haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

sükürler olsun canim. Yüce Rabbim koruyup gözetmis kizini sana ve esine bagislamis. insallah sonuna kadar gitmeyi ve sorunsuz bir sogumu da nasip eder. aklimiz ve dualarimiz hep hamis arkadaslarimizla. ayni dönemlerde basladik bakalim bizim zamanimiz ne zaman gelecek. Allaha emanet

Canim sen kacinci gun yapmistin bugun benim onbirinci gunum iki embriyo transfer edildi..ama idrarda siliklik bile ypk dokuz.on. onbirinci gunde yaptim hemmde sabah ilk idrarla bitek koyu cizgi cikiyorr..rica etsrm dua edisin bana ve brnimgibi umutsuz bekleyenlere

cnm kendini yalnız hissetme. en büyük yardımcımız rabbimiz. dua edip sabır dilemekten başka çaremiz yok. benim de babam vefat etti düğünümde.ilk yıl kendimi zor toparladım. sonra da çocuk olmuyor diye üzülmeye başladık.kimse senin ne çektiğini bilmiyo.görümcem evlendiği ilk ay hamile kaldı. bebeği oldu. bide çocugunu kıskanıyo. rabbim sabrımızı ölçüyo diyorum bazen ama dayancak gücüm kalmıyo. benden daha kötü durumda olanları düşünüp kendime moral veriyorum.çok şükür eşim tedavi sürecinde en büyük destekcim...bi de annecim o da torunu olsun istiyo artık....

canım senın kısa protokol. uzun protokolde lucrıne adetın 21. gunu başlıyosun.adetın 3.gununde gonalf le beraber de azaltarak kullanıyosun. doktorun boyle uygun görmustur.
bir sey sorcam kıst varken.e2 ın kac cıkmıstı. kıst ıcın hap kullanırken lucrın kullandınmı.
ben gecen ay 21.gunu basladım lucrıne. tup bebek tedavısı bu ay baslıcak derken kıst cıktı. dıger aya kaldı. bu ay hapın 15.gunu lucrıne tekrar baslıcam

canım bu söyledıgın kür yükseltiyor mu yoksa azaltıyormu e2 yı. yada düzene mi sokuyorrrr

canım doğum kontrol hapı kullandım sadece o zaman lucrin kullanmadım canım benim kistim çok küçüktü sorun olmaz aslında ama ne olur ne olmaz bu gitsin öyle başlayalım tedaviye dedi doktorum e-2 de bakmadı o zaman canım heralde küçük olduğu için gerek görmedi bence sabırlı ol canım moralini bozma bizim bi arkadaşın kist varken aşılama yapıldı ve hamile kaldı şimdi bebekle birlikte kistte büyüyormuş ve düşük tehlikesini arttırıyormuş o yüzden bence moralini bozma kistin gitsin öyle başla tedavine biliyorum insan bir an önce başlayıp hamile olduğunu duymak istiyor ben son 1 hafta adet olayım diye dua ediyodum ama bu tedavinin en büyük yanı sabır bence

günaydın canlar nasılsınız bugün beklediğim tel geldi laburatuardan yumurtaların durumu ile ilgili iyi dedi 3,gün olması gereken gb dedi ama sesi biraz tuaf geliyodu bişy mi vardı acaba diyecem öyle bişy olsa direk söyler di yada yarın gelin der di demi artık herşey den bişy çıkarıyorum ama sabır ve şükür istiyorum olaca varsa her şekilde olur moral bozucu şeyler düşünmeyim

amiiiiin fatoşum inş.....dua et bizim için bizde arkandan gelelim.....
inş bizim de koca bi göbüşümüz olsun artık
sağol canım.......
biliyorum sadece 2 tane olsa yetiyo ama işte çok korkuyorum hala daha aramadılar bugün yine arıcaklardı.hayırlı bi haber bekliyorum
inş bu uğraşlarımız son olur artık öyle çok yoruldum uğraştım ki
ALLAHIM hepimizi sevindirsin tez zamanda

kızlar namazı hala oturarak eda ediyorum kılan var mı bilmiyorum ama normal kılmaya ne zaman başlasam acaba eğilip kalkarken korkuyorum

ben en başından beri ayakta kılıyorum
bir kere oturarak kılmayı denedim becerremedim
ayakta hiç birşey olmaz merak etme

