haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Çoook üzgünüm.transferimin bugün 10. Günü 5. Gün embriyosu azönce idrar testi yaptım negatif.yarın kanda baktırıcam ama çok moralim bozuk arkadaşlar.

ınsallah canım kalp atısı ızlendı mı peki,
kalp atısı varsa kesenın kucuklugu o kadar da onemlı olmuyo sanırım
obur arkadasın da sonuc olumlu olur ıns ben de gebelık takıp takıplerımeorda devam edıyorum belkı karsılasıyoruzdur :))

biz memlekete döndük canım murat hocaya gidemiyorum artık burda bi doktora gidiyorum..imkanım olsa yine ona devam ederdim ama ankaraya gidemem sürekli..baya moral veriyodu çünkü..burdaki doktorum hiç bi şey anlatmıyo..

ben de oturarak kılıyorum ama aslında normal de kılınabilir
yalnız benim progestan iğne yerlerim çok fena oluyo o sıkıntılı
bu arada 3. günüm hiççççç bi belirti işaret iz hiçbişi yok

ben de oturarak kılıyorum ama aslında normal de kılınabilir
yalnız benim progestan iğne yerlerim çok fena oluyo o sıkıntılı
bu arada 3. günüm hiççççç bi belirti işaret iz hiçbişi yok

Canım belirtilere takılma.Bende çok dert ettim.Hala hiç bir belirti yok.Hiç bir şey hissetmiyorum.

Çoook üzgünüm.transferimin bugün 10. Günü 5. Gün embriyosu azönce idrar testi yaptım negatif.yarın kanda baktırıcam ama çok moralim bozuk arkadaşlar.

Merhaba canım.5. gün embriyosuna 10. gün kanda baktırıyorlar.Aslında bugün kanda baktırabilirsin.İdrar testi güvenilir değil.

hiç mi gerçekten ne bileyim
kasıkların ağrımadı mı göğüslerin şişmedi mi bel ağrın olmadı mı :)))
düşünmeyeceğim diyorum ama olmuyor

Çok nadir kasıklarda batma.Onuda progestan yapıyor.Transferden önce de vardı.Göğüs hassasiyeti hiç yok.Bel ağrısı ilk günler oldu.Ama o da çok yatmaktan.İlk günler hep sırt üstü yattım.Yani embriyo ile ilgili bir durum değildi.

kızlar benımde 11gun persembe test gunu dun ıdrar testıne baktım ama negatıf cıktı ama ona takılmıyorum sonuc hhıc bellı olmaz ama benım transferın 2 gunu hastanelık olmustum ohss olmustum cok sıddetlı mıde bulantısı kusma ogun okadar zorlandımkı kusarkan bebegım dusmustur dıye dusundum doktorum bırsey olmaz dedı ama içim huzursuz şimdı hıc bır belıttı yok hıc bısey hısstmıyorum sadece 6 gun kanamam oldu jelı kestık progestan igneyı 2 ye cıkardık kanamam durdu suanda hıc bır sorun yok test gunu beklıcem artık hayırlısı cok zor gunler gecırdım

Gesmaa canım tebrik ederim.İnan çok mutlu oldum.Tüylerim diken diken hala.Bak seninki birden atağa geçti.Seni bırakmadı.

Evet canım ben de inanamıyorum şoklardayım.Şükürler olsun benimle ...Çok dua ettim . İnşallah rabbim kucağımıza sağlıklı bir şekilde almayı nasip eder.Birden atağa geçti.Zaten bende belirtiler de geç başladı. Bölünmelere devam etmiş daha sonra yerleşmiş olmasın tek yumurta ikizi falan :)

Evet canım ben de inanamıyorum şoklardayım.Şükürler olsun benimle ...Çok dua ettim . İnşallah rabbim kucağımıza sağlıklı bir şekilde almayı nasip eder.Birden atağa geçti.Zaten bende belirtiler de geç başladı. Bölünmelere devam etmiş daha sonra yerleşmiş olmasın tek yumurta ikizi falan :)

Belki de öyledir.Umarım canım.Her şey dilediğin gibi olsun.

Selam arkadaslar bugun yumoslarim toplandi .. ve bir sorun olmazsa cuma gunu transverim olacak .. dualarinizi eksik etmeyin ins. Bu sefer bende gulecegim:emir_bebek::emir_bebek:

Kızlaarrr cumayı bekleyemedim bugün tekrar kan testi yaptırdım 218 çıktı. İnanamıyoruummmmmm :)

Canim yaaa tebrik ederim Rabbim sonuna kadar sorunsuz bir hamilelikle yavrun sağlıklı kucağına almak nasib etsin inşallah. Cokk sevindim ya.bu degerin tek sebebi senin umudunu kaybetmemis olman takdir ediyorum seni.Rabbimde ona inancini gordu ve nasib etti :) bende gunlerdir giremiyorum halsizlik uyku hat safhada.en son 13.cu gunum test yapilacakti cok şükür degerim istenilen sekilde katlandi 11.gun 148 di 13.gun 299. Persembe kese yada keseciklei gorucez insallah.o gunlerde ayni katlamayla 3600 olmasi lazim.son sayfada seni gordum ama kac gundur eminim birsuru hamile vardır. Onlarida cani gönülden tebrik ediyorum Rabbim tamamina erdirsin inşallah hepsini.

gesma tebrikk ederim sağlıcakla devamı gelsin inşlh

kızlar bişi sorucam progestanı iğne olarak vurunanlarda iğne yerinde acı yanma oluyo mu
ben artık paytak paytak yürümeye başladım sanki:))

arjin canm bu arada cvbn için sağolasn umut oldu

X