum) bir diğer yan etkiside ishal oldum..

yani e2 yi düşürmesine yardımcı olacak bunlar..

melekcim hayırlısını dile Rabbimden NurAllahım tamamına erdirsin bebişlerinin gelişimlerini hayırlısıyla bitanem ,unutma bu topiği 41 yasinle açtık biz..sende bende okuduk Allahım kabul etsin dualarım seninle olacak insallah hayırlı haberlerle geleceksin bizlere

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım
Çoook üzgünüm.transferimin bugün 10. Günü 5. Gün embriyosu azönce idrar testi yaptım negatif.yarın kanda baktırıcam ama çok moralim bozuk arkadaşlar.
hemen moralini bozma canım...dur bakalım idrarda çıkmayıp çokk arkadaşta kanda çıktı.. kan a baktır bence.
Kızlaarrr cumayı bekleyemedim bugün tekrar kan testi yaptırdım 218 çıktı. İnanamıyoruummmmmm :)

gesmaaaa en çoktaaa sanaaa sevindimmmm kaç günden beri aklım sendeydi ,hayırlı haberini almak bugüne nasipmiş Rabbim tamamına erdirsin

topiğimizin sahibesiiiii hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin insallah

Merhaba canim yumurta gelistirici igneler ortalama 10 gun kullaniliyor. Tabi yumurta gelisimine gore gunu veya dozaji degisebilir. Yumurtalarin belli bi olgunluga geldikten sonra da erken catlamamasi icin 3-4 tane igne kullaniliyor. 2 gunde gidip kan veriyorsun, alttan muayene edileceksin. Opudan sonra da rahmin hazirlanmasi ve bebegin dusmemesi icin progestan igne ve kansulandirici igne ilac vs. Veriliyor. Bunlari kullanacaksin. Bu surec biraz sikintili kabiz olmaman ve saglikli beslenmen gerekiyor. O yuzden ramazanda oruc tutmak zor olur bence. Artik tedaviye baslarsin tutamadigin gun sayisinca kaza edersin canm ya da 1 ay daha erteleyeceksin tedaviyi. Hakkinda hakkimizda hayirlisi olsun.

yeni hamile arkadaşımı kutluyorum inşallah bizlerde vereceğiz bu haberi büyük bi ihtimal perşembe transfer beni bekler her şey güzel olacak

Hadi hayırlı olsun... umarım en kısa zamanda sendende güzel haberler alırız....

Canım beklemişsin ramazanı da geçir çünkü bu süreçte iğneler sabah saatinde yapılıyor. GÜn içinde ilaç falan içmen gerekecek bende uzun protokol uygulandı. Adetimin 21.günü başladı öbür adetime kadar iğne vuruldum baskılayıcı ilaçlar sonrasında yumurta geliştirici derken yaklaşık 60 iğne vuruldum sabahlı akşamlı. Ramazanı güzelce geçir Allahın izniyle başlarsın.

topiğimizin sahibesiiiii hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin insallah

canımm benimm ne güzel yazmışsınn topiğimizin sahibesiii

topiğinn annesi de olabilirmiyim çok istiyorummmAllahımm nasip eder inşaallhh bu seferr çokk yıpratıcı stresli zamanlarr bütün emek verenler kavuşur inşallahh bebişlerine

sen naptın canımm senin tedavin ne zaman başlayacak??? var mı yeni gelişmelerrr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…