Canım benim moralini bozma bir yumurta bile yeter biliyorsun bende mehmet bey arayacak ve herşey yolunda diyecek sakın moralini bozma hayırlısı ile transferine git ve kuzucuklarını al gel

Kızlar bugun onbirinci gün uc gundur idrar testi yapıyorum hep negatif çıkıyorkan testinin sonucunu simdiden gorur gibiyim. ..nolacak sonumuz acaba ..bide bisey sorcam bu denefen sonra en erkem nezaman telrar deneyebiliriz

emine hadi korkma
abdest al yasin oku dua et ve
git kan testini yaptır
gerisini Allaha havale et
inşallah pozitif çıkar
eğer çıkmazsa da
Allah inancı olan birisiyse eşin de anlayışla karşılalayacaktır
Allahın ol demediğine kimsenin elinden bir şey gelmez

Canım benim moralini bozma bir yumurta bile yeter biliyorsun bende mehmet bey arayacak ve herşey yolunda diyecek sakın moralini bozma hayırlısı ile transferine git ve kuzucuklarını al gel
inş canım dediğn gibi olur bekliyorum ama henüz arayan olmadı dün sabah saat 10 da aramışlardı.
inş güzel haberler verirler

bak canım ben seni gayet iyi anlıyorum herşeyin nasip kısmet olduğunuda biliyorum çok inançlı bi insanım çünki ama bazen doktorların yaptığı öyle hatalar oluyorki şaşırıyorum tabikide ilaçla bi ilgisi yok rabbim nasip etseydi bebeğim benimle kalırdı ama insan sebep arıyo bazen içim hiç rahat değil zaten düştü gitti bebeğim istediğim kadar da konuşsam araştırsam bebeğim geri gelmiycek sadece içim biraz rahatlasın istedim 2 tüp bebek denemesini şuan düşünmüyorum pko lar için tedavi olucam senin içinde üzgünüm canım umarım eşin kazasız belasız sağsalim evine döner bu arada benim eşimde askere biz evliyken gitti nasıl zor bi bekleyiş olduğunu çok iyi biliyorum

ahh canım bilmezmiyim benim annemde ilk sene istemiyordu birbirinizi birz daha tanıyın daha küçüksün diye ama şimdi torun istiyorum diyo rabbim sabır versin bizlere ve hayırlı boy boy çocuklar hepimize

inş canım dediğn gibi olur bekliyorum ama henüz arayan olmadı dün sabah saat 10 da aramışlardı.
inş güzel haberler verirler

Merak etme ararlar bazen durum iyi giderse aramadıklarını duymuştum bir gün sonra arıyor demişlerdi herşey yolunda olack hadi hayırlısı

Kızlar selamlar, yarın test günüm inanılmaz stresli ve heyecanlıyım ( kasıklarımda ağrı var belim ağrıyor sizce bunlar belirti mi (

Kızlar selamlar, yarın test günüm inanılmaz stresli ve heyecanlıyım ( kasıklarımda ağrı var belim ağrıyor sizce bunlar belirti mi (

inşallah hamilesin canım :)) yani okuduğum kadarıyla bunlar belirtiler çünkü ayyy ben bile heyecan yaptım yarın mutlaka yaz habersiz bırakma bizleri olur mu :))

ben ayakta kılıyorum ama geçiçi süreliğine sünetleri kılmıyorum en azından biraz daha zaman geçsin diyorum.

kızlar yüreğinizi ferah tutun ben ilk denememde oturarak kıldım tutmadı..doktora sormuştum hiç alakası yok dedi normal kılabilirsin dedi..3 .denemem de gayet rahat normal kıldım namazımı çok şükür hayırlı haberi aldık..ben oturarak kıldığmda dua edemiodum sanki kabul olmazmış gibi :) rabbim istesin yeter ki gerisi boş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